Kapat

İlişkiye girmeden tatmin olmak/tatmin etmek?

nisanlimla uzun bir süre sevgiliydik yinede hic birsey yasamadik

artik dayanamiyorum sürekli erek. halinde organim diyor

iliskiye girmeyi dügünden sonra istiyoruz cünkü kondom sevmiyormus nisanlim vede hapa daha baslamadim

sizce neler yasanabilir?

not: nisanlim tecrübeli, benim hic tecrübem yok vede önemli olan nisanlimi mutlu etmek, kac senedir bekliyor neticede

(lütfen az daha bekleyin gibi yorumlar yapmayin, sadece soruma yanitlar istiyorum)

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yuzeysel sevisin, oral seks yapin, sürtünme yoluyla ve daha birsuru yolu var

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• sen yokken ne yapiyorsa onu yapsin herşeyi devletten beklemesin dedi diyebilirsin arkadaşın biri :))

0|1
    1|1
  • bırak kendini yapın zinayı sonrada ay çok pişmanım diyin bize ne diye soruyorsun güzel ablam madem seninki tecrübeli senin bişey yapmana gerek yok üstündekileri çıkar o işini bilir

0|2
    1|1
  • Akıl akıl akıl; kaç sene beklemişseniz bir kaç gün/ay daha beklemelisiniz. Yuh yuh yuh demek istemiyorum!

0|1
    1|1
  • Valla bazıları oral yap sürtün bunu yap onu yap demiş. Bakireliği sadece zardan görenlere şaşıyorum. Her haltı ye zara bişey olmasın bakiresin :) Yok yaaaa :)))

0|0
    1|0
    • soruyu tekrar oku ve sonra cevabini düsün !

• Konu tarafımca kapatılmıştır şahısla anlaşamıyorum :)

• aynen, karsimdaki sahis okudugunu anlamiyor

• kendını nıye düşünmüyon kaç sene dir erkek arkadaşınla beraber sen de beklıyon bunu anlayamadım gıttı

0|1
    0|0
  • İlaç kullanma direk bodoslama yapın içeri boşalsın hamile kal kısa sürede düğün yaparsınız

0|0
    0|0
    • risk ya

• Ne fark eder ki olaylar hızlanır adam zaten niyeti bozmuş sende de kıpırdanma var yapacaksa cesaretli olsun

• oral ya da sürtünme gibi yüzeysel şeyler yaşayın.

0|0
    0|0
  • Sürtünme yoluyla

0|0
    0|0
  • anal yapın bu onunda çok hoşun gider

0|0
    1|2
  • Mutsuz biten bir tatmin seansı evliliğini bitirebilir ! Bunu göz önüne alarak talep ettiği herşeyi istediğin sürece yapabilirsin ...

0|1
    1|1
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• yüzüeysel yaşayın o zaman

0|0
    0|0
  • oral deneyiin o zaman

0|0
    0|0
  • önemli olan nisanlini mutlu etmek demissin..kendini neden düsünmüyorsun peki?

0|2
    1|1
    • kac senedir bekliyor cünkü beni, her erkek yapmiyor

• ama bence yinede kendi istegini yap icinden geleni yap..sirf onu düsünerek degil

hic birseyin garantisi yoktur

Yükleniyor...