Ya çok kötüyümm yardım edin :(

9 yaşındayken bisiklet sürmeyi öğrenmeye çalışıyordum 18 vites..

Sonra ortasında bi yer var ya oraya düştüm bacak aramı çarptım yanii..

Baya kan gelmişti :S

10 yaşında tekrar aynısı oldu yine bisiklet sürerken..

Sizce kızlık zarım bozulmuş mudur ?

Dalga geçmeden cevap verirseniz çok sevinirim :(

Güncellemeler:
Yazdığım yemin ederim ki doğrudur.

İnanmayanlara saygı duyarım, inanmıyosanız ilgilenmeyin sizde :)

0|0
1131

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle bozulmamıştır. Bozulması için içine birşey girmesi gerekir. Her kanama kızlık zarı bozulması falan da değildir ayrıca. Rahat ol.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• Bence bozulmamıştır, ama laşka olmuştur.

1|1
    1|0
  • Doğrudur böyle şeyler her zaman olur bir kız arkadaşım da bisiklet sürerken teker bir bir çukura giriyor hızlı bir şekilde ve oturagin uc kısmı sert bir şekilde vajina ya çarpıyor kan geliyor muyane oluyor kızlıgıni kaybettiğini söylüyor doktor kötü birşey anlıyorum durumunu canım

0|0
    0|0
    • tesekkür ederm anlayısın için.

• sen bu saflıkla gidersen alacağın çok yol olur.

troll yapıp kendini eğlendiriyorsan da allah kolaylık versin.

0|0
    2|0
  • Seleye çarpmadın sanırım orta demire mi çarptın?

0|0
    0|0
    • evet

• Rica ederim.Hatta bozulmayla ilgili linki incele ve kafandaki sorunu gidermek için de muayene ol derim.Bence sorun yok . link

• çok teşekkür ederim

• zannetmiyrm o çarpma ile kızlık zarı bozulmaz..

1|0
    0|0
  • Doktor diye bi meslek dalını icraa eden insanlar var ve bunlar yıllarca belli uzmanlıkta eğitim görüyorlar. Bu adamlara gidip danışmak varken internetten mi yardım arıyorsun? Ayıp bişey değil ki bu

1|1
    0|0
    • Utanıyorum.

17 yaşındayım, ya ailem inanmazsa ?

Kendi başıma da gidemiyorum

• 17 yaşında da evlenmeyeceğine göre biraz daha bekle ve sonra bi doktora görün. EN mantıklısı bu

• sonradan bişey olmaz diye biriyle ilişkiye girmediysen bişey olmamıştır. korkma. yoksa bişey yaptın da bisikleti mi bahane ediyon (not. Kulağıma söyle aramızda kalacak kimseye söylemem)

0|0
    0|0
    • Hayır asla .

öyle bişey yapsam bunu bu şekilde sormazdım

• o zaman hiç korkma, veya sen kendin git bir kadın doğum uzmanına , merak etme. ama sözüne itimat ederek söylüyorum.

• burdan kimse bilemez sen bi git hastaneye

0|0
    0|0
  • bisiklt bianchiyse kesin bozulmuştur

1|2
    0|0
  • canım boyle bırının sırf bu yuzden kızlık zarı bzuldugunu duymusdum.ama yınede doktora gıt en garantısı bu...

0|0
    0|0
  • Doktora gitmeye ne dersin..yani Jinekoloğa...hem o şekilde kızlık bozulmaz, zira zar 1-2 santim içeride olur...üstelik seninkisi boruya çarpma gibi bişi...

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun..kısa ve öz cevap veriyorum..bozulmamıştır merak etme..icine birşey girmediyse sorun olacagını sanmıyorum..

0|0
    0|0
  • 9 yaşındayken söyleseydin şimdi böyle kızcak mı inancak mı diye tasalanmazdın.sonuçta annen 9 yaşında ilişkiye girdi diye şüphe edemezdi ama şuan edebilir söylediğinin yalan olduğunu dusunebılır

0|0
    1|0
    • Evet. Ben çocukluğumda da şimdi de hiçbir sorunumu aileme söylemiyorum, söyleyemiyorum. keşke o zaman da söyleseymişim işte. Aklıma gelmedi. Çocukluk işte..

• Doktora görünmeni tavsiye ederim, zarar görmüş olabilir.

0|0
    0|0
  • muayene olman lazım ancak o şekilde belli olur ve o zaman yırtılmış olma ihtimlide olabilir. 10 dk dan fazla sürede kan geldiyse yırtılmıştır...

