Sevilecek kızlar sevişilecek kızlar. Kızlar ikiye ayrılır. Tercih hangisinden yana?

Sevilecek kızlar sevişilecek kızlar ..

Hemen tepki vermeyenin amacım kırıcı bir ayrılık şeması sunmak değil.Bazı kızlar varki çok masumlar çok güzelller insan ona karşı cinsellik düşünemiyor.Bazı kızlar var çirkinde olsalar baştan çıkarıcı oluyorlar..

Soru : Tercih edilecek olsa hangisi?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sorunuzun önündeki tanımlamada sıkıntı var. Sevilecek kız veya sevişilecek kız şeklinde tanımı ikiye ayırmak saçma. Düşünsenize, sevilecek erkek, sevişilecek erkek. Ne yani sevilecek erkek veya kız, ile sevişilmezmi? Hayal edin ; çok seviyorsnuz, masum bir kız arkadaşınız, eşiniz her neyse işte... var. :) Romantik anlar, çok iyi arkadaşlık, birlikte hayatı paylaşıyorsunuz... Cinsel ihtiyaçlarınız da var... Özellikle erkekler için söylüyorum, ne diyeceksiniz? "Aşkım sen bi dur ben bir-iki saatliğine sevişip geleyim :)

Tabiiiki asıl sormak istediğiniz bu değil biliyorum. Hususiyetle abarttım. Ama söylemek istediğim şey şudur;

Aşk ve cinsellik birbirinden ayrı düşünülmesi uygun olan şeyler değil, birbirini tamamlayan arttıran ögelerdir. Ama genelde cinsellik diyince aklımıza hep vivid filmler geldiğinden dolayı (sizi tenzih ederim üzerinize alınmayın lütfen), cinselliği vur-geç olarak düşünüyoruz. Oysaki o çok nezaketli masum kızlarında masum erkeklerinde, asıl ihtiyacı olan şey sevmek-sevilmek-sevişmek-güvenmek vs. gibi ihtiyaçları vardır.

Saygılarımla...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ''.Bazı kızlar varki çok masumlar çok güzelller insan ona karşı cinsellik düşünemiyor.''

Bunu yazan ınsan evlensen bıle okkızla seks yapmamalı kı sözunun arkasında dursun.

3|0
    0|0
    • Evlenmek zorundamıyım.? Siz hala içeriği anlamış değilsiniz ...

• gizli profil mi? :) hani nerde?

• kendınce kendıne pay çıkarıp temız çıkaracak ya...

Insanlık toplum bılıncı bana dokunmayan yılan bın yaşasıncılarla olmuyor sana hatanı gosterınce ve kadınları obje olarak görmenden rahatsızlıgımızı dıle getırınce bıze hakaret ederek uste cıkamazsın..sorun senın beynınde

• Meşru şartlarda sevişmek bıle ıstemelısın o zaman cınsellık duşunmemelısın o kızla boyle ayrım yaptıgına göre.

Seksi olmak zorlama olmaz dekolteyle olmaz süs püsle olmaz varsa vardır bır ınsanda...

hem masum hem seksı olanlarda var..

Sende kı nasıl bır ayrımsa ben anlamadım.

0|0
    0|0
    • Soruyu tekrar okumanızı ve bir süre düşünüp öyle cevap vermenizi tavsiye ederim.Ben ayrım yaparken bu böyledir bir ayrımı yapmadım.

• Senın gıbı erkeklerle aynı dunyayı paylaşma ve sızede bana ınsan denmesi çok rahtsız edıcı

• böyle sorular soranların annelerine ne derece saygılı oldukları ortada

• Annen de çirkin ama sevişilecek kızmış zamanında ki ortaya sen çıkmışsın

4|2
    1|1
    • Ben bir türkle evlenmek istemiyorum sırf bu düşünceleri olduğu için. allah akıl fikir versin size, başka bişey demiyorum. he bide sizi yetiştirenler ben ...

• ezan okunuyor demişsin de bu dedıklerının dınle namusla ne alaksı var tıpık ayrımcı ve seksle bakan bır adamsın.

sorun kadınları aşagılaman tamam mı ıkı yuzlu olman. Ayrıcada çirkin ama masum olamaz mı ınsan yada masum yuzlu ama şeytan kalplı ama senın dusuncen sadece obje olarak seks ıcın kadınları ayrımak konu ..

