Sürtünme yoluyla hamilelik olur mu?

sevgilimle sürtünme yoluyla bşr şeyler yaşıyoruz merak ettiğim tek şey hamile kalmak için penisin vajinanın içine girmesi mi gerekiyor yani mesela biz sürtünürken çamaşırlarımızı çıkartmıyoruz ve sevgilim boşaldığında biraz duruyor zaten sonra tekrar sürtünmeye devam ediyor bu sırada meninin çamaşırdan vajinaya geçme ihtimali var mı ya da mesela boşaldığında ya da zevk suyu geldiğinde eliyle kontrol ediyor geçen günde daha sonra elini vajinamın içinde gezdirdi bu şekillerde hamile kalma ihtimali var mı yoksa penisin vajinanın içine 8 cm girmesi mi gerekiyor gerçektende

0|0
6|32

En İyi Erkek Görüşü

• Penisin vajina içine girme zorunluluğu yok vajina ustüne boşalma gibi sebeplerden de hamile kalınabilir ancak çok düşük bir ihtimaldir.Sperm kıyafetten geçemez ama çok fazla ıslaklık varken dikkat etmek gerekir eline filan bulaşıp da tehlike yaratabilir bunlar yine de çok düsük ihtimallerdir.Sonuç olarak hamilelik için birleşme olması gerekmez ve özellikle boşalma sonrası devam edilecekse iyice temizlenip devam edilmelidir.

1|0
    0|0
    • yani benim anlattığım durumda böyle bir şey olabilir mi

• sürtünme yoluyla ya da bu şekilde de hamile kalınabilecğeini duymuştum o yüzden korkuyorum ama mutlaka içine girmesi gerekiyor dimi adetimde yaklaştı henüz bir belirti yok korkuyorum

• Çok fazla korku yaparsan adetin gecikir bu sefer daha fazla stres olursun merak etme bir şey olmayacak

Erkekler Ne Diyor 31

• çok sürtünme duman çıkmasın :)

1|0
    0|0
  • arkadaşım o sana sürtünen alet varya heh onun vajinandan içeri girmesi gerekiyor arkadaşınında bu sırada içine boşalması lazım. çamaşırları çıkartmadan sürtünmeye devam siz

1|0
    0|0
    • yani boşaldıktan sonra sürtünmeye devam etsek bile meni vajinaya bulaşmaz yani dimi

• he yavrum aynen öyle

• siz hangi memlekette ya da dünyada yaşıyorsunuz, sizin yumurtalıklar vücudunuzun dışındamı?

0|0
    0|0
    • yani meni vajina ıslak olduğu için içine sızar mı

• yok yah8u ne alaka :D zaten sperm vücut dışında yaşayamaz.

• tavuklar sürtünerek dölleniyorlar ama bilemicem şimdi çok zor sordunuz...

0|1
    0|0
  • Olur diye biliyorum

0|0
    0|0
  • olma ıhtımalı var, cunku menı egerkı kaza yoluyla ıcerı gırebılırse olur

0|0
    0|0
  • eski bir kız arkadaşıma sırf bu yüzden ertesi gün hapı aldırmıştım, olaydan 72 saat geçmediyse iç ve için rahat etsin.

0|0
    0|0
  • Evet vardır kanka içine girmesi önemli değil meni hareketlidir çünkü üzerine boşalsa bile meniler vajinadan içeri girerek hamile bırakabilir

0|0
    0|0
  • Bu şekilde hamile kalman imkansız...

0|0
    0|0
  • benim bir tanıdığım öpüşerek hamile kaldı

1|0
    0|0
  • içine girmektikten sonra bir şey olmaz. kutsal bakire seni:)

1|0
    0|0
  • penisin vajinaya girmesi lazım sen bakire misin elini içinde nasıl gezdirdi

1|0
    0|0
  • elini nasıl vajinanın içinde gezdirdi anlamadım bakire değilmisin?

1|0
    0|0
    • bakireyim zevk alabilmem için parmaklarını vajinamın içinde gezdirdi bu şekilde bir şey olur mu

• tamamıyle içime sokmadı vajinanın içinde gezdirdi sadece

• anlattıkların biraz çelişkili geldi bana hem tamamıyla sokmadı diyosun hemde vajinanın içinde gezdirdi diyosun,kızlık zarı zaten hemen vajina girişinde 3-4 cm kadar geridedir eğer parmaklarını soktuysa yırtılmış olması gerekmez mi?

• sperm vajinaya bulasmissa olabilir

0|0
    0|0
  • yok sürtünmeyle felan olacak iş degil o işler

0|0
    0|0
  • sürtündüğün şeye bağlı şekerim o yüzden sürtündüğün şeylere dikkat et bence

0|0
    0|0
  • Tabi ki de olma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
  • vajina üzerine boşalmışsa çok küçük bir ihtimalde olsa var ama etrafına boşalmışsa sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • olmaz bişi devam et

0|0
    0|0
  • risk var tabi hatta öyle olan bıle cok var

0|0
    0|0
  • bence yok vajinanın üzerine bile bosalsa yüzde 0.00000000000000001 ihtimaldir :)

0|0
    0|0
  • İhtimal dahilinde, unutma sadece bir sperm hücresinin olgun yumurtana ulaşması yeterli.

0|0
    0|0
  • ALLAH icin ayıp ayıp bide sürtünüyoz diyo sizin sekse gecmeniz gerekirken sürtünme roterdamyım lise sonda seks yapmadınmmı dalga geciyorlardı

0|0
    0|0
  • zayıf ihtimal de olsa ihtimaldir...

0|0
    0|0
  • ben evli olmama rağmen ne kadar zorlasamda hamile koyamıyorum merak etme sürtünmeyle çocuk süekli ilişkiyle çok çocuk olmaz

0|0
    1|0
  • sürtünme kat sayısına bağlı desem neyse gidiıyorum ben .s

3|0
    1|0
  • Yok sperm ya da zevk suyu rahme ulaşmadıkça hamile kalınmaz

0|0
    0|0
  • ben sevgilimle hiç prezarvatif kullanmadan geri çekilme yöntemini kullanarak belki 500 kere sevişmişizdir ama hamile kalmadı öyle kolay olmuyo bu işler

0|0
    0|0
  • Hayır olmaz.

0|0
    0|0
  • ya bu soruyu ve verilen cevapları daha önceden hatırlıyorum niye aynı soruyu tekrar tekrar soruyorsun.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• ulan varya it gibi korkuyosunuz bide gidip aynı boku yiyosunuz senin gibi daha kaç kız var yazık ya vallahi bırakın bazı şeyler zamanında yaşansın değer mi ya üç kuruşluk zevk için kaybettiğiniz şeylere bak.

0|0
    0|0
  • yaww ergence bir soru bu... google amca bile sana yardımcı olurdu :P

0|1
    0|0
  • sürtünmeseniz olmaz mı adam gibi sevişin ya da hiç sevişmeyin

0|1
    0|0
  • 2 senedir kalmadım olmaz

0|0
    0|0
  • mutlaka diye bir şey yoktur. üzerinde çamaşır olmadığı sürece pozisyon farkıyla olabilir

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• içine boşalmazsa zaten çok az ihtimal bakire devam edemiyor.

• bakire olmaz zaten normalde imkansız

• risk var tabi , bakirelik döllenmeye engel değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...