Hic bakire biriyle birlikte oldunuz mu?

Yada bakire olan biriyle sevişirken kendinizi kontrol etmeye çalıştınız mı? Sonra pişman oldunuz mu yoksa benle olmasa başkasıyla olurdu zaten mi dediniz?

0|0
3|43

En İyi Erkek Görüşü

• Benle olmasa başkasıyla olurdu zaten demedim. Aldım karşıma bak sana şimdi anın heyecanıyla tatlı geliyo bazı şeyler ama iş işten geçtikten sonra çok üzüleceksin eminim dedim. O da evet haklısın dedi. Şimdi birçok kişi safsın salaksın gibi yorumlar yapacak eminim ama benim için erkek olmak bunu yapmayı gerektirir. Erkek olmak karşındakini kendinden bile koruyabilmektir yani.

19|7
    0|1
    • sen en doğru olanı yapmışsın ama seninde söylediğin gibi toplumda salak damgası yiyorsun böyle yapınca kız da seni o an doğrulamıştır ama sonrasında arkadas ortamında konuşurken sana gay deme ihtimali bile var ama boşver dediğim gibi EN DOĞRU OLANI YAPMIŞSIN +1

• en iyi seçilesi +1

Erkekler Ne Diyor 42

• hayır.yapmam da zaten.o vebali taşıyamam

8|3
    0|0
  • Evet oldum. Bekaretini aldığım da oldu almadığım da oldu. Bekaretini almadığım partnerimle oral, anal ağza boşalma vs. her şeyi yaptık ama bozmadım. Bekaretini aldığım partnerim ise bunu kendisi istediğini söyledi, birkaç kere emin olup olmadığını sorduktan sonra onun iradesi ile aldım. Ben zorla bir şey yapmadığım için pişman olmadım. Evet benle olmasa zaten başkası ile olacaktı. Bu onun kendisinin tercihi idi. Gayet güzel oldu ama çarşaflar çok korkunç kan olmuştu bir de işimiz bitince onları yıkamak uzun sürmüştü.

0|0
    1|0
  • Kimsenin Geleceği ve Mutluluğuyla oynamadım...Oynamam da...Adı neyse isteyen istediği gibi adlandırabilir bu davranış tarzımı...

3|0
    0|0
  • Aynı yatağa girdim, gerçekten bakire olduğunu söyledi, "durma devam et tek bakire olmadan evlenen ben mi olacağım sanki " dedi ama yapmadım kalktım, bir daha evde başbaşa kalmadım. görüştüm ama yapmadım. Sonra o artık kadın olunca çağırdı ve o zaman beraber oldum.

0|0
    1|0
    • yahu sevgilin olmadan yatagina giren bakiremiymis?

• Oldum..Kendimi kontrol ettim.

0|0
    0|0
  • 7 tane deneyimim cok pismanda degilim kacırdıklarıma yanıyorum kızı iyi kız sandık biraz dogruları soyledim oyle yapma boyle ol dedim ne oldu kactı... simdi kacırmamaya gayret ediyorum gsl bi kızsa :) kimse alınmasın gucenmesin hata olarak gormesin bilerek yaptım yanlıssada yaptım kızlar veriyosa almamak kabalık olur bence...

0|1
    1|0
  • Çok pişmanım inan, :((

0|0
    0|0
  • Çok fırsat geçti ama asla aynı yatağa girmeyeceğim biriyle yapmadım yapmam da ama ben yapmadığıma pişman im cunki başkasıyla yattı başkasıyla evlendi hala hayatında hiçbirşey olmamış gibi devam ediyor

0|0
    0|0
  • irkaçtane bakire kızla birlikteliğim oldu ama genelde yüzeysel yaşasık sürtünme filan ayrıca oral ağırlıklı seks yaşadık.kendimi kontrol ederim tabiki.sadece bir tane bakire kızla birleşme yaşadım onda da yıne kendimi kontrol ettim ama kendisi çok isteynce oldu.

0|0
    0|0
  • bakire bir insanın asla ve asla bekaretine göz dikmedim dikmem..bir kızın hayallerini kendi hazzım ugruna meceraya atamam..onun izin verdigi ölçüde birlikte olurum..bana sundugu kadarıyla yetinirim...

1|0
    0|0
  • hiç sorma. yıllardır ahları tutacak diye korku içinde yaşadım. hala korkarım. ilk yıllar çok sorun olmuyor da, hayat ilerledikçe arkana döndüğünde ve önüne baktığında pişman oluyorum.

0|0
    0|0
  • oldum ama ters ilişkiyle

0|0
    0|0
  • bakire kızlarla işim olmaz ...

0|0
    0|0
  • En az 25 olmuştur..Üniversitede evde gelen giden eksik olmazdı..Ama hiç birine asla zarar vermedim..Bildiğiniz gibi işte...

0|0
    0|0
  • Evet, pişmanım.

0|0
    0|1
  • bu ne ya diyerek saçma sapan bir cevap verip ahlak polisliği yapmayacağım ben ..

Hayır olmadım .. olmam ve olmayıda düşünmüyorum ... pişman olacağım bir cinsellik yaşamam

0|0
    0|0
  • Evet baya ama hep onlarin kendi istegi. Zaten çogu Türk degildi.

0|0
    0|0
  • evet seviştim ikimizde çıplakdık içine girmedim ama sadece üzerinde gezdirdim dışarıdan sürterek falan kaldıki bunu tüm bakireler yapıyor sanırım

1|0
    3|0
  • birlikte oldum üstüme düşeni yapmak için söz vermiştim ama kendisi istemedi içim rahat

1|0
    0|0
  • oldum

0|0
    0|0
  • pişmanım hakim bey :)

0|0
    0|0
  • bu ne ya :S

1|0
    1|0
  • Hayatımın en büyük fantezisi.

0|0
    1|0
  • Evet oldum. Anal ve vajinal yaptım. ikiside gayet guzeldi.

0|0
    0|0
  • İki gun once birlikte oldum bu aksam yine gelecek

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • bana karısmayın :D

0|0
    0|0
  • daha hiç kimseyle olmadı :))

0|0
    0|0
  • 1 defa hariç çömezlerle uğraşmadım.

0|0
    0|0
  • cok uyudum hicte oyle dusunmedim kendimide kontrol ettim hep.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 3

• evet pişman değilim

1|2
    2|1
  • Oldum, pişman değilim.

0|0
    0|0
  • tecavze uğradm:'(

0|0
    1|0
    • öyle olsa ben tcavz demem benmde tcavz anlayısm o değl ...fotğraflarmı çekerdı öle olsaydı çekememş çnkü ustm bam yrtk bı haldeydı...

• Iyi de ustun basini yirtip tecavuz ettiyse sen de onu polise sikayet etmekle tehdit et? Sen armut mu topluyosun. O Fatma Gulun Sucu ne bosa mi yayinlaniyor. Bir suru kadin haklari dernegi var. Boyle davalar gizli gorulur. hangi sehirdesin bilmiyorum ama Barolarin kadin Haklari bolumleri oluyor. Ucretsiz telefonla yada yuzyuze hukukive psikolojik destek alabilirsin. yani Turkiyede olsam ben bile ilgilenirdim. Sen kendini ezdirdikten sora uzerine basan cok olur.

Yükleniyor...