Ayrıca kelaynakların dunyada azalmasına çözum arayan ınsanlar kelaynak degıl... Konuları kısılestırmeden toplumsal bılıncle yazanve zoruna gıdınce dahada beter terbıyesızlık

• Kesin konuşma bu Türkiye çok kalabalık bi ülke biri çıkar karşına evlenir gidersin.Hem laflarınla genelleme yapma bu ülkedeki erkeklere laf atmışsında aptalsınız felan böle şelere gerek yok her çeşit insan var işte başka ülkelerde olduğu gibi namussuzda var namusluda var ama genelleme yapma bi de kesin konuşma lütfen.

• erkekler, kendilerini hızlı çapkın olarak görürken kadınları böyle ikiye ayırmaları çok normal. ama bilmezler kadınlar da erkekleri katagoriye ayırıp işlerine geldikleri gibi davranırlar. ne kadar talep varsa o kadar arz vardır. ben erkeklerin kendilerini ağmak yerine koyup çapkın olduklarını zannetmelerine üzülmüşümdür hep.

0|0
    0|1
    • bence yanlış duşunuosun o olay yüzde 70 oranda erkeğe bağlıdır.. tutupta kız gelip kucağına atlamaz. yani erkek isterse oldurur bi şekilde..

• ozman benm hayatıma o tür insanlar henüz denk gelmemiş nadir rastlanıo sanırım :)

• durum hep böyledir. erkekler egolu oldukları için kadınlar seçilmiş gibi davranır.

• erkekler evlilikte sevilecek hemde sevişilecek arıyor ayrım yok :)

0|0
    0|0
    • eh yanı normal ınsan zaten bunları ıstemez mı evlenecegı ınsan da kadın veya ayrımak ne?

bır de bu yetmıyor kadınları sınıf sınıf ayıryor.. Çunku kadın bır obje gozunde..

O mu olsun bu mu olsun dıye soruyo nasıl bır ahlaksızsızlık bu.. Kadınalrın da bır ruhu bır kalbı ve en önemlısı bır beynı oldugunu yok sayıyorsun

• masumluk ölçünüz nedir yüzdekı masumıyetmı

0|0
    1|0
  • sen önce kendını bu masumiyete layıkmısın dıye degerlendır kızları böyle ayrıma tabı tutmadan önce

ben masum bır kızımı yoksa eğlenılecek olarak gördüğüm kızlaramı layığım hoş böyle ayrım yapan erkekler elizabete layıktır ama neyse

3|1
    1|1
    • Bu çemkirme niye?

• aynen elızabethle haşır neşir olmaktan kızların bır kalbı bır ruhu olabılecgını unutuyorlar... +1

Erkekler Ne Diyor 6

• Konuyu açan arkadaşa katılıyorum. Gerçekten böyle bir durum var. Çok masum, tatlı güzel yüzlü ve hanımefendi,.. böyleleri ile cinsellik yaşamak akla gelmiyor gerçekten. Tabi her erkek için geçerli değildir bu durum. Ama bazı kızlarda var, güzel olmasa dahi baştan çıkarıcı etkileriyle akla cinsellik getiriyor.

Tercih mi!? 2.si daha cazip geliyor. :)

0|0
    1|0
  • Kalpten seven erkek helali olana kadar kadınına cinsel eğilim gösteremez, içinden gelmez.

Sizin bahsettiğiniz düşünce yapısının yapı taşları parçalanmış hocam..

1|0
    0|1
  • saçma bir ayrım. cinselliğin ruhtaki masumiyetle zıtlaşan bir yani yok.

cinsellik anlayışına da bağlı aslında tabi bu biraz.

1|0
    0|0
  • sex düşkün biri kesinlikle güzel olsun demez çirkini alır geçer ama romantik kişiler kesinlikle sevilecek güzel şiirlerine ismini verebilecek birini ister bende ikisi bir arada isterim

0|0
    0|0
    • ikisi bir aradayı herkes isterde sorum tercih edilecek olsa ?

• ona kadr değil ilahı adalet dıyorlar 135 kişinin hakkı dıyorlar :)

• kızların hepsi adamın ne mal oldugunu bile bile üstüne atladılar kimseyi zorla alıp götürmedi ama dediğin olabilirde :)

• Bir kadın çıkacak bir gün, bu lafları yiyeceksin..

1|0
    0|0
  • Evet kadınlar ikiye ayrılır: Bacaklarından..

(Bu cevap mecaz içermemektedir)

0|0
    1|0
Yükleniyor...