Böyle mi olacaktı sonumuz

evet canımdan çok sevgiğim erkek arkadaşımdan ayrıldım ailem öğrendi ve bu olaya olumlu bakmadıklarını söylediler 4 gündür uyuyamıyorum yemek boğazımda takılıp kalıyor geçmiyor bunu ona pazartesi söyledim o ise içinden bambaşka biri çıktı başka birisini bulduğumu düşünüyor bugün son defa konustuk ama karşı sert ve tavırlı konuştu sanki hemen unutmus gibi ben onun için cumartesi ölümü göze aldım o ise çok çabuk unutmus gibi ne yapabilirim atamıyorum aklımdan hala deli gibi seviyorum o ise benim adımı ağzina alma diyor ...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

• Demekki seni hic sevmemis unut gereksiz biri icin kendini üzme

0|0
    0|0
    • o kadar şey yaşadıktan o kadar söz ettikten sonra konuşamıcamızı söyledim yanında olsam sinirden öldürürdü beni sanırım

• tesekkür ederim..

• Rica ederim

• Canım bak kimse için yaşamaktan vaz gecme. Değmez. O gider başkasi gelir.. Aranizda ne gecmis olursa olsun üzulursun ama alisirsin.. İnsan nelere alisiyor

0|0
    0|0
    • haklısın biraz zaman alacak ama atıcam hayatımdan...ne zaman atıyım desem ona olan büyük sevgime yeniliyorum ama geçicek

• kaedesım yapacağin tek sey burda dua etmek hayırlıysa kaderınde odur değilsede rabbım senın ıçın boyle hayırlıdır dıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...