Artık bakir erkek kalmadı mı? Yorumları okuyunca moralim bozuluyor...

cinsellik bölümündeki sorulara baktım şimdi.ya bakir bi erkek bulmak bu kadar mı az var? ben hiç böyle şeyler yaşamadım karşıyım da evlenmeden yaşanmasına.. e dogal olarak istediğim kişinin de bişey yaşamamış olmasını istiyorum.. ama yorumlara bakıyorum herkes iliskilerini anlatmıs.. bu devirde öyle erkekler az mı ya da böyle değerlere önem verilmiyo mu artık?

0|0
8|50

En İyi Erkek Görüşü

• Takılma sen bunlara senin eşin hazır bir yerlerde hayatına devam ediyor. emin ol tam sana layık senin kadar temiz. Senin gibi inançlı ve bazı değerlere saygılı. Zamanının gelmesini bekliyor sadece. O zaman geldiğinde birleştirileceksiniz. Hatta belki de tanıyorsun ama farkında değilsin henüz O olduğundan.

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• buralardaki ilişkilerini anlatanları baz alırsanız az sanırsınız da öyle insanlar varki içinde Allah korkusu olan namusa düşkün sahiplenici ...var etraf dolu bakmasını görmesini bilene hem bu devirde erkek olsun kız olsun inancı gereği yaşayan insanlar var ama günümüzde onlar yobaz olarak görülüyor kendisini kocasına saklayan kız yada karısına evleneceği insan için kendini haramdan saklayan erkek aptal olarak görülüyor sanki yaptığı yanlışmış gibi o yüzden o insanlar fazla göz önünde değiller

3|1
    0|0
  • Ben de anlamış değilim kızlar da erkeklerde daha liseyi bitirmeden cinsel ilişkiye giriyor . heleki bugün gördğüm manzara iğrençti ortaokullu kız üniformasıylaydı. hayvan gibi bi srserinin arabasına binip Anlarsınız heralde... Lanet yağdırdım desem yeridir ve şükrettim onlardan olmadığım için helalime sakladığım için..

4|0
    0|0
    • boşver haline şükret ama dağnama sakın..herkes kendinden sorumludur sonucta..

• Haklısın öyle

• genelleme olmasın ama kızlarda sevişiyor vs. bakire kalıyorlar erkekler sevişip veya herhangibir şekilde cinsel arzuları yaşayıp hiç ilişkiye girmeyen erkekler senin gözünde bakir değilse dediğim gibi bakire kalmayı başaran kızlarda bakire değildir. sen hiç sevişmeyen bir erkeğe bakir gözüyle bakıyor sevişmiş bişeyler yaşamış olan erkeğe bakir gözüyle bakıyorsan ve aradığın bakir biriyse onu bulmak zordur bulsanda ikinizde birbirinize ne kadar yaklaşırsınız ne kdar zevk alırsınız? bulursanda ikinizde netten bilgi edinin bişeyler öğrenin.

ben hiç birliktelik yaşamadım ama seviştim ve hayatımda bir defa oldu bu bilgisizlikten ne yapacığımı bilemedim sonra açtım neti araştıra araştıra bilgi sahibi olmuştum ve partnerime de faydalı olup bişeyler öğretmiştim ama ona bazı şeyleri öğretene kadar bir yılım geçmişti ve cinsellikten soğumama sebep olmuştu.

0|0
    0|0
  • var var merak etme. Ama bu tipler genelde kızlarla mesafeli oldukları için gözden uzaktırlar. Kızlar da bakmaz zaten. Fırlama ararlar, sonra da aldatıldık diye zırlarlar.

2|3
    0|0
  • Ümit milliyim. Ümit milli formayla bir çok maça çıkmama rağmen henüz A milli formayı giymedim.

1|0
    0|0
  • Ben bakirim mesela, sana katılıyorum, sırf dalga geçmesinler diye bakir değilim diyorum...

0|1
    0|1
  • ben bakirim.. sevdiğim kıza saklıyorm kendimi yaşım da 21

2|0
    0|0
  • evet üzücü ama bu bir gerçek.. erkekler bayanlara nazaran daha serbest yetiştikleri için bazı şeylerde daha ileri gidebilmede biraz fazlalık gösteriyor.. ha yokmudur istediğin gibi birisi elbette vardır ama nadirdir diyebilirim.. bu tür şeylere elbette önem veriliyor ama aslında istenilen öncesi değil onunla birlikteyken başkasını düşünmemesi ona sadık olması onu aldatmaması yönünde galiba...

0|0
    0|0
    • benim istediğim böyle değil inş ileride gönlüme göre bulurum.

• inşallah kalbine göre birini bulursun...

• teşekkürler.

• yaşım 20 hala tık yok tutuyorum kendimi

1|0
    0|0
  • Yok var var biz neyik

1|0
    0|0
  • Amacın burdan birini bulmak değilse eğer tuik.gov.tr adresinden Türkiye genç erkek nüfusu istatistiklerine bakabilirsin. buradaki erkekler cinsellik bölümünde yaşadığı ilişkilere göre cevap verir yaşamamışlarda cevap vermez normal olarak. Ya cevap vermeyenlerden bulacaksın, yada istatistiklere bakacaksın :) yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • üzme kendini,böyle iyidir.sen bakire eşin bakir yatakta otomatik pilota takarsınız sonra.hep sorun bak bunlar:)bir kişi direksiyona geçmeli bence.

0|0
    0|0
  • Şahsen ilişkinin iki taraf içinde ilk olaması taraftarıyım .

