Erkek arkadaşım prezervatifle zevk almıyor, bana önerebileceğiniz en iyi doğum kontrol hapı nedir?

erkek arkadaşım prazervatifle zevk almıyor bana önerebileceğiniz en iyi doğum kontrol hapı nedir lütfen yardım

Güncellemeler:
sorumu cevaplama kapasitesinde bir kişi çıkmadı şansa bak

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• evet kondom zevk vermiyor onlara , yasmini denemelisin

0|0
    0|0
    • sizce güvenilirmi siz kullanıyormusunuz

• aynen canım :-)

• :))

Erkekler Ne Diyor 16

• prazervatifle seksi bende sevmiyorum.. o yüzden de kullanmıyorum.. bunun için bir sürü hap var.. sevişmeden önce alınanlar, aylık kullanılanlar, sevişme sonrası ertesi gün hapları gibi.. ama hiç birinin garantisi yoktur bundan emin ol :) iyi biliyorum çünkü:) eşimlede kullandığımız halde hamile kaldı.. o yüzden en garanti yollar prazervatif, spiral ya da dışarı boşalmadır emin ol.. bir de adet günün bittikten sonraki ilk haftada sevişmek riski daha da azaltır.. çünkü daha yumurtalık oluşmamıştır ve zigot haline dönme olasılığı çok düşüktür.. bunu araştırmıştım :) hamile olmak için adete 1 hafta kala sevişme önerilir, adet dönemi bitimindeki ilk hafta önerilmez :)

0|0
    0|0
  • Doğum kontrol hapları günlük aksatmadan alınması gereken birşey ama biliyorsun tamamen hormondur haplar ayrıca ilişkiye girmesen bile hapları düzenli olarak kullanmak zorundasın o sebeple ben derimki

Erkek arkadaşını prezervatif konusunda ikna etmeye çalış

Ultra ince olanları var okey hisset gibi onları kullanın birde öyle deneyin

0|0
    0|0
  • Marka olarak bilgim yok. Normal olarak birleşin, Geri çekilir sonra , zor değil ki bu bu kadar..

0|0
    0|0
  • hap kullanma ilerde sorun olur doğurganlığını kaybedebilirisn . bırak zevki az alsın sana birşey olmasın .

1|0
    0|0
  • burdan alıcan bir yorum yanıltıcı olabilir en iyisi eczaneye danışman.

0|0
    0|0
  • Hap kullanmayın erkek arkadaşın ameliyatla kısırlaşsın rahat rahat ilişkiye girersiniz

0|0
    1|0
  • hap kullanma her hap karaciğerine bir etki ve o haplar ilerde cocuk yapmada problem oluyor ınce kondom taksın pust herıf zevk almıyorsa bulmuşta bunamasın

0|0
    0|1
  • spiral taktır derim

0|0
    0|0
  • vay cömert bir kızımız var burda erkek arkadaşına veriyor ve mutlu olmasını istiyor.iyilik sever birisin anlaşılan burda mutlu olmak isteyen çok erkek var.umarım içine tamamen boşalırda hamile kalırsın

0|0
    2|0
  • boşalmadan önce dışarıya cıksın :))

0|0
    0|0
  • yaşınız kaç merak ettım :)

0|0
    0|0
  • spiral taktir en iyisi, hapla falan ugrasma bence

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı kullan

0|0
    0|0
  • Ciddimi dusunutosun nisanlin falanmı yani hamile kalma acisindan sordum?

0|0
    0|0
  • Bisey sorabilirmiyim izninle gercekten bu cevana ihtiyacim var iliskim icin ilerde:(?

0|0
    0|0
  • Yaşınız kaç ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kullanmıyorsaa sktırme

0|1
    0|0
  • iğne kullan hapı kullanma

0|0
    0|0
    • ne kadar sürede bir iğne oluyorsun iğne olduktan sonra ne zaman etkisini gösteriyor acaba

Yükleniyor...