Başınızdan geçmiş cinsellik maceraları neler?

Birlikte olduğum bir kız arkadaşım vardı, ikimizin de istekleri belliydi, aşk yoktu fakat saygı vardı. Bize gelecekti ve gelirken yanında bir kız arkadaşının daha olacağını söyledi, 'varsa eğer sen de arkdaşını çağırabilirsin, takılırlar beraber' dedi. Ben de en yakın arkadaşımı aradım konuyu anlattım, hayır olmaz demesi guizanın boş kaleye gol atması kadar zordu. O gün geldi işte sohbet ettik felan sonra kız arkadaşımla odama geçtik sevişmeye başladık daha 10 dk bile olmadan annesi aradı ve acilen eve gelmesini istedi. İçine mi doğdu ne yaptı apar topar giyindi, çıktık odadan. Bizim diğer arkadaş kızı götürüyordu bile bizim kız diğer arkadaşına benim acil çıkmam gerekiyor diyerek çıktı. Arkadaşı bizde kaldı, ben geri odama geçtim kös kös otururken, arkadaş kızla birlikte oluyordu ve çıkışta tek dedği söz kime niyet kime kısmet ;)

Güncellemeler:
Basınıza gelmiş buna benzer bir olay var mı acaba? yoksa ben bu konuda seçilmiş kişi miyim ;)

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sene 2000. Çok güzel, boylu poslu uzun dalgalı sarı saçlı, fiziği muhteşem bir şarkıcı kadın vardı. O zamanlar ICQ gözdeydi, neyse aramızdaki ICQ maceramızı bir haftasonu İzmir Sevinç pastanesinde görüşerek reele dönüştürdük. Konuştuk ettik bir yarım saat, kalktık, beni evine davet etti, evim yakın gel birşeyler içeriz dedi. O zamanlar Göztepe'nin Süper Ligde olduğu yıllar ve İzmir Atatürk Stadı'nda Galatasaray'la oynayacak, maç saatide geldi çattı. O davetini yapınca ben şöyle bir saatime baktım, Galatasaray maçına gideceğimi söyledim. Kendisinin biraz yüzü asıldı, neyse ayrıldık ben maça gittim, 2-0 kazandık. Ama akşam ve ondan sonraki günlerde ICQ'den hiç bir mesajıma cevap vermedi ve bir daha da onu hiç göremedim. Neden böyle oldu acaba, ben nerde yanlış yaptım? :P

0|0
    0|0
    • Gözünde bir futbol maçı kadar değeri olmadığını zannetmiş olabilir , çünki maçı bayana tercih etmişsin ;) Babam ''Ne OLursa Olsun Şerefinle Yaşa Yavrum Dedi'' O Gün Bugündür G A L A T A S A R A Y L I Y I M

• Evet resmen bir maçı o kadına tercih etmiş oldum. Bende buruk bir anı olarak yaşar bu olay. Maçlar bitmez ama bir daha öyle bir kadına rastgelir miyim, çok çok zor. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• gençlik zamanlarında iken erkek arkadaşım annesinin eve geldiğini sanıp panik olmuştu bir keresinde. hayır panik olması normal, ancak beni tuttuğu gibi yatağın kenarındaki boşluğa atması pek bi komikti! ufak tefek olmanın dezavantajları işte...

üstelik annesi de gelmemiş, kedisi kapıda asılı anahtarlığa zıplıyormuş sadece:)

0|0
    0|0
    • hayır panik olması normal, ancak beni tuttuğu gibi yatağın kenarındaki boşluğa atması pek bi komikti! Burası güzeldi =)

• aslında yaşarken pek komik değildi ama, sonra düşününce hakikaten pek salak bi durum. anneye yakalandığında malzemeyi yatağın yanına atmak tik olmuş adamda, ne yapsın:D

• =)) Ben o durumlara düşmemek için perşembe gününe ev aramıyorum değil hani , annemin sağı solu belli olmuyo heran eve gelebilio .d hele babamı hiç söylemeyim adam toplantıya , iş için felan yurt dışına şehir dışına çıkıyo 1 hafta sonra gelirim dio ya o aksam geri gelio yada veridği tarihten önce gelıo .d

• sevgilimle otururken birden kıpraştık tam odamıza geçtik herşey tamamdı ve kapı çaldı. yan komşum ısrarla kapıyı çalıyo üstüme bişeyler giyinip açtım kapıyı mecbur ama muhteşem bi anı yakaladı benım ısrarcı komşum. :))

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşının içinden geçenleri düşünmek bile istemiyorum ;)

• aç ya şu kapıyı diye kızdı bana komşunun sınırını bnden cıkardı :))

• hahaha =)

Erkekler Ne Diyor 1

• :)) arkadaşın kıyakmış. Hiç böyle bir olay başıma gelmedi. gecmis olsun valla :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...