• Sor
  • Bence

Bayanlar cinsel ilişki sırasında erkek boşalana kadar ne kadar süre zevk alıyorsunuz?

merhaba ben bakireyim evlilere ya da cinsel ilişki yaşayan bayanlara soruyorum sorumu önden girince partneriniz p*rnolarda kadınların inlediği kadar sürekli zevk alıyor musunuz ve bu zevk nasıl bişey orgazm gibi mi?yarım saat zevk alan var mı erkek boşalanana kadar?bakire olduğum için merak ediyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• adı üstünde film. hiç bir kadın öyle zevk alamaz. alırsada bir gün tatmin olamayınca onlarca erkeğin altına yatma girişimi başlatabilir. filmde azdırıcı kullanılmış olabilir.zevk olayı orgazmı tetikleyecek olan gıdıklanmadır. tıpkı üç parmağını vajinana sokunca ah oh yaptığının aynısıdır.tek farkı içine giren çıkan bir uzun organ vardır. boşalma olayı her kadına nasip değil malesef. ama şimdi haplar var nasip olmaya başlamış olabilir. sanal hayatla gerçek hayat bir değildir.fazla doldurma bilinç altınıki yıkıma uğramayasın.ön sevişmesiz ilişki ve gerdekte aceleyle ve kadını hazırlamadan yapılan kızlık bozma hareketi kadınlar tarafından asla unutulmaz ve ilk denemede nasıl sonuçlanmışsa hep öyle olacağını zannederek ilişkiye başlar ama sonra geçer.ama asla unutulmaz.

• Helal!

• Öncekileri Göster
    • ne denemesi ya nereden çıkarıyorsun=?bilsem sorar mıyım?

• aferin. deneme asla. temiz yaşa temiz öl. istanbulda senin gibiler 10binde bir malesef.

Erkekler Ne Diyor 9

• on dakka onbeş dakka fazlası yorgunluk yapıyor

• P*rnodaki herşey kurgudur, inanma.

• Film onlar film, gerçekte yok öyle bişey :)

• zevk ve orgazm farklı konular. cinsel ilişki sırasında zevk alabilirsin ama orgazm olamazsın. orgazm olabilirsin ama bir öncekinden farklı olabilir. değişken yani.

• hem bakireyim diyorsun hemde zevk organzm gibimi diyorsun madem bakiresin organzm zevkini nerden biliyorsun ..?

• klitoris orgazmını yaşadım

• açıklamanda belirtmemişsin bende ona göre yazdım kusura bakma

• Zevkin evlisi bekari veya bakiresi yoktur kimi acik olan vardir oraya girdimmi zevk alir yani vajinada uyarici var kimi bakire kiz seviserek ve vajinasini yalatarak zevke varir

• En az 1 saat..

• Sürekli olduğunu sanmıyorum ama ön sevişme ne kadar uzun olursa o kadar fazla zevk demek.

• Kızım kadın erkekten daha fazla zevk alır. Benim partnerim resmen inliyor, kendinden geçiyor.

Kızlar Ne Diyor 7

• ilk 5 dk falan hiç bi zevk almıyorum sadece rahatsız edici bi gıdıklanma gibi...sonrasında yoğunlaşıyo ve hoş bi gıdıklanma hissine dönüşüyo özellikle bacak omza misyoner vs pozisyonlarda aynı anda klitorisime de müdahale edilince daha çok zevk aldığım kesin ama bazen ellenmemesini istediğimde oluyor çünkü uzun bi süre klitorisime hiç bi müdahalede bulunmadan devam edersem bi süre sonra dokunmasamda zevk almaya başlıyorum ...sonlara doğru boşalırken kasıklarda böle ılık bişeyler geçiyo gibi oluyo zaten bu hissin başlamasıyla ya sayıklıyorum (daha hızlı daha hızlı vs vs :D ) ya anırıyorum ya böğürüyorum ...son anlarda kasıklarımdaki ılık şey vajinamın içine gelmiş gibi oluyo ısınıyo yanıyo gibi oluyo ...veee bitiyo :D ancak bu kadar betimleyebildim...

• hayır zevk sürekli olmuyor. İlşki esnasında hangi pozisyonda olduğuna senin bunu hissetmene göre değişiyor.

• Şimdi sen p*rnoda gördüğün her şeyi gerçek de sanıyorsundur.

• +1 :) kıza yüklenmeyin uleynnnnnnnnnnnnnn :)

• Öncekileri Göster
    • Ha ha ha! :D Ya dur bir dakika, biz mi seninle dalga geçiyoruz sen mi bizimle dalga geçiyorsun bilemedim ben şimdi.

• cidden bilmiyorum o yüzden sordum

• erkekle alakam yok ben anlayana kadar devam eder ve beni bekler benden sonra boşalabilir ancak:)

• mistress :)

• hayat çok garip :)

• Evet çok fazla zevk alıyorum ve inliyorum, sevgilim geç boşalıyor bu benim daha uzun süre zevk almamı sağlıyor. Boşalırken aldığım zevk=1000 x sevişirken aldığım zevk. Sen düşün gerisini. Boşalmak nasıl birşey ya, bazen zevkten gidiyorum herhalde öbür dünyaya diyorum o derece

• ne mutlu size, iyi bir sevgili bulmuşsunuz kendinize

• sevgilimle birlikte oldum ama hiç boşalamadım malesef.. zevk alıyorum ama o hemen boşalıyor. o yüzden yarıda kalıyor. çok sıkıcı bi durum bu :S

• zevk alma süren ne kadar sürüyor

• yani tam zevk almaya başlıyorum ben tam o havaya giriyorum 5dk sonra bakıyorum boşalıyor :/ öylece kalıyorum :O

• sevgilinine nasıl ve ne yaparsa daha çok zevk alacağını siz öğretmelisiniz.

• Bende bilmiyorum ne var bunda?

Yükleniyor...