Benden yaşça büyük bir bayanla arkadaşlık etmek istiyorum.

Benden yaşça büyük bir bayanla arkadaşlık yapmak istiyorum. Bu illa ki cinsellik olarak da algılanmasın, yaşanması gerekirse o da olur. Fikirleriniz var mı bu konuda?

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• Her ne kadar arada aşk varsa gerisi hikaye gibi olsa da biraz gerçekçi olmakta fayda var derim. Zaten kadın aynı yaştaki erkeğe göre daha olgundur. Üstüne bir de büyük olması sorun oluşturabilir. Yine de 5 yaşa kadar fark kabul edilebilir bence. Ötesi şimdi olmasa bile bir süre sonra sorun oluşturacaktır.

Bu arada çoğu erkekte var sanırım bu olgun kadın arzusu. Duygusal ya da Cinsel.. Bir şekilde yaşanmak isteniyor.

Şahsen ilginç bir deneyim olacağını söyleyebilirim. Yalnız yaş farkı çok olmamalı yoksa sorun oluşturuyor. Tecrübeyle sabittir.

Sevgiler,

0|0
    0|0
    • tecrübeyle saabit demişsin nedir bu durum nasıl bir sorun olur

• sende böylre bir durum yaşamışsın gibi geldi bana dogrumudur

• Aslında pek öyle değil. Ben duygusal bakamamıştım. Onun da benim gibi düşündüğünü sanıyordum ilk başlarda. Sonra baktım ki durum farklı, kızda aşk var, adam gibi anlattım ne düşünüyorsam. Onu daha fazla üzmemek için orada bitti. Seviyormuş gibi yapıp ondan faydalanmak harcım değildi.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Ortada fol yok yumurta yok istemekle olmaz kı.. Aşk geldı mı tutamazsın çiş gibi.. sorun vaar şu var o ınsanla sonunu nereye kadar göturebıleceksın. Ve kendı beynınde bu aşkı taşıyabılcek mısın? Hanı aılen veya arkadaşlarn sana baskı yapsa ayrıl dıye karşıslarında dımdık durabılecek mısın?

Bızce caızdır :) Ben önyargısız bakarım. Sen bunları kaldırbılcek misin ?

0|1
    0|0
    • bunları düşününce devam edilmiyor zaten :((

• en baştan düşünse o zman daha ıyı olur. Kızın canı yanmaz. Bunların ustesınden gelemeycekse ''korkaktır.'' ''ödlektir''.

• olur neden olmasın kadınlar olgun erkeklerden hoşlanabilirkkn erkekler neden olgun bayanlarla birşeyler yaşayamaz bunu anlam veremiyorum olur kardeşim

0|1
    0|0
    • oluyo zaten, duyulmuş az olduğu için insanlara olamazmış gibi geliyo bence..

• fazla olursa sende sıkılırsın zaten ama eğer olgun bayanlardan hoşlanıyorsan hoşlan kimsenin dediğini takma

0|0
    0|0
  • aranızda kaç yaş var?

ya da böyle birisi yokta sadece olgun bayanlara karşı ilgin daha fazla olduğundan mı soruyosun?

0|0
    0|0
    • aramızda yaş belli deyil henüz çünkü henüz böyle biri yok:):):):):):):

• hmm o zaman olgun kadınları sevdiğinden :) bence 10 yaş farkına kadar sorun olmaz

• Hep böyle denilir cinsellik için değil ama ilk fırsatta ortadan kaybolunur .Çünkü olgun kadını taşımaya çoğunun bir tarafı yetmez :)))

0|0
    0|0
    • senin yaşın kaç? böyle birşey yaşamış gibi söylemişsin?

• diyorsun ! belki sen şansızsındır bu konuda kim bilir

• benımle alakası yok tahmınen dedım ben

Erkekler Ne Diyor 5

• olabilir mutlaka da ama yaş farkı beş yaş üzeri olmamalı öyle bir durum çok abes olur yinede kişinin kendi bilir hür iradeye karışılmaz

0|0
    0|0
  • Ben de dünya barışı istiyorum. İlla ki dünya çapında büyük orgyler düzenleyelim demiyorum, savaşmasak yeter.

1|1
    0|0
  • Bence sıkıntı yok. Neden olmasın ki. En son kız arkadaşım benden 6 yaş büyüktü. Ama tabi o benim ondan 6 yaş küçük olduğumu bilmiyodu :)) ben 26 yaşındayım demiştim o da kabul etmişti zaten daha ne kadar büyüteyim yaşımı :)) Yani yaşça büyük olsa da sorun olmaz bence.

0|0
    0|0
  • Senden kaç yaş büyük ve evlimi ?

0|0
    0|0
  • Abi, onları çoğu torun-torba sahibi oldu be..

0|0
    0|0
    • :) olgun kadın işi bir kıymetini anlar olayın farkındadır

Yükleniyor...