Lezbiyen kızlardan neden igreniyorsunuz ?

bazen iki taraflada yapabilirim gibime geliyor ama bazende sadece kızlarla ilgilendigimi düşünüyorum. Bu sitedeki dangalak sapıklar bile bu duruma saçma tepkiler veriyor. Lezbiyen olmak igrenç bir şey mi ? Kızlarla ilgileniyorum diye tüm kızlara asılmiyorum. Siz erkeksiniz diye tüm kızlara yürüyormusunuz sanki. Onu yapan insanlara abaza denir.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben iğrenmiyorum. İğrenmeyi gerektirecek sebep yok ve erkeklker genelde iğrenmez. Bu soruda yazan abazanlar gibi tek düşünceleri aralarına katılmaktır. Oysa bilmezler daha doğrusu bacak arasında taşıdıkları beyinleri basmaz erkekleri aralarına almayacakları.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Abazan demek istedin sanırım. Yok, değil.

0|0
    0|0
  • Lezbien kızlar bana daha seksi geliyorlar. Daha ateşliler bence. ama lezbiyen olmalarından ziyade biseksüel olmalarını kendim adına tercih ederim :D

0|0
    0|0
  • Benim eski sevgilim biseksüeldi :) kıskanırdım kızlardan..

0|0
    0|0
  • takıl kafana gore ya.. kımse problem yapmaz bunu

0|0
    0|0
    • resmen 2. sinif insan muamelesi yapiyorlar burdaki sapiklar bile

• bu bır tercıh degıl, nefes alıp vermek gıbı bır refleks.. ınsanları mazur gor. bır cok farklı ınsan gıbı

• neden iğreneyim benimle birlikte olmayacagı için iğrenmem birlikkte olacagı düşünsün.

0|0
    0|0
  • haklısın. kızlarla ilgilenenler de olabilir çünkü her insanın bir şeylere ilgisi vardır

0|0
    0|0
  • ben çok severim lezbiyenleri hele de aralarına girmeyi :D

0|0
    1|0
  • ozaman tanışalım. bize katıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...