Bi erkek nasıl gay olur ?

Bu his küçüklükten mi gelir ? Hiç anlayamıyorum onları ...

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben gayları çok seviyorum onlar çoğalsın ki hatunlar bize kalsın 1 erkeğin gay olması demek 2 erkeğin rakabetten elenmesi demek ... zaten kızların nazı yüşünden inanılmaz çoğalmaya başaldı gaylar..

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• -Hemcinsleriyle fiziksel olarak sık sık yakın ilişkiler kurması

-Doğuştan duygusal içgüdüsel olarak

-değişiklik isteği

vs olabilir. aynı şeyi bayanlar açısından da düşünebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Çocukluk yaşlarda (10-12) bir arkadaşıyla şakalaşma manasıyla cinsel ilişkiye giriyorlar o onun arkasına geçip penisini sokuyor sonrada o öbürünün arkasına geçip penisini sokuyor. Bu şakalaşma büyük yaşlarda (18-22) ister istemez kendi cinsindeki erkeklerin penisine doğru götürüyor. Bu durumdan dolayı bazıları travesti bile oluyor. Travestilerin hikayesi de buna benzer olaylardan geliyor.

0|0
    0|0
  • bılmem kı. sanırım lez olmakla benzerdır o boyuttan dusun. ama bence hıc bır erkek dur bır gay olum demez. kızlar gıbı guzel seyler warken erkeklere ılgı bencede anlamsız.

0|0
    0|0
  • Doğuştan bende anlamıyorum ama varlar napalım zaten erkek çok takmin olucak kadar kız bulamıyoruz :S

0|0
    0|0
  • eskiden iki tane cinsiyet vardı kız erke şimdi çoğalan ne anlamış değilim ki kız erkek gay lezbiyen homo acaba farkında olmadan bişeyleri mi kaçırdım

0|0
    0|0
  • kızlar vermiyodur hiç ya da çok fazla kızla yapmış sıkılmıştır

0|0
    0|0
  • gayların bir çoğu çocukken istismara uğrayamışlardır...ve sonra alışkanlık yapıyor demekki...

0|0
    0|0
  • hayırdır nerden eski bu soru aklına

0|0
    0|0
    • nişantasında 2 tane gördüm de az önce tiksindim ...

• Empati yap. Bir kızdan hoşlandıgını düşün. Kadın bedenine bakarken bile cinsel bir haz aldıgını onunla sevişmek istediğini düşün. Bu da böyle birşey. Tam tercüme edemez kimse normaliz :D

0|0
    0|0
    • sen gay mısın ?

• Hayır. Heteroseksüelim. Yani bildiğin karı kızdan hoşlanırım :)

• :)

Kızlar Ne Diyor 2

• geylere ayrı ilgim var haha :D

0|0
    0|0
  • gaylere bayılıyorum ben çok tatlılar

0|0
    1|0
Yükleniyor...