Klitoral orgazmla ilgili bir kaç sorum var...

Merhaba sevgili KS üyeleri :D mastürbasyonu yeni keşfettiğim için sizlere bir kaç sorum olacaktı bayanlar veya konu hakkında bilgisi olan beyler de cevaplayabilir ama altını çizerek özellikle bayanlar diyorum :D bakire olduğum için sadece klitorisle orgazm deniyorum, orgazm dediğiniz şey o sırada hissedilen gelme duygusu mudur, yoksa onun ardından bir rahatlama mı hissetmem gerekiyordu? Ve bittiğinde oluşan yanma hissi neden olur? Okuyan herkese teşekkürler, cevaplayan tüm kızlara +1 :D

0|1
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• klitoral orgazm falan ne güzel yeni keşfetme bu :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• orgazm denilen şey zevkte doruk noktasına ulaşmak ve büyük patlamayı gerçekleştirebilmektir. Büyük patlamadan kastım kasılmak kasılmak ve sonunda büyük bir rahatlığa kavuşmak :)

1|0
    0|1
  • Hmmm sen bu olayı yeni keşfettiysen senin için sıkıntılı günler başlıyor demektir canım :)

1|1
    0|0
    • sorumda özellikle bayanlar demiştim ama neyse :D

• :D

• gülme öyle kız içim bir tuhaf oluyo :)

• G noktanı keşfetmişsin...;)

0|0
    2|1
    • G noktası içerdedir, dışarıdan uyarılamaz..

• sanmıyorum ikisi çok farklı yerde, klitoris dudakların başında fakat G noktasının var olduğu varsayılan yer vajinanın 3-4 cm içerisinde

• sen denedinmi peki...

• Altını çizmemişsin ama , neyse susuyorum kızlar cevap versin demişsin.

1|0
    0|0
  • anlamaya çalışıyorum ama empati yapamadım :D sizin duygular demekki böyle oluyormuş hımmmm :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• titreme boşalma şart değil her zaman

1|1
    0|0
  • yapa yapa kendini ve zevk noktalarını keşfediceksin ve siddeti artıcak

1|1
    0|0
  • ben orgazm olurken tüylerim diken diken olur. boynum bükülür. bacağıma kramp girer. büyük bir rahatlama hissederim kendimde

1|1
    0|0
  • Klitorisin hassaslasıyor o anda o yüzden yanma oluyor, birde kasıklarında agrı oluyorsa normal bir durum.

Bazen titreme gelebilir. Zevk hissinin ardından rahatlama hissedersin orgazm sonunda. Nefesin kesilcek gibi olur.

0|5
    0|0
    • O sana kalmıs bir durum fakat ben ilk mast. 15 yasımdayken yapmıstım. o zamanlar titreme kasılma olmuyordu fakat simdi daha cok zevk alıyorum.

• anladım çok teşekkür ederim :)

• bacaklarında, dizlerinde, içlerinde ve memelerinde daha çok uçlarında zevkli kasılmalar hissetmiyorsan orgazm oluyorsun denemez canım :))

2|6
    0|1
Yükleniyor...