0|0
    0|0
  • bunu bizim anlamamız mümkün değil bence bozulmamıştır ama çok merak ediyorsan yine de bir doktora danışman en iyisi

0|0
    0|0
  • bisikletten düştü diye insanın orasından kan gelir mi? bence bozulmuş olma ihtimali yüksek.tabi kan ağzından gelmediyse

0|0
    0|0
  • Öyle bişey olabilme ihtimali varmı ya sacmalamısn bence en iyisi sen bi doktora gözük kafanın içindeki sorunu çöz...

0|0
    0|0
    • Tek başıma gidemem ki ben ya :S o kadar kolay bişey de değil..

• en yakın arkadasını tak koluna git bisey olmaz utanılck bisy yokki

• Bozulmamıştir patlamıştir bence zedelenme olmuştur doktora git en garantisi

0|0
    0|0
  • ooo o ortasina düştüysen çok kötü :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 11

• Kızlık zarı genelde vajina içine giren ve genişliği hymen ortasındaki halkadan daha büyük olan cisimler ile de yırtılabilir. Ancak nadiren ata ya da bisiklete binme, bacakları çok açmayı gerektiren bale gibi aktiviteler, karete, tekvando gibi sporlar, kaza ve travmalar sonrasında da bozulabilir veya zedelenebilir.

1|0
    0|0
  • Bozulmamıştır desem de bu pek doğru olmaz , küçük yaşlarda çarpma düşme gibi olaylardan dolayı bozulabileceğini biliyorum , en iyisi jinekoloğa gidip görünmen .İlla tam teşekküllü bir hastaneye gitmene gerek yok bağlı bulunduğun Ana çocuk sağlığı merkezlerine de gidip dr a durumunu anlatırsan sana yardımcı olacaktır .

1|0
    0|0
  • 9 yaşında bacak arasından kan gelicek aile bunu bilmeyecek sende gayet normal bişey gibi hayatına devam edeceksin. İnandırıcı gelmedi üzgünüm.

1|1
    2|0
    • İnanma gibi bi zorunluluğunuz yok. Evet iç çamaşırım kan olmuştu. Ki o zaman kızlık zarı ne bilmiyordum bile.Kanamanın da çarpmadan dolayı olduğunu düşündüm. Aile ise yazın köydeydim ve o iç çamaşırımı sarıp çöpe attım.

• yaw sen verdınde bu yalan tutarmı dıye nabız mı yokluyon.

• Bizde olmaz o dediğin berksah.

• bozulmuş olabilir o şekilde bozulan bikaç kişi var doktora gidersen emin olabilirsin duruma göre rapor verir

0|0
    0|0
    • sana takılıyorum bu işi en iyi doktor bilebilir.

• yok canım annen sana niye inanmasın sen zaten ilişkiye girmediysen kendinden emin olarak annenin karşısına çıkarsın söylersin annen de sana yardımcı olur seni doktora götürür kızmaz ki

• Teşekkürler, öyle yapıcam başka yolu yok

• Muhtemelen bozulmuştur o yaşlarda keşke bunu paylaşsaydın şimdi kimse inanmıcaktır sana

0|0
    0|0
  • vıcudunda herhangı bı derın yara olmamıs ve yınede ole bı kan gelmısse bozulmus olabılır yınede emın degılım

0|0
    0|0
    • Yara vardı ve cok kan geldi

• Ya olabilir de yine de soru işareti var aklımda.. Anneme de söyleyemiyorum utanıyorum..İnanmazsa diye de korkuyorum

• annenle paylas bence bıde bı doktora gıt ıstersen

• bi jinekoloğa görünmelisin..

0|0
    0|0
    • kadın doğuma mı gitmem gerekiyor ?

• evet tatlım özel bi muayenehane tercih edersen senin için daha iyi olur yaş sorunu yaşamazsın..

• peki tesekkürler..

• doktora gitmekten neden çekiniyorsun ki? yumurtalıklarım ağrıyor, böyle olmuyordu normalde, doktora gideyim filan dersin annene.

0|0
    0|0
    • inanmazlarsa diye korkuyorum sonuc kötüyse eğer.

çünkü küçükken hiçbişey söylemedim

• ilişkiye girip girmediğin de anlaşılıyor diye biliyorum. ama emin değilim.

• peki teşekkürşer

• Bozulmuştur diye düşünüyorum ama bence doktora git.

0|0
    0|0
  • Bozulmuşun :)

0|0
    0|0
  • öncelikle geçmiş olsun da sen kaç yaşndasın?bugüne kadar aklın nerdeydi?

0|0
    0|0
    • 17 yasındayım.

3-4 senedir aklımda. Tek basıma gidemiyorum doktora, kimseye de söyleyemiyorum

Yükleniyor...