Gay arkadaşımın benden hoşlanabilme ihtimali var mı?

yani şöyle ki yaklaşık 4 yıldır arkadaşız aynı sınıftayız gay olduğunu daha bu yıl itiraf etti ama benim ona aşık olduğumu sanıyordu bir süre önce bilmiyorum hala da öyle sanıyo mudur ama geçen gün bir arkadaşım o ve ben aynı evdeyken çok samimi davranıyo sürekli saçlarımla oynuyo sarılıyo falan ya daha anlatamayacağım bir çok şey gerçekten şüphelenmeye başladım ama hiç öyle kadınsı tavırları yok gayet normal bir erkek görüntüsü var acaba biseksüel ve benden hoşlanmş olabilir mi ya da beni paravan olarak mı kullanıyo gerçi çok yakın arkadaşız böyle bir şey yapmaz ama yine de çok kafamı karıştırıyo sizin de düşüncelerinizi merak ettiğim için soruyorum.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ap gay, yani aktif pasifse kendine yönlendirebilirsin. Aktif gayse daha kolay kendine yönlendirirsin, Ancak pasif gayse yapacak bir şeyin kalmıyor maalesef.

detaya gelecek olursak:

ap gay, partneriyle birlikteyken, hem bayan, sonra erkek rolünü üstlenen kişiler.

aktif gay, partneriyle birlikte bayan rolündeki erkeğe, erkek rolünü üstlenen kişiler.

pasif gay, erkek le birlikteyken, sadece bayan rolünü üstlenen kişiler.

Çekinme sor kendisine. a mısın p mi, yoksa ap misin diye. o anlar. sadece a mısın p mi yoksa ap misin desen hiç kimse anlamaz etrafında ama o anlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• geyler biraz yumuşak oluyo. Böyle romantik ilgili falan. Ondandır yani. Yoksa adam gey vajina desen kusar :D

0|0
    0|0
  • valla kız kankası muhabbetine ohh da olabilirde insan sırf yani kız tavlamak içinde gay oldugunu söyler mi bilemedim vay anasını...

0|0
    0|0
  • Arkadaş ortamına bak bir manukyan eksik

0|0
    0|0
  • atesle barut mısalı dıyım baska bır sey dememe gerek yok

0|0
    0|0
  • şimdi onu bir kız arkadaşın gibi düşün yaptıkları abes kaçıyormu karçıyorsa sende kaç derim :D

0|0
    0|0
    • hayır bana davranışları bildiğin normal erkek gibi ya demezsin yani gay diye ama asla bir kızı sevemem de diyor ama bir arkadaşıma da olursa bir kız olarak sadece benimle olacağını söylemiş bir de çok kendini beğenmiş olduğu için beni de deniyo olabilir bu yüzden ona nasıl davrancağımı bilemedim işte :)

• hahah mala yatıyor biliğin kolla kendini ileride kızlar ve iişkiden de konu açarsa şaşma :D

• gencecik çocuk gay oldu diye erkeklikten istifa edecek değil temkinli ol derim

0|0
    0|0
  • erkek mi kalmadı da gay aşık oluyorsun ne iş ... g.t veren birne aşık olmak nasıl bir duygu anlatırmısın ? g.t veren kız olsa aşık olmam sizde nasıl mide var la :D

0|0
    0|0
  • numara yapıyordur bence GAY olduguna nasıl emiz oldun anlamadım.

0|0
    0|0
    • en yakın arkadaşı ilk söylemişti sonra kendi itiraf etti bana hatta biriyle de beraber olmuştu gay olmayan biri asla böyle bir şey demeye cesaret edemez diye düşünüyorum

• bence cesaret eder amaç bir çok kızla yatmak ya da seninle yatmak ise

Kızlar Ne Diyor 2

• gay olduğunu söylediğine göre biseksüel olsa onu da söylerdi bence. belki de sadece samimiyetten yapıyordur, sana durumunu da açıkladığına göre artık daha rahat davranıyordur. içinde şüphe varsa biseksüel olup olmadığını da sorabilirsin bence.

0|0
    0|0
  • bisex olma ihtimali yüksek gibi .olabilir yani sana karşı yakın davranışları.gay bile olsa bunu dışarda gizleyerek yaşıyorsa cinsel anlamda bir arayışı olabilir.erkek sonuçta dürtüleri olması normal sana karşı.gay olmasına takılma ama eğer tereddütlerin ve korkuların varsa hiç yaklaşma ozaman.bazıları gerçekten gay gibi davranmıyorlar daha çok bisex gibi olanları var yani bilemezsin tabi ne hissettiğini...

0|0
    0|0
Yükleniyor...