Kan testi negatif ama hala belirtilerim var

24 yaşındayım bu zamana kadar hiç regl gecikmem olmadı 7 kasımda regl oldum ve 5 aralıkta regl olmam gerekiyodu olmadım göğüslerim çok ağrıyor ve karnım şişti beni gören ne oldu sana böyle diyor ayın 11inde kan testi yaptırdım sonuç negatifmiş rahatladım hamile kalmak istemiyorum çünkü ama hala sancılarım devam ediyor regl olmadım yardımcı olur musunuz acaba sonuca rağmen hamile kalmış olabilir miyim

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• ilişkide bulunduysan hamilelikmi bekliyorsun anlamdım ki ben böyle yaparsan halada olmazsın sana diyeyim rahatla sıcak duş al

0|0
    0|0
  • hormanel bir dengesizlik olabilir ..doktor en iyisini bilir..stres yapacağına doktora git..

0|0
    0|0
  • kendi kendinize hamile kalınabildiğinimi sanıyorsunuz anlamadım

0|0
    0|0
    • hayır 21 kasımda ilişkim oldu

• onu yazmayı unutmuşsunuz

Kızlar Ne Diyor 5

• eger iliskinizden en az 12 gun gectikten sonra kan testi yaptırdıysanız yanlıs olcagını sanmıyorum hamile degilsiniz. Stresten gecikme yasayabilirsiniz. Suanda bebek varsa idrar testindede cıkar iciniz rahat edecekse eczaneden alıp bakabilirsiniz. Belirtileriniz hem gebelik hemde regl belirtisi.

0|0
    0|0
    • yaklaşık 20 gün sonra yaptırdım testi

• teşekkür ederim

• rica ederim :)

• düzenszlik olablr bazen skıntı yapma

0|0
    0|0
  • kan testinin yanlış sonuç vermesi çok nadirdir. göğüs ağrısı da hormonal olarak regle yakaştığınızın göstergesi ama stres, ovulasyon ve regl olma durumlarıyla birebir ilişkili. kafanız rahat olsun.

0|0
    0|0
    • teşekkürler aralık başından itibaren ağrı çekiyorum

• Canım stres yapma niye olmadim diye stres yaptıkça gecikir kan testide negatif diyosun siskinlik sebebide regl olmak üzere oldugu icin bekle bir hafta icinde olursun

0|0
    0|0
    • kan testi yaptırana kadar stres yapıyodum şuan yapmıyorum sadece bekliyorm ama kan testi negatif çıkıp aslında hamile olmuş olan var mıdır böyle bir şey olabilir mi yani

• Canım hamile olsan bir ayda goguslerin falan sismez ama icin rahat etsin bida yaptır test ama bence cumaya kadar bekle cuma yaptır

• teşekkürler

• kansızlk olablr

0|0
    0|0
Yükleniyor...