Gaylere bakıs nasıl kızlarda

bakıyorum artık moda oldu sankı kızlar gay arkadas edınıyor. nedır bunun altındakı dusunce merak edıyorum. bayan arkadaslarım cevaplasın bakalım

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• hiç gay arkadaşım olmadı yanlş yapmz asılmaz diye arkadaşlk kuruyorlardr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gaylere karşı eskiden bir antipati duymazdım hatta sevimli gelirlerdi bana. ta ki gay arkadaşım olana kadar .. ever çok sırdaş cana yakın biri ama hayatı çok boktan . cinsel yaşamı cidden mide bulantısı türünden. Yaşadığı ilişki tarzı, cinsellikleri ve aşk acısı filan cidden mide bulandırıcı türden. Arkadaşlığımı kesmeye çalışıyorum. Aramıyorum sormuyorum ama o aramaktan vazgeçmiyor:/ Çok soğudum resmen yaa :/

0|0
    0|0
    • hımmm hayırlısı olsun ne dıyelım, belkı tekrar eskısı gıbı de olursunuz neyse gay sancanız benı :) tskler cevap

• Mantıksız bir düşünceniz var. Düzgün bir bayan, adam akıllı bir erkekle arkadaslık eder. Neden öyle bir arkadaşlığı olsun ki.

0|0
    0|0
    • arkadasım dusuncem degıl bu. ıllakı kendı dusuncemı mı sorucam. ama hemcınslerınızde oylelerı war

• çok gay tanıdığım vardı . kendi çaplarında iyi insanlar işte

0|1
    0|0
    • o zmn soruma cevap versenız :)

• hımmm ınsan ınsandır tabı. oyle bakmak lazım olaya. yadırgamamak lazım belkı bende kız olsam arkadaslık kurucaktım onlarla. ama erkeklerın dunyasında kesınlıkle gay arkadas ıstenmez en azından ben

• istenmemesini anlıyorum çünkü ortamları iğrenç. eski erkek arkadaşıma artık hak veriyorum geç olsada :)

• ben dogru bakmazdım

0|0
    0|0
  • İğrenç.

Dinimizce günah olan bişeyi hangi erkek olursa olsun yapsa bana iğrenç gelir.

1|0
    0|0
  • gay arkadaş deyince tvlerde ayollu konuşan adamlar akla geliyor

0|0
    0|0
    • yok ya normal erkek ama hanı sana acılmıs demıskı ben gayım. bu arada gay degılım :)) ya da senın dedıgın gıbı erkeklerde olur hanı nonos kadınsı tavırlı renklı gıyınen

• o da onun tercihidir saygı duyarım :)

• buda onlarn cinsel seçimi saygı göstermk lazm

0|1
    0|0
  • sanırım benim sorumdan dolayı da merak edip sormuş olabilirsiniz :) benim okuduğum okulda çok fazla gay var şuan 4 tane gay arkadaşım var açıkçası benimki moda olsun diye değildi tamamen koşullardan dolayı hı ama benim fikrimce herhalde beyinlerinin normal bir erkekten çok, biraz daha kadınların duygularından düşüncelerinden iyi anlamaları daha kadınsı düşünmeleri onlara erkekler konusunda fikir vermesi ve bunu yaparken de kendilerini güvende hissetmeleri olabilir çünkü normal bir erkekle herşeyi konuşamazlar karşısındakinde bir art niyet oluşabilme ihtimali olduğunu düşünürler diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • yok arkadasım senın sorunu gormedım. gay larde kızlara acılıyo demekkı pek erkeklerın dunyasında soyle muhabbetler gecmez. ali: sana bır sey soylucem velı: soyle ali. ali: ben gayım abi. veli : oldu ne guzel..benımde ısın wardı evet gorsuusuz:))

Erkekler Ne Diyor 1

• erkekler kızlara kızlar erkeklere ib*neliğin lüzumu yok..

0|0
    0|0
    • aynen dostum. ama neden boyle oluyor ya. neden bır gay gay olur. ne buluyorlar bu erkeklerde anlamıyorum. kendı cınsımden ıgrendım ıyımı ıyyyy kıllı kılıı :)))

• adamların fantazi dünyası geniş yetmiyor demek ki..

Yükleniyor...