Arkadaşlar facede yorumlara bakarken birinden hoşlandım ve...

şöyle bir mesaj gönderdim:

ben:merhaba bursaya bu sene atandım ve yeni yeni çevre edinmeye çalıışıyorum. biraz saçma bir yöntem oldu ama, arkadaş olmak isterseniz memnun olurum =] . selamlar

O :óyle cevre edinilemeyecegni 2miz de biliyoruz sayin yusuf aksan :)

ben: Hahaa hastanede arasira birilerini anons ediyorlar sayın yusuf aksan i okuyunca bir an anons edilmiş hissine kapıldım

ben:sayın eda ... geçen gün siz birşey yazmayınca biraz üzüldüm az önce başka birinden mesaj geldi, kendi kendime dedim ''hıhh sana mı kaldık eda hanım'' bir açtım küfür dolu bir mesaj insan pislik mikrop bir daha beni rahatsız etme filan der küfür ne yaaa. ya arkadaş ben küfür yicek kötü bişey mi yaptım ki

o: Yapmissin dmekki. hele d kiz ise yazan, bu ne kadar cok kiza ayni mesaji attgni kantlar

ben:evet attım iki elin parmaklarını geçmicek kadar kişiye=[ hem ben sevgili aramıyorum ki arkadaş arıyorum. çok kişiye atmamın ne gibi bir mahzuru var ? sana attığımdan farklı birşey atmadım ki. mesela sen niye küfür filan etmedin

O: Numaranin cok klişe we ucuz oldgunu sóylemek icn.

BEN: birilerinin numara yaptığımı düşüneceği hiç aklıma gelmemişti =[

O :Samimi dgl malesf

BEN:peki daha fazla seni rahatsız etmiyip hem küfür yememek hem de birilerinin etmesine sebep olmamak için fazla uzatmadan son birşey sorucam izninle. sence ordan nasıl bir numaranın peşindeymişim gibi görünüyo. şimdiden cavabın için ve tabi küfür etmediğin için =] teşekkür ederim. selamlar...

O:Küfür tazm dgl. ayni mesaji bikac erkege atmak yerine sdce kizlara atmak cok masum dgl bnce ;)

BEN:küfür yemek gay likle damgalanmaktan iyidir =]

arkadaşlar bu kız benim onu aramamı istiyo mu sizce. onunla tekrar bağlantıya geçsem nasıl bir tepki verir.cevaplarınız için şimdiden çoook teşekkürkürler...

Güncellemeler:
biraz daha fikre ihtiyacım var =((

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bana da face imi kullanırken böyle mesajlar gelirdi sürekli hiç birini de sallamazdım çok ısrarcı olursa ve terslemek için cevap verirdim sadece kaale bile alınmıyor yani

0|0
    0|0
    • hayır hiç ısrarcı olmadım zaten konuştuklarımız yukarıda yazdıklarımdan ibaret. ne düşünüyo sence hakkımda.

• bilemiyorum kıza bağlı ne düşüneceği ben anlamadım bir şey

• tamam çok teşekkürler =(

• Kızı sevdim. :D

0|0
    0|0
    • ya ben de sevdim mesele o değil. kız benim hakkımda ne düşünüyo olabilir =[

• sohbet bitti. artık mesaj atmıyo ben de atıp kendimi kızın karşısında küçük düşürmek istemiyorum daha fazla. acaba onu twitterda takip etsem nasıl olur. takip edip onun bana yazmasını beklesem.

• Olabilir.

Ama yazmaman en iyisi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...