Çıkmazdayım, sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar uzun oldu ama yalvarıyorum yardım edin:( Çıkmazdayım. 2 yıl önce babam beni sevdiğimden ayırdı. Babam kişilik olarak sinirli biri. Bilg bagımlısı sabah 5 e kadar basında. Annemi aldatıyo. Sapk videolar izlio. Annemi kullanıyo. Kendi suclarını örtmk icin ben annm ve abmn acıklarını arıo hep. Srkli bna okumazsn satarm sni dio ciddi olrk aöl mezunuym bn. Nyse svglmi Ögrendigi gün telefnmu istedi vermdm. Msnmi aldı faceme baktı. Okula geldi bni okuldn almya kalktı sevdgm cocugu mahkmye verckti. Bna bakire msn dktora götrcm ddi. Ortalık or... Msn sen ddi. O cock bir mtre bile yaklasmayack yanına ddi. Dediğini yaptı ayrdı bzi. Ayrıldıktan sonra o kişi yanıma geldi iki ay snra tbi bu sıralar hp servs bekledgm yerden gecip uzaktan bakıo ama bakamıo gibiydi. Her gün bni grmk icin geciydu. bir gün geldi yanıma bni sevdgni söledi. Beklycgni söledi. Üni de birlkte olacktık. O end mslkte. Ama karakter olrk ciddn cok ii biri. Ama bn yüz vermedim korktm. Ama onun gzlerindki sevgyi hissettim. Bni cok sevdgi bllydi. Snra bir gün bir kız buna yapstı bırakmadı. Öpüp bıraktı kzı kız ayrılmadı. Babasına flan sölems ailesi onaylayınca rhat rahat bulustular. Öpüştüler. Kız kapalı bu arada ama sigara içiyo. ? Baya uzun zamandır cıkıylr. Ben vazgecmstm ilk baslarda sonra duydum ki hala beni seviomus ama imkansız oldgna kendini inandırmıs. Pes etmis. Facesne bktm ymn ederim allah görüyo tüm sarkılar bni anlatıo. Hala bni gördgnde bakslarnı yakalıyorm bazen byke öyle üzgün öyle masum bakıo ki anlatamam. Kimyasllara baslamıs yni esrardı flan filan sürekli kullanıyomus. Bnden snra. Onu sevdgmi bilio. O da bni sevio ama bnle baslayamaz baslasa bile konusmycz haberlesemycz yne bunları yasıycaz sonu yok. Ben ondan baska kmseyle cıkmadım. Kac sene oldu sevglsi oldgu halde beklyrm. Cok dua ettim allah a cok yalvardım aglayarak sabahlara kadar uyumadım dua ettim ama faydasız. Sizce ne yapmalıyım o da sevio bnde sviorm birleşmemiz icin? Allaha soz verdm eger bzi kavusturursa benim yzmden basladgi o kotu aliskanlklari biraktrcan ona. Allah dualarimi kbl eder mi. Cok ozledm. Cok seviorm onu? Üstelik sınava hazırlanyrö üni snavına kendimi vermyrm derslere ev ortamım zaten cok kötü

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzelim zaten olayları yazmışsın annende bunları ble bile oturuyorsa diyecek birşeyim yok.Annen ve kız kardeşin ile kendinize yeni bir hayat kurarsınız.Tamam çocukla birbirinizi seviyorsunuz ama kötü alışkanlıklar sizin yüzünüzden başlamış olsa dahi siz ona döndüğünüzde bitebilecek kadar kolay bırakılan birşey değildir. Karakteri düzgün olan bir insan her ne kadar zorla ayırılmışda olsa bu türlü şeylere başlamaz. Zaten başka bir kız ile çıkıyormuş. Sizi sevmiş olabilir fakat sanırım o macerayı gençliğinizde yaşadığınız en güzel anı olarak saklanamanız ve bu aşkın üstüne bir sünger çekmeniz bir mecburiyet olmuş artık. Kapalı, sokakta öpüşen ve sigara içen bir kız arkadaşı yapmış ve kendi arasında onu sizin yerinize koymuş ve bu da onun o kızı kullandığınında bir göstergesi.

Üniversiteye kendiniz için gidecek yarınınızı düşünerek gideceksiniz. Bazı şeyler mecburiyettende olsa zorlada olsa yapılması gereken şeyler. Üniversiteye girin her ne pahasına olursa olsun ve başka bir şehirde okula başvurun.

Bu gidiş ile ne evinizden ne de ayrılmak zorunda kaldığınız sevgilinizi görmekten kurtulamaz kendinize bir yarın kuramazsınız.

Herşeyin hayırlısı, her şerde bir hayır vardır, derler.Bir de bu olayı kendi açınızda görürseniz belki de en mantıklısı olmuştur kim bilir. Sıvanlarınıza çalışın.Gündüz olmuyorsa gece çalışın ama o ortamdan çıkmak için elinizden geldiği kadar sınavlarınızı ciddiye alın. Allah klaylık versin. Kusura bakmayın biraz uzun oldu...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• ayrılın annenle kendi hayatınızı kurun

0|0
    0|0
Yükleniyor...