Bu hatamın geri dönüşü yok mu?

arkadaslar ben bir hata yaptım sözlüydüm ve onunla bırlıkte oldum bekaretimi kaybettim. Şimdi tekrardan hayata nasıl tutanacam? bı evlilik nasıl yapacam? bu durumdan nasıl kurtulacam? internette araştırma yaptım 2 sene içinde o zar kendini yeniler diyorlar ne kadar doğru bılmıyorum artı şöyle bir durumda var ben sevgilimle birlikte olduğumda kan gelmedi sadece 1 saat sonra falan iç çamaşırımda 2 3 damla kan gördüm acaba bende doğuştan mı zar yok böyle durumlarda oluyormuş.. diktirmeyi düşündüm ama hiç cesaretim yok ailemden gizli bir ameliyat sonrasında başıma büyük işler açabilir ya da diktirme işlemi nasıl oluyor hiç bilgim yok tek başıma üstesinden gelebilir miyim bilmiyorum..

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Uzgunun ama yenileme diye bisey soz konusu degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• diktirme bence evliliğini kocaman bir yalan üzerine kurma.

0|1
    0|0
  • yap yap sonrada ee ben nasıl evleneceğim olduğundan beter ol yazıktır seninle evlenene

1|0
    0|0
  • fiziki olarak ister zamanla ister ameliyatla düzeltebilsende vijdanen zor durumda kalıcan

0|0
    0|0
  • Dönüşü yok hadi bü dünyada evlenirsin falan mutlu olusun yalan dünya ahirette ne yapacaksın bence bunu değilde günahını düşünmen daha iyi olurdu

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Zarın esnek sanırım. Takılma buna.

0|0
    0|0
    • bakireliğimi kaybettim dıyorum nasıl takılmayayım ılerde evlililk yaptıgımda bu gün yüzüne çıkmayacak mı? cınsel ılıskıye gırmemıze ragmen hıc bı sekılde kan gelmedı. ılk ıç çamaşırıma gelen 2 3 damla harici

• evet gelmeyecek ve büyük sorunlar yaratmaz mı neden gelmedi demez mi

• Karşındaki insanı doğru seçersin. Sana güvendiğini ordan bile anlayabilirsin. Nasıl kan gelmedi yaa dersin. Esnektir dersin.

Güvenmeyen erkek gider doktora rapor falan ister.

• Canım benim o zar senin bakeretin için sende değil yani ALLAH onu bize eşimiz kızmıyız değilmiyiz anlasın diye vermedi bu tamamen tıbla ve sağlıkla alakalı sadece eskiler buna namus adını koymuş ama yok öyle bir dünya sana şunu söyliyim en azından sevip güvenip yapmışsın bakire olup onun bunun altına yatsan daha kötü olurdu bence senin yaptığın namusuzluk veya kötü birsey değil emin ol bakire olup hergün başkasıyla olan çok kişi var yani insanın önce ruhu temiz olcak yok bakire olmuşsun ama ruhun o* neye yarar evlenirsinde namus 2 bacak arasından aranmaz seni gerçekten seven adam önemsemz bunu çünkü nerde oturuyorsun belki yardımmcı olabiliriz yaşın kaç bide :/

0|0
    0|0
    • saçma bir yorum Ayrıca herkes senin gibi bu klişe cümleleri bir yerden duymuş . Gövdenizın üstünde muhtemelen başka birinin kafasını taşıyorsunuz. Ve bu hastalıklı fikri tüm genç kızlara yaymakta oldukça maharetlisiniz. Ayrıca bu cümleleri copy paste yaptığınızı da düşünmüyor değilim. Olayın sadece yanlışın Daha da Yanlış tarafını düşünüyorsuNUZ. Yok efendim bakire olduğu halde ilişkiye girenlerle karşılastiriyosunuz. Evet Tabiki o Daha da Yanlış. Fakat bu soruyu soranın yaptığıni normal mis gibi göstermek hakikaten bu işlerden uzak duran hiç Bir şekilde namusuna el sürdürmemis temiz kızlara büyük bir haksızlıktır.

• mersın 19 sen?

• hayır

Yükleniyor...