Sizce mümkün mü? Günümüzde birçok kız bakire olmadığı halde bakireyim diyor..

Emrahyildiz
Şu devirde kızlarada giderek güven azalıyor bakire olmayan birçok kız var şu devirde bakire olmayıp da bakireyim diyen birçok kız var tip daki devrimler insanı yanıltıyor bakire olmayan bir kız kızlık zarıni diktiriyor bakire olmadığını sizce nasıl anlarsınız mümkün mu?
Sizce mümkün mü? Günümüzde birçok kız bakire olmadığı halde bakireyim diyor..