Acaba köpeğim gay mi?

biraz salakça bir soru amaa :D köpeğim ve kedim var ikiside bir yaşında ve boyları aynı ikiside erkek son zamanlarda köpeğim kedimin bacak arasını yalayıp üstüne çıkıp şey yapıo kedimnde hoşuna gidiyo galiba.. hiçbişey yapmıyo.. hergün yapıo bunu sizce köpeğim gaymi yoksa sevişme zamanımı geldi

0|0
1|28

En İyi Erkek Görüşü

• Gay olan hayvanlar var. Her ahırda çıkar mesela bir tane. Ama senin kedin de köpeğin de azgınlık döneminde. Kedin olmasa, koltuğa, yere ve hatta ayaklarına bile sürtünebilir. En kısa zamanda bir veteriner kliniğine götürüp ikisini de kısırlaştırmanı öneriyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• yatıya kalsam beni s.ker bu köpek

0|0
    0|0
  • ben askerdeyken lady diye bir dişi köpeğimiz vardı geri kalan köpekler ise özel eğitimli kurt ve kangallardı ve hepsi erkekti. ama nedense bir tek enes isimli kangala veriyodu bu lady :) fakat bir gün zpt denilen yavru tank gibi bir demir yığınıyla yanlışlıkla lady i ezdik :( bir süre sonra enes baska dişi köpek olmadığı için japon isimli erkek olan alman kurdunu düzmeye başladı. anlıyacağın yokluktandır ablası :)

0|0
    0|0
  • köpegin normal kedin tuhaf :)

0|0
    0|0
  • köpeğin kızmış, dişi köpek bul

0|0
    0|0
  • bizimde bir ara dişi köpeğimiz vardı kız olan kuzenime atlıyodu köpeğimiz lezbiyen mi ? :D

0|0
    0|0
  • Bırak salakça bir soru olarak kalsın. :)

0|0
    0|0
  • kopegın ureme zamnı gelmıs :)

0|0
    0|0
  • ne yapıyo yani...?

0|0
    0|0
  • köpeğin doğduğu andan itibaren aşağılanmadıysa dövülmediyse gay olma olasılığı yüzde 0

0|0
    0|0
  • Ahahahhaha :D:D:D soruya bittim :D köpeğim gaymı :D:D:D süpersin ya :D

0|0
    0|0
  • Sevişmek istio köpek

0|0
    0|0
  • o zaman kendinde gay

0|1
    0|0
  • köpek azmış senin dişi bul gel :)

0|0
    0|0
  • köpek kudurmuş tatlım...

0|0
    0|0
  • senin kçpek azmış rsmem dogal bişey kızgınlık zamanı gelmiştir

0|0
    0|0
  • yokluktandır :DDD

0|0
    0|0
  • götüne parmak at : )

0|0
    0|0
  • bence sevişme zamanı gelmiş :)

0|0
    0|1
  • Köpek kedi ne anlar dişiden erkekten : İçgüdüsel hareket ederler.

Ama dikkat et Billur kalkavan ve köpek yaz youtube a , böyle talihsizlikler yaşanmasın :)

0|0
    0|0
  • seninle yapmak istemiyorsa gay olabilir:D

0|0
    0|0
  • O değilde köpeğin şimdilik kedi ile idare ediyor, yakınsa sanada sarabilir.

0|0
    0|0
  • Canı istiyodur artık

0|0
    0|0
  • hanvacagiz ne bilsin, görmüstür kesin,sende bidaha gösterme ya, yatak odasindan cikar o esnada :-)

0|0
    0|0
  • abazanlıktan etrafa saldırıyordur

0|0
    0|0
  • Sen kedi ol ben köpek.P

0|1
    1|2
  • sen köpeğe dişi köpek verdin de mi kediye gitti. kızışma döneminde köpek önüne ne gelirse yapar. hatta sana bile sulanır bacağını pompalayabilir. önünde eğilirsen zaten hiç affetmez videoları var youtube da.. canlı yayında bile olmuştu bu. onların da biyolojik saati böyle bu bir ihtiyaç köpeğin gay değil.

0|0
    0|1
  • 6 kopek 11 kedım var onlarda bu normal bızım ahlak sıstemımızle bakma aslında soru degıl ama bu yorum salakca olabılır:)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• köpekler çiftleşme zamanları geldiğinde ne bulursa ona sürtünürler. bu aralar bacağına falan da aynı şekilde sarılırsa hiç şaşırma. bunu her köpek yapar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...