Kız arkadaşınız evlenmeden olmaz derse onu terkeder misiniz?

yabancıların bir sitesinde gördüm çocuk yazmış 3 aydır çıkıyorz ama sevglm evlenmeden olmaz diyo napmalım demiş ve herkes malmışın evlenene kadar ne beklicen seks olmadan sevgili olunmaz bekaret bu zamanda önemli değil falan demişler sizce türk erkeklerde böylemi düşünüyor?

0|0
0|46

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle öyle düşünmüyor. türk gelenek göreklerime ve islami yapıma göre evlilik sonrası olması gerktiğini düşünüyor ve hem kadın hem erkek açısındanda evlilik sonrası olması gerektiğini düşünüyorum. bazı mallara görede bu düşüncelerim benim geri kafalı olduğum yobaz olduğum anlamıana geliyor.onların sayaesinde toplum yapmız bozldu işte.canları cehenneme

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• bekaretin devirle dönemle alakası ne. hiç kimse nefsi için fetva çıkarmasın. o zaman tüm dini inaçları sıfırlayalım. madem önceleri önemli bu gün önemsizse allah peygamber hepsini reddedelim yok sayalım.

paylaşılmak isteyen kendini paylaştırsın. kendini cinsel obje görmeyip her önüne gelene paylaşılmak istemiyorsa uslu dursun.

herkes kendi yaptıkları ile sorumludur. başkaları buna kıçından fetva uydurmasın. bu bir tek müslümanlıkta yok. dikkatinizi çekerim. tüm hak dinlerde evlilik öncesi ilişki günah

1|0
    0|0
  • Ben onu seviyorum o da beni ama ayrılmayacağımız ne malum her sevdiğimiz ile ilişkiye mi gireceğiz o zaman hayvanlardan ne farkımız kalır baş tacım olur terketmezdim sadece bu düşünce ile terkedilmez böyle birşey için terk edilirse ilişki sadece cinselliğe bağlı olur cinsellik önemli AMA helallin olunca...

2|0
    0|0
  • Gençken "evlenmeden olmaz diyen bir kız arkadaşım olmuştu" terketmedim, saygı duydum ama cinsel ihtiyaçlarımıda bir şekilde başka bir hatun ile karşıladım zamanla o hatunu da çok sevdim. Başta herşey süperdi ama Sonuçta mutlu olamadık çünkü bir erkek için dünyadaki en zor şeylerden biri iki kadını aynı anda idare edebilmektir. Sevgilinizle cinsellik konusunda anlaşamıyorsanız ayrılın şunu bilin siz bunu evlenmeden yaşamak istemeseniz bile o bunu yaşamak istiyorsa yaşayacaktır. Çünkü aktif cinsel yaşamı olan bir erkek ya da bir kadın için cinsellik nefes almak kadar doğal bir ihtiyaçtır. En iyisi sizin gibi düşünen bakir bir erkek bulun evlendikten sonra beraber olan ve mutlu olun.

2|0
    0|0
  • arkadaşım zaten yabancılara uymaktan yani onlara benzemekten geldi başımıza ne geldiyse.sen boşver yabancıları senin dinin yaşam tarzın uymuyorsa tabiki beklemelesin evliliğin bir amacı olmalı.tamam sadece seks değil ama evliliğin olmazsa olmazları arasında ilişkiye girmek gelir.eğer herkes evlenmeden önüne gelene verse birlikte olsa idi hayvanlardan ne farkımız kalırdı değil mi ama yüce yaradanı düşün.bu dünyaya geliş amacımızı düşün ona göre kararını ver.tabi bütün erkekler aynı düşünmeyecektir işte ver düğünü beklemeye gerek yok diyecekler biliyorum ama hangisine sorarsan sor diyecek ki hiç el değmemiş kızla evlenmek istiyorum kimse bunu inkar edemez

2|0
    0|0
  • yani şöyle diyeyim, evlendikten sonra cinsel problemler olacaksa, isteksiz biriyse bıraakırım başlamadan, bana kütük lazım değil, ama istekli biriyse fakat bekaretini saklıyorsa saygı duyarım, sonuçta bu onun için özel bişey

1|0
    0|0
  • kesınlıkle saygı duyarım. hatta sevınırım. ole bır kız rast gelmısskı ılkı ben olacagım kendını evlenecegı kısıye saklayan bı kız ne gurur verıceı evlenecegı kısıyı onure edıcı bı durum.kız arkadasım bole bısey sole ona sevgım 10 kat artar

1|0
    0|0
    • ya bu yabanci ulkede yasamak kotu bisey kendimi degersiz hissediyorum bosuna sakliyorum gibime geliyo okadarda takmadiklari icin ama ben musluman biriyle evlenmek istiyorum umarim oda senin gibi dusunuyodur

