Bakire olmayan bir kızla evlenir miydiniz?

Offfff kafam çok karışık beyler... beyler bakire olmayan bir kızla evlenirmiydiniz benim Şu an ki sevgilim kız değil ve aklım çok karışık :/

Güncellemeler:
aslında oda emin değil kız olup olmadığından anl ilişki yaşamış ve 1 2 damla kan gelms ilk deneyimiymişti sonra asla yapmams böyle sey dürstce anlattı ama kafam karıştı ben hiç yapmdım sadce sevişmişmdr en fzla

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sana kardesimmis gibi konusacagim, Tecrubeme de inan, lutfen ve rica ediyorum sakin evlenme. Kendini baskasina sunmakta beis gormeyen hatun kisi cok bencil olur ve ileride ask bitince aklini kurcalayan seyler olacak. Bunlar zamanla gecer sanacaksin ama gecmeyecek, onun sana karsi ozguvenli olmasi bile zoruna gidecek, kiyaslanma korkusuna kapilacaksin yeri geldiginde. Birak bu tarz seyleri onemsemeyen erkeklerle evlensin. Sen bu soruyu sorduguna gore asla ama asla evlenme.

1|2
    0|0
    • çok teşekkür ederim ama seviyorumda onu zaten oda emin değil asıl kafamı kurcalayn bu insan bilmez mi kız olup olmadıgını

• Kardesim, her soze inanma, hangi kiz sana 10 kere yaptim der! Boyle soylenir zaten, birkere oldu daha olmadi, aslinda tam da olmadi, cok pisman oldum vs. Ben senden rica ediyorum evlenme, sevgini anlayabiliyrum ama hayatta daha degerli seyler var, hem dusunsene bu kadar tabu olan bir konuda bile iradesine sahip cikamayan bir kadinin sana olan sadakatine, sana olan bagliligina nasil guvenebilirsin? Hele bu bir kadin. Ailene oyle bir halle hallenmis bir kizi layik gorme. O nasil ki bekaretine ilistirdigi cocugu unutmussa sen de onu unutursun, ozguvensiz olma, daha masumlari icin yoluna bak.

• orasıda var tabi ama anal oldu diyo belki diyorum kızlığı duruyordur hoş bakire sayılmıcak ama kafam çok karışık

Kızlar Ne Diyor 7

• sen bakir misin? yok degilsen sorgulama hakkın bile yok. sonuc olarak ben yerinde olsam evlenecek kadar seviyorsam evlenirdim

0|0
    0|0
    • bakirim

• Sacmalamayin abi ya! Sen bakir misinmis, degilim diye fahiseyle mi evlenecegim. Is kuvvete geldiginde, agir esya oldugunda bilemem neyde kadin erkek ayrimi varsa edeptede var bence. Kadina edep daha fazla yakisiyor ve her erkek bakire kadin ister. Sevismeye de yol yapiyorlar esitlik zirvasiyla.

• buraya gelip evlenirdim takmazdım abi die yazılanlarla gaza gelme sakın ! ömür boyu o kişiyle evli kalıcaksın ve her fırsatta bu düşünce benim beynimi kemirirmi sıkıntı yaparmıyım die kendi kendine sorgula derim ben...

1|0
    0|0
  • evlenirdim..

0|0
    0|0
    • iyi güzel diyosunda kız bile bilmiyo bakiremi değilmi adamın kafasında soru işaretleri oluyo böyle güncellememde anlattım olayı

• evlenirdim

0|0
    0|0
  • kız dürstce davranmış ve söylemiş kandırada bilirdi seni ama sen bilirsin tabi bn evlenirdim

0|0
    0|0
  • o biriyle bişeyler yaşamışsasen kendinefsine hakim olmuşsan evlenme bnce haa bide şole bişivar illailişkiylebozulcak diye bişi yok bazı kızların doğuştan olmuyo veya kaza düşme filan oluyon bozuluyo veya temizlenirken bozuluyo bunlar olabilcekşeyler ama sen ilişkiye girdi diyosun ilerde tabiki sorun olur bence bide erkeklerin şolebi kafa yapısı var sevgilileriyle her haltı yapcaklar eşleri bakire olcak bole bir dunya yok

0|0
    0|0
  • bir bayan olarak cevaplamak istedim. eğer sevgilini gerçekten seviyorsan ve sende onun samimiyetine inanıyorsan onun geçmişini bu kadar sorun etmemelisin.

