Şimdiye kadar hiç çıktığımın olmaması sizce çok garip mi?

bu sene üni 2 deyim arkadaşlar şimdiye kadar hiç kız arkadaşımın olmadığını öğrenince çok şaşırıyolar hatta bir kaç kişi beni gay bile zannetti. sizce bu yaşa kadar hiç kimseyle çıkmamam çok garipsenecek bişey mi ?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• değil.. sen gerçek aşkını bekliyorsun, bana da sen lezbiyen misin gibisinden sorular gelirdi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• maşallah kardeşim sen en iyisini yapmışsın erken yaşta kız işi dert işi ha eğlenceli ama sen temiz kalmışsın ve düşünsene ünüversitede senin gibi kimseyle çıkmamış güzel bir kız la tanışacaksın öyle ya da böyle

0|0
    0|0
  • Bayanlardan uzak durmak veya yaklaşmaya kontak kurmaya çalışmamak elbette bir problem kabuğunu kırman gerekiyor lâkin biriyle sevgili olarak görüşmemen çok problem değil olanlar ne yapıyorlar sanki iki gün çıkıp 3. gün aşkım deyim ileri gidebildiği kadar gidip ayrılıyorlar bir felsefen olsun karşındaki insandan ne bekliyorsan o doğrultuda ilerle net ol adam ol ;)

0|0
    0|0
  • Üzülme bende senin gidiyim. Ama en deliknalı olan benim. Biri gaymısın diye sorsa g. ne zopa sokarım valla.

0|0
    0|0
  • hiç kimseyle mi ?

0|0
    0|0
  • nasip kısmet kardeş seninde bir bekleyenin vardır elbet

0|0
    0|0
Yükleniyor...