Beraber olduğunuz kişinin daha önce lezbiyen ilişkisi olduğunu öğrenseniz ne yaparsınız?

Beraber oldugunuz kisinin daha once lezbiyen iliskisi oldugunu ogrenseniz ne yaparsiniz ?Ne tepki verirsiniz ?

Güncellemeler:
Grup falan demeyin ciddi bir iliskiden bahsediyorum ben bunu dusunerek cevap verin.

0|0
0|45

En İyi Erkek Görüşü

• açık yüreklilikle söylüyorum ki bunu öğrendiğimde olumsuz bir tepki asla vermem, sevgilimi bu ilişkiye iten sebepler varsa kendisiyle konuşur aramızda onun için yapmam gereken her türlü yardımı belirlerim. Her ne kadar eşcinsel ilişkilerden haz etmesem de eşcinsellere saygılıyım. EŞcinselleri eşcinselliğe iten bir çok sebep var. Daha önceki cevaplarımda da belirttiğim gibi bir sürü sebep var. Ben öyle bir durumda sevgilimle partnerimle daha fazla ilgilenmeye çalışırım. Herhangi bir problemi sıkıntısı varsa beraber aşabilmemiz için elimden geleni yaparım. Partnerim benle beraberken lezbiyen ilişki yaşamak isterse ekstradan bu sebepleri ortadan kaldırmak için elimden gelen yardımı yaparım ama bu ilişkiden vazgeçmezse müsamaha göstermeye özen gösteririm ama her an hazır tetikte beklerim ki benden yardım istesin. Önemli olan partnerimin mutlu olması. Ben eğet bir partnerim olursa partnerimin mutluluğunu kendime tercih etmek isterim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Merhaba arkadaşım,

Aklı başında her erkek, mevcut sevgilisinin veya gelecekteki sevgilisinin geçmişte birşeyler yaşamış olabileceği gerçeğini kabullenmiştir.

Dolayısıyla bunu paylaşman sadece ilişkinize zarar verebilme riskini ortaya çıkarır, onun dışında çoğunlukla erkeğin canına minnet bir durumdur. Hatta yatağa ikinci bir hatun atması için ona fırsat sunmuş olursun. (Tekrar yapmak ister misin, ben de izlemek isterim vb bahanelerle)

0|0
    0|0
  • ben eşcinselliğin tatminsizlikten kaynaklanan arayış sonucu ortaya çıktığını düşünüyorum. Bunun sebepleri ortadan kalktığında eşcinsellik de kalkar bence ki düzelenler var. Ben partnerimin düzelmesi için yardımcı olurum. Grup gibi şeylere karşıyım çünkü cinsellik çift arasında kalması gereken özel bir şey. Bin çiçekten azıcık tatmak yerine bir çiçeği doyasıya içmek gerçek cinselliktir bence

0|0
    0|0
  • Önceki ilişkileri onun özeli onun anılarıdır.

Bana anlatıyorsa bu hoşuma gider.

Geçmiş geçmişte kalmıştır.

0|0
    0|0
  • öğrenmiştim kimi kimden kıskanacağımı şaşırdım ve acaba bunları yanyana görmek bana da kısmet olur mu acaba diye düşünmüştüm

0|0
    0|0
  • düşüncesini hislerini ,anlamak için konuşurum .bana derki bir seferlik veya hislerimie aldandım derse önemli değil .ama devamlı olduğunu söylerse tekrar ilişkimi gözden geçirmek zorunda kalırım

0|0
    0|0
  • neredeyse her kadının bole ılıskılerı yok mu? cocukken aynı yatakta uyudugu arkadası ıle ve ya yurt arkadası ıle

0|0
    0|0
  • sapık derim ne diyecem, soğurum ben

0|0
    0|0
  • kızmam heralde.

0|0
    0|0
  • affallarım ama ne tepki veririm bilemiyorum.Ama seviyorsam terketmem

0|0
    0|0
  • hiç bir erkek bunu sıkıntı yapmaz. Hatta çoğu "beraber gelin üçümüz bir arada olalım" der.

0|0
    0|0
  • valla lezbiyen kızlar genelde diğer kızlara göre daha güzel olduğu için mutlu olurum :D

0|0
    0|0
  • Normale dönmesi için elimden gelen neyse onu yaparım. (cinsellik anlamında değil), tepki vermem aşağılamam hor görmem ,ona yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • getir bir kız 3 lü takılalım :D

0|0
    0|0
  • Garipserim ama hoşuma da gider aklıma direk diğer arkadaşı da gelse keşke diye geçirmeden yapamam.

0|0
    0|0
    • oyle bir sey asla olamaz.

• Hayir,ciddi bir iliski soz konusu.

• O zaman bu konuyu sevgiline hiç açma senin için ölene denk sır kalsın ciddi bir ilişki varsa ben kabullenemeye bilirim.

• önemli değil .yeterki bana sevgisi ve ilgisi olsun

0|0
    0|0
  • Diğer kızı da çağırmasını isterim grup iyi olur:)

0|0
    0|0
    • Gecmiste olan bir sey su anlik degil.

• Boylesi dogru olan haklisin tesekkurler.

• Rica ederim

• bir çok erkk böyle bayanlardan hoşlanıyorlar bile bence sorun olmazdı ):Ç

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider lan :D benimle birlikteyken bitirdiyse tabi bu konuya beraber bile gülebiliriz

0|0
    0|0
  • Suan degilse veya lezbiyense bisi demem baska bir kadinpa gozumun onunde kizla dahi sevisebilir eger buvkisi sevgilimse

0|0
    0|0
  • hoş değil. ama geçmiş geçmişte kalmıştır.

0|0
    0|0
  • bir şey yapmam

0|0
    0|0
  • Çok sevinirdim şahsen şanslı hissederdim kendimi :)

0|0
    0|0
  • geçmişe mazi diyolar geleceğe bakmak gerek

0|0
    0|0
  • benim icin farketmez

0|0
    0|0
  • eski sevgilim söylemişti hoşuma gitmişti :)

0|0
    0|0
  • Lezler candır

0|0
    0|0
  • bayılırım :D

0|0
    0|0
  • problem yok yatağa onuda çağırabilir

0|0
    0|0
  • çok önemsemem :)

0|0
    0|0
  • sanki seni tanıyorum ama neyse :) kızlara karşı ilgisi yoksa artık sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...