Lezbiyen evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Lütfen gereksiz yorumlar yapmadan cevaplarsınız sevinirim

Ilk once sunu söylemek istiyorum ben 7 aydır bir kadınla ilişkim var

Yılbaşında yeni bir eve çıkıcaz ama önce ABD gitmek istiyoruz evlilik için.şimdi nişanlı sayılırız tekrar Türkiye'ye döndüğümüzde sorun olmaz mı biliyorsunuz alay etmeden duramıyorlar

Siz ne düşünüyorsunuz

Temelli ABD ye mi taşınsak?

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• Sozkonusu ne istedigini bilen iki bayanin birliktrligiyse tabiki mantikli .. ben cok olumlu bakiyorum bu gibi birlikteliklere.. siz mutlu olunuzda toplumun dusuncesini bosveerr. Toplum iyide yapsan kotude yapsan yine bir takilacak yer buluyo

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• O evliliği Türk konsolosu dışında kıyan olmaz , bizim kanunlarımızda da böyle bir evlilik tarzı , orada siz papaza dahi kıydırsanız burada butlan yani geçersiz olur.

Abd nin her eyaletinde de böyle bir evliliğe onay yok , kalifornia yasal görse de diğer eyaletlerde değil.

Siz gönülden nikahlanmışsanız , yasal geçerli olanına neden gerek duyuyorsunuz ? Nasıl olsa kimse bilmiyor ve bilmeyecek de ...

1|0
    0|0
  • link esra erol'un , lezbiyen olduğunu iddia eden kadını nasıl kötü bir şekilde davrandığını hatırlıyorsun sanırım

Ben hollanda'da bulundum. Oraya da gidebilirsiniz orada artık yasal.

Kimin nasıl evlilik yapacağına kimsenin müdahale etme ya da seviyesiz eleştirme hakkı yok.

Nasıl hissediyorsan öyle yaşarsın.

Umarım tercihinden dolayı hiçbir zaman mutsuz olmazsın.

0|0
    0|0
  • hollanda da var lez gay evlılık uzaga gıtmenıze gerekte yok sagyı duyarım kendı ıcınızden gelenı yasıyorsunuz sonucta

2|0
    0|1
  • temelli abdye taşınmanız lazım, gidin bu ülkeye bir daha dönmeyin

1|1
    1|0
  • erkekler için bu dediğiniz burda çok zor. ama kadınlar daha rahattır bu konuda gizli kalırsa evliliğiniz sorun olmaz ama açiklarsanız biraz sorun olur toplum baskısı özellikle. el ele kol kolada dolaşabilirsiniz rahat hareket edebilirsiniz. ama evli olduğunuz gizli kalır.

0|0
    0|0
  • kardesım gıdın amerıkada yaşayın bızım toplumumuz bunu kaldırmaz yanlıs anlama kesınlıkle karsı degılım ben ama allah korusun bırseye ıhtıyacınız olur kımse yardım etmez gıdın amerıkada temız temız yaşayın ımkanınız varsa turkıyeden kat kat ıyı mutluluklar bu arada

0|0
    0|0
  • Burada nikah geçerli olmaz. Hollanda ve lezbiyen nikaha izin veren bir ülkede ancak yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
  • yanı ımkanın varsa kı var bellıkı. abd de takılın burda gızlemen gerek. tercıhın senın ne dıyım, hayat senın

0|0
    0|0
    • Evet zengin bir ailedenim hem ailem içinde iyi olur diye düşünüyorum

• Yanlış biliyorsun. Gaylik lanetlenmemiştir Kur'an-ı Kerim'de...

Gazaba uğrayan Lut Kavmi ise, bir günahın işlenmesi için diğer temiz insanlara baskı kurmuşlardı..

• "Sizden önce dünyada hiç kimsenin yapmadığı iğrenç bir işimi mi yapıyorsunuz?" (7:80)

"Siz �lemlerin içinde erkeklere yaklaşıyor da, Rabbinizin sizin için yarattığı hanımlarınızı bırakıyor musunuz? Doğrusu siz haddi aşmış bir toplumsunuz.

• Evlilik şartmı herşey imzamı sizce

1|0
    0|0
  • Yürümeyecek bir şey için ne yorum yapmamızı bekliyorsun ki ?

0|0
    0|0
  • Birbirinizin memelerini ısırmaktan ne zevk alıyorsunuz diye sormayacağım.

Sonuçta kadın vücudunu en iyi kadın tanır.

Ama gelelim işin felsefik yönüne

İki kuku bir yatakta oynamaz.

Mutluluklar dilerim .Duvağı kim takacak ?

0|0
    1|0
  • Burada evliliğiniz geçersiz olur o sadece abd için geçerli bir durum

0|0
    0|0
  • aklım almıyor nasıl tatmin oluyorsunuz benim lez arkadaşım vardı aynısını ona sordum tatmin olmadığını sadece hoş duygular yaşadığını söledi ilginç durum

0|0
    1|0
  • bir kadın için erkek bir erkek içinde kadın şart doğanın kanunu bu

1|0
    0|1
  • gidin orda ne b*k yerseniz yiin

0|0
    1|0
  • IMDB Puanı: 2.3 / 10

0|1
    0|0
  • bende gayim ama asla bir adamla evlenmeyi düşünmem.evlilik kadın-erkek arasında olmalıdır bana göre..

mutluluklar ikinize de...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bizim toplum bunu kaldırmaz. rahat edemezsiniz.

0|0
    0|1
  • Yasalar gereği nikahınız geçerli olmaz Türkiyede ama sizin gönül nikahınız olduktan sonra gerisi önemsiz olmalı bence. Mutluluklar dilerim size. Heteroları umursamayın.

2|0
    0|1
  • ABD ye taşının orda yaşayın Türkiye de zor ama ABD de rahat edersiniz

1|0
    0|1
  • imkanınız varsa gidin ülkede yok bu

0|0
    0|0
  • karşı değilim yanlış anlama. ama merak ettim ailerinz biliyor mu bu durumu?

0|0
    0|0
    • Benim ailem biliyor onun ailesi zaten ilgilenmiyor bir babası var bir ablası konuşmuyorlar

• bu konu üzerine bir araştırma yapmıştık. eş cinsel biriyle 2 saatlik bir görüşmemiz olmuştu. daha rahat olmak için ünv bahanesiyle İstanbul a yerleşmiş. annesi ve kız kardeşi durumunu biliyormuş ama abileri ve babası bilmiyormuş. çok etkilenmiştm.

• Yok benim ailemde öyle aile baskısı yok.Anlayış gösterdiler.

Yükleniyor...