Vicdanim rahat degil huzursuzum

Arkadaslar belki beni kotuluyceksiniz bircogunuz ama ben nisanlim ile ilişkiye girdim daha sonra ayrıldık ve ben bakire değilim ben bir daha başkasıyla nasıl evlenecem bu büyük engel sorun hadi bunu da geçelim vicdanim rahat değil hiç huzurlu olamıyorum sürekli dualar okuyup af diliyorum Allah imdan . Benim bu özel durumumu bilen benimle evlenme ki erkeklerin gurur meselesi namuslu gözüyle bakılmıyor bu beni kahrediyor bu Nisan işi bileli 3 sene oldu biriyle sevgili oldum özel durumumu söyledim oda bir anda kafasi karisti soğuk davranmaya başladı bir engel olarak gördü ayrıldı

Güncellemeler:
Özel durumumu bilen bana kötü gözle bakıyor daha doğrusu o sevgili oldugum kişiye söyledim kafasi çok karismisti benimle gelecek kurma konusunda

sürekli kismet diyordu en sonunda o ayrıldi ne yapacak ben hayatımı bir duzene olamıyorum bu engelin yüzünden ben ömrüm boyunca böyle mi olacam bitmişti mahfolmusum gibi:((

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu bana en son söyleyen kişi şuan evli. Takma kafana bulursun kapağını. :)

0|0
    2|0
    • kızın bulamaz umarım :)

• ağır oldu sanırım :)

• beynin basmadığı için anyamaman çok normal.. bir de gelmiş kontrol ediyor.. ne konuşuyorum ki ya.. engelle gitsin

Erkekler Ne Diyor 10

• adam öldürüyorlar senin kadar vicdan azabı çekmiyorlar.hayatını bu olayın peşinden sürüklemene gerek yok.sen kendini suçlarsan insanlarda seni suçlar.kimseye bu fırsatı verme

0|0
    0|0
  • bunu vicdanın önceden nerde idi ben bu yüzden kızlardan uzak duruyorum

0|0
    0|0
  • Rabbimin affetmeyeceği bir günah yok,(Kul hakkı Allah'a isyan ve ana babaya karşı gelmek dışında ),Yeterki içten,samimiyetle ve halisane olsun.Her insan hata yapar,her insan günah işler...Allah Kuranda:Eğer siz günah işlemeyen bir topluluk olsaydınız,sizi helak eder günah işleyen bir kavim yaratırdım diyor..İçini rahat tut ama gevşetme,Ümit var ol ama cehennem korkusu hal üzere ol!

0|0
    0|0
  • karşına gelen erkeğe söyleceksin ben böyleyim diye seni kabul ederse sorun yok ancak böyle..

0|0
    0|0
  • nişanlın seni niye bıraktı? seni yargılamak bize düşmez duanı tövbeni et gerisini de ben bilmem ki nasibinde biri varsa gelir seni bulur yoksa da yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • asıl bunun hesabını o nişanlın olacak hıyara soracaksın

işte onun gibi onun bunun cocukları geziyor işte sokaklarda

ama seninde sucun var

0|0
    0|0
  • diktir gitsin şamdieli :)

0|0
    0|0
  • dikilmis seyin davasi olmaz: ) ya da soyle diyelim dote giren semsiye acilmaz olan olmus yola devam

0|0
    2|0
  • ya hayatın bitti diye birşey yok ama bu durumu kabullenecek birini bulursan evlenirsin ama be güzel kardeşim neden böyle bir hata yapıyorsun ki nişan nedir ki sonuçta gerçekten üzülüyorum sizin gibi durumları görünce.umarım sizde kızlık zarı diktirip birini kandırma yoluna gitmez dürüstçe karşı tarafa durumu anlatırsınız

0|0
    0|0
  • Allaha birak, o affettikten sonra, insanoglu mu affetmeyecek, sen iliskiye girerek daha once evlenmis gibi muamele gormen gerekir, yani dul muamelesi. Senin bosanmis bir erkekle evlenmen herkesin hayrina olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir hata yapmışsın biraz telafisi zor olan ama ne olursa olsun sen kendin ol herkeze yapmacık davranmakla sorunlar çözülmüyor hem seni seven bu halinle sevsin hatalarınla sevsin saysın

0|0
    0|0
  • kim lan onlar

kendine gel

kimseye mecbur değilsin

eften püften adamlara hata gözüyle yapmış olduğunuz şeyler yüzünden düşmeyin

1|0
    0|1
  • Bilinçsizce yapılan hatalar ileriki mutlulugunu bozuyor işte böyle.. erkekler cinsel konularda istedigi kızla birlikte olur sevgilide olur hayatını yaşar kızla 4 4'lük ama iş evlenmeye gelince namuslu kız ararlar bu yüzden çok dikkatli olman gerekliydi... illaki karşına çıkrar birisi seni öyle kabullenecek ama bu kişininde sna aşık olması gerekyo anca öyle olur

gruru agır basan birisi çıkmaz umarım karşına allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Herkese güvenip bu özel durumundan bahsetme.

Kimileri seni kandırıp senden yararlanmak isteyecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...