Benim için çok ciddi bir sorun ne yapabilirim ? Gay olurum diye cok korkuyorum of

Arkadaşlar ben 19yasındayım.üniversitedeyim dedim liseydi cinsellik zordu ama artık kendı evımdeyım farklı bır ortam bazı seylerın zamanı geldı kızlarla konusmaya basladım cevremdekılerle daha sonra derken bırkac kızla bırlıkte oldum olay sukı kızlar bakıreyım ben bakırelıgımı veremem dedı mecburı anal yasadım ınanılmaz derece zevk aldım baya fazla dıger kızlarda aynı gerekceyle anal ıstedı ve o sekılde bırlıkte olduk 3kısıyle bırlıkte oldum ve henuz bır vajınaya gırmedım ama bu cok buyuk sıkıntı olmaya basladı cunku mast. yaparken normal p*rn.lar ızleyemıyorum anal p*rno ızleyınce daha cabuk bosalıyorum daha zevklı gelıyor ne yapsam bu durumu duzeltırım ? ya vajınal ılıskıyı begenmezsem ? anala cok alısırda gaylığe kayarım dıye cok korkuyorum zaten sarışın tüğsüzüm daha önce erkeklerdende teklıf almıstım aktif rol oynamam ıcın cok korkuyorum bu tarz seylerden mıdem bulanıyor acıkcası napıcam nasıl duzeltebılırım bu durumu ? cevaplayanlara teşekkürler...

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Anal seven herkes gay mi ki gay olmaktan korkuyosun? Suana kadar hep kizlara anal yapmissin bundan sonrada eger anal istersen yine bir kızla yaparsin.hem daha vajinayı denemeden bu ne kararlılık. Baktin vajina hoşuna gitmedi analdan devam et.

1|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• takılma o kadar saçma yani giysiden hamile kalır mıyım soruları gibi olmuş senin ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• erkeklerle ilişki yaşamak sana tiksindirici geldiği için yapmak istemessin .iyiki bu yönün var arkadaşım .gerçekten sana yakışık olmazdı .vajinal ilişkidende çok zevk alacaksın .zamanı gelecektir .sabretmelisin .her şey kolay gerçekleşmez .bakire olmayan bayan illaki karşına çıkacaktır .

0|0
    0|0
    • aynen mıdem bulanıyor dusununce ama anal bagımlısı gıbı bısı oldum

• kendini nasıl iyi hissedek isen o şekilde seks yapmalısın .ama analında zararlarını araştırmalısın .korunman gerekli .vajinal seks te yaparsın bir gün

• SENİN GÖTÜN KAŞINIYO BAŞKA DEĞİL MALMISIN SEN ANLAMADIM Kİ NİYE GAY OLASIN OĞLUM SEN İSTEMEDİKTEN SONRA

1|2
    0|0
  • Anal birleşimlerin hem erkekte hem kadında geri dönüşü olmayan rahatsızlık hatta ciddi hastalıklar meydana getirdiğini bilseydiniz, bunun zevkini düşünemezdiniz...

2|0
    0|0
    • herhangı bır saglık sorunu yok sorun psıkolojık kısmı bunun ıcın yardım ıstedım sızlerden

• kendı cınsıme ilgi duymuyorum yazdıklarımı tekrar okuyun en ıyısı mıde bulandırıcı demıstım hatta

• İyi okuduğum için eğer kelimesini koydum. Bir büyüğünüz olarak bence anal birleşimlerden tez zamanda vaz geçin. Emin olun, vajinanın sıcaklığını ve dokusunu hiç bir doğal veya yapay nesne veremez.

• Kardesim bisi olmaz aman gay arkadas edin ama onlarla olma. Sabret yakinda vajomalde olur

1|0
    0|0
  • Dert etmemelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...