Bakir ve Bakire kelimelerini evlilik ile eş zamanlı kaybolacağı görüşünü benimsemekteyim.

Cinsel ilişki elbetteki yaşamın bir parçası ve yaşanacak bir olaydır.Fakat sevmediğin ,daha önce bir an bile olsa gözgöze gelmediğin ,duygu alışverişi yapmadığım bir insanla cinsel ilişki yaşamak saçmayı gereksiz ve saçma olarak görüyorum.

Cinsellik yaşamak için cinsel ilişki yaşanmaz

1|0
    0|0
  • vay arkadaş bütün erkekler bakir olmuş şimdi de :D

3|0
    0|0
  • Şu zamanda bakire kız varmı ki bakir erkek olsun canım artık öyle bir durumdayiz ki kime nasıl güveneceğimiz i bilmiyorum hergün okuyan kızları cafe ler de sevişenlerimi ararsın ne ararsan var artık okumayan kızlar kalıyo onları da bulmak zor

0|0
    0|0
    • aynen öyle.

• Kısmetinde ne varsa dünyanın öbür ucunda olsada gelir seni bulur kafana takma böyle şeyleri

• 26 yaşındayım bırak ilişkiyi öpüşmedim bile

3|0
    0|0
  • sende o zamn kuçukten al buyut bakir bi erkek evlen onla nedir bu değer yaa eskiden oyle bi degere önem mi veriliyordu da

0|1
    0|0
    • sizin icin önemli olmayabilir,benim icin önemli.

• o zamn ılk okuldan bul bırını buyut kendı ıstegıne gore

• benden başka biri varmı diyecektşm evet varmış bende bakirim diyeceksinmiz niye allah korkusu ve hertürlü başa bela zührevi hastalıkalr ama en önemlisi allah korkusu

1|0
    0|0
  • İyi..

İkiniz de bilmediğiniz halde, öyle baş başa oturursunuz artık ilk gece.. Ha bir de, vajina yerine göbek deliğinin içine girmeye çalışan ve bu şekilde kızcağızı ''yaralayan'' bir salak vardı bir ara gazetede...

Hastayım bu ülke insanına...

0|1
    3|1
  • Bakir erkek bakire kadınlardan daha fazla ... ben varım

0|0
    0|0
  • neden ya bir sürü erkek var ben biliyorum bende bakirim daha dudaktan bile öpmedim kimseyi :))

2|0
    0|0
  • ben varım malesef :( 21 yaşıma geldim bir sevgilim olmadı malesef çok koyuyor napak evlenekmi? bende senin gibi birini arıyorum zaten ünv te okuyorum bitsin evlenelim :)

0|0
    0|0
  • örnek istiyosan buyur bizim sınıftan facebook aderi bu - facebook.com/zafer.kaptan -

daha milli olmadı :)

0|0
    0|0
  • bende aynı şeyi kadınlar için soruyorum :(

0|1
    0|0
    • baya var ki bakire olan sacmalama..

• üzerinde hiç bir şey bilmeyen görmeyen bir adam stresli dakikalar ilk gece korkusuna eklenen acemi tavırlar, gerdek gecesi berbat oldu yakında sinemalarda ,saygıyla

0|0
    0|0
  • son bir tane vardı ama o da gitti...şaka bir yana tabii ki bu tür değerleri önemseyenler var ama arayıp bulmanız lazım, yüzünden de anlaşılmıyor ki...

0|0
    0|0
  • Ben bakirim :) yas 20.kendımı evlenene kadar saklıyorum sevgılıme

1|0
    0|0
  • ben bakirim. ama bakire kız yok gibi geliyor. buda benim moralimi bozuyor.

0|1
    0|0
  • bakire erkek arıyosunuz sanırm. ben bu duurmda en kötüsüyüm herhalde:) hem erkek hem bayanlarla ilişkim oldu ama hep gizli yaşadığım için bakireyimdesemde bilemezler herhalde:)

0|0
    2|0
  • malasef 23 yıldır bakirim ...:)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 8

• Var canım vaar yani az da olsa var. Benim sevdiceğim öyle mesela. İnan ki sen nasılsan, öyle birini çıkarıyor karşına Allah'ım. Moralin bozulmasın, beklediğine değecektir inşallah...He bir de o bir taraf tecrübeli olmalı vs. diyenlere de bakma hiç, her şeyi ilk defa birlikte yaşamak ayrı bir heyecan ve zevk. Neyse sıkma canını seen :)

0|1
    0|0
  • senin baktığın kategoride yazanlar deneyimlerini yazıyor yani bilen yazıyor ama yazmayanalar da çok, merak etme :)

0|1
    0|0
  • böyle konuları görünce moralım bozulyorrr :(((((

0|0
    0|0
  • bu gidişle lez olucaz :(

1|0
    0|1
  • bizede kalmadı

0|0
    0|0
  • ilk deneyimler çok erken yaşanılıyor maalesef

0|1
    0|0
  • bence olmalı ya tamam sevgili olmuştur el ele tutuşmuştur hadi tamam öpmüş de olsun da öyle bir şey yapan erkek bana kullanılmış gibi geliyor ya hiçbir özelliği çekiciliği yok

2|1
    0|0
  • ne yapacaksın bakir erkeği sen acemi o acemi sana fazla zevk vereceğini sanmam profesyonel olmalı bence evirip çevirmeli seni hertürlü

0|1
    1|3
Yükleniyor...