0|0
    0|0
    • eğer emin olsak belki bu kadar sorun olmaz oda bilmiyoki güncellememde anllatığım gibi

• ben bakireyim kaldı ki bu seni ilgilendirmez.

• kdirr sana mı düştü bakire olup olmaması

Erkekler Ne Diyor 10

• dürüstlüğünden dolayı bir öpücüğü haketmiş o alnından öp düğün günü

0|0
    0|0
  • Nasil bir kafa yapısı bu tüm sevgililerim versin karim bakire olsun seviyorsan bakire olup olmaması önemli mi ?

1|0
    1|0
    • aslında oda emin değil kız olup olmadığından anl ilişki yaşamış ve 1 2 damla kan gelms ilk deneyimiymişti sonra asla yapmams böyle sey dürstce anlattı ama kafam karıştı ben hiç yapmdım sadce sevişmişmdr en fazla kendi bilse belki bu kadar düşündürmez ama oda bilmiyo buda canımı sıkıyo benim ve ben bakirim

• Bence gayet normal bir durum seviyorsan hiç bir şey önemli değildir bence

• başka özelliklerine bak, seviyorsan anlaşıyorsan, kimin umrunda bakire olup olmaması

0|0
    0|0
  • Herkesin düşüncesi kendini bağlar. Öyle değil mi? Senin bir düşüncen yok mu?

0|0
    0|0
    • malesef yok beynim durdu

• Anlatamadım galiba. Bu detaylar senin kafanı niye meşgul ediyor? Kan man... Midem bulandı resmen. Yapmış mı? Yapmış. Bitti. Sen sonrasını düşün. Konu zar mar, kan man konusu olmamalı. Bir erkekle en mahrem şeyi yapmııııış. Evlenecek misin evlenmeyecek misin? Sen buna karar ver.

• aslında evlenmeyi çok isterdim ama bu şartlar altında imkansız gibi bir şey

• ben evlenirdim

0|0
    0|0
  • sen hiç bir bayanla yattın mı ?

0|0
    0|0
    • hayır ama sevişmeler tabi oldu aslında oda emin değil kız olup olmadığından

• peki şu çok önem verdiğiniz kızlık zarının asıl işlevi nedir biliyor musun ? benim için hiç bir anlam ifade etmiyor namus olarak görülen kızlık zarı

• onu seviyorum ama ilerde önüme cıkmasından korkuyorum ve 1 kez diyo emin değilim :/

• ben almam...

0|0
    0|0
  • zor soruuu

0|0
    0|0
  • evlenmem tabiki belki ilerde mutlu edemiyeceksin ve o ilk bakirelini bozan ya da birden baska kişiyle yattıysa onlarla tekrar yatma oranıda var sakın böyle bir olaya kalkışma takıl koy yol ver gavat olma ;İ)

1|0
    0|0
  • valla kardeşim benim içim içimi yer kim dokundu ona kimle cinsellik yaşadı diye :) ama kız en azndan doğruyu söylemiş. ben bakirim bu yüzden karşı taraftan da beklerim. ama sen bakir değilsen şartlarınız eşit bir kere daha düşün

0|0
    0|0
    • bende bakirim

• rica ederim aynısı benim başıma gelse bende çok takardım. ama karşındakine ve kendine bakarak en uygun kararı sen vereceksin

• doğru söylüyorsun en iyisi zamana bırakmak biraz

Yükleniyor...