• ınsallah bulursun. kısmet...gonul gozunu actıktan sonra bulmak zor degıl ;)

• ya nekadar saçma .. arkadaş kız evlenmeden olmaz dediyse o onun ne kadar namuslu olduğunu gösterir ?.. peki kız olarak sana soruyorum .. sevgilin senınle evlenmeden once kızlarla seks"yapmıs ve onlarla sıkısmıs bırı olsa sen onu kabul edermısın ?.. o soylenenler sacmalık .. bak sanal olarak olabılır .. ama fiili olarak bence asla olmamalı ..

1|0
    0|0
    • ben kabul ederim cunku erkeklerde okadar onemli degil bu ve bakir olanida bulmak zor gibi

• zor değıl kb .. ben buldum .. sızde namusunuzu bozacaksanız bozun ılgılendırmez ..

• etmem takdir ederim bende evlenince olsun isterim ki anlamlı değerli unutulmaz olsun o tat

1|0
    0|0
  • terketmem ne diye terkedeyim evlenice yapıcam nasıl olsa karsıda kasarsa zaten evlenmem eğlenmek isterim

0|0
    0|0
  • Herkes daha çok bağlanırım falan demişte, ya daha önce başkasıyla yapmış ama seni kekliyorsa ne olacak? kan çıkar lan :)

0|0
    1|0
  • Başımın tacı yaparım...

1|0
    0|0
  • Evlenmeden benimle olmak isteyen kızla hayatta evlenmem

1|0
    0|0
  • öyle dusunen zaten nıyetını bastan bellı etmıstır. Türk erkeklerıde bellı olmaz. Bunun turku falan olmaz cunku. oyle dusunenıde var aynen o cocugun kız arkadası gıbı dusunen erkeklerde var bılemessın tamamen senın ıcın sans karsındakı ıcın karakter meselesı...

0|0
    0|0
  • evlenmeden yok demesine gerek yok. eğer niyet ciddi ise seks arkadaşlığı değil ise. bir ömurde beklenir.

1|0
    0|0
  • Resmen sacmalik bu onlarin zihnine sicam

1|0
    0|0
  • hayır terketmem

1|0
    0|0
  • Burada yazanlara bakma hepsi 18 - 21 yaşında ve hepsinin sevgilisi var ,her biri günde 5 haftada 30 defa seks yapıyorlar..Palavranın fantezinin bini bir para...Kendini koruyan kız her zaman kıymet görür..

0|0
    0|0
  • aklıma bu geldi:P link

0|0
    0|1
  • Saçmalamış. Karşılıklı güveni verip ilişkiye girenlere sözüm yok ama böyle bir tutumla yaklaşan adam kafadan 10 üzerinden -10 puan almış zaten. Vur tekmeyi gitsin

0|0
    0|0
  • yaşamamış oldnu nerden anlıcaz 1 gece once dıktırırse belkı o yuzden bı kalıte kontrol yapmak şart yane

0|0
    0|0
    • bakire bir kizin davranislarindan bile anlarsin bence

• yok emin ol tertemiz dediğimiz kızların nelerini görüoruz :)

• Maalesef Türk erkekleri artık, kimse kusura bakmasın kız olsun tabusunu yavaş yavaş aşıyo az kullanılmış peşinde...

Ha evlenmeden olmaz diyen kız candır... Ölesini bulan erkek öpmesin bile... Herşey seks değil...

0|0
    0|0
  • ben önce tecavüz eder sonra terk edrim

0|0
    2|1
  • Türk erkeği kendine gelince eve dışarıya yarı diyecek tir

0|0
    0|0
    • anlamadim

• şimdi okudum bende anlamadım ama şunu demek istedim kendilerine gelince hoca olur namus lu olurlar dışarıya gelince öyle düşünmezler

• ben böyle diyen kızı alır başıma tac ederim nokta

0|0
    0|0
  • nedn terkedeyim.kaldı ki biri seni bu yüzden terkederse,bırak etsin.demek ki seninle ihtiyacını karşılama güdüsüyle çıkıyordur.

0|0
    0|0
  • kişisine ve duruma göre değişir ama bekaret önemli tabikide

0|0
    0|0
  • ayimiyiz birader tecavuz edecek degiliz ya

0|0
    0|0
  • bana sevgilim öyle dedi ve bekliyorum daha da çoook bekleyeceğim :) 6 yıl falan :)

1|0
    0|0
  • hayır terketmemm

0|0
    0|0
  • evlen meden yapmış birisi ile evlenmem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.