Sert cinsellik itici midir bayanlara göe ?

30 yaşındayım cinsel hayatım hep oldu ama biraz sert davranıyorum mesela sevişirken ısırıyorum hafifçe tokat atıp mıncırıyorum . tıpkı kedinin fareyi yutmadaan önce oynaması gibi ama nadiren can yakıyorum ve nadiren tepki alıyorum. en çokta duvarlara sertçe vurarak kadını sıkı sıkı sarmalayaıp ön sevişme yi uzatmayı ve kalçaları morartarak sıkmayı seviyorum.ç seven sevmeyen yorumlarınız a göre değişmeyi deneyeceğim :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende sert severim iliskide ama seninkisi biraz vazla gibi mesela isirilmaktan hic hoslanmam butun zevkim gider

1|1
    0|0
    • ısırır ken kanatmak değil acıyı hissetmeden hemen önceki evreden bahsediyorum. bu alışkanlığım da orgazm anında göğüslerimi sık ve ısır diyen ir kız dan alışkanlık kaldı :) tercih meselesi tabi :))

Kızlar Ne Diyor 2

• kadına o* muamelesi yapmayacak şekilde sertlikte davransan yeter bende popoma şaplak yemeyi severim ama hafifçe

1|1
    0|0
    • çok nadiren kaybediyorum kendimi :) can yakmıyorum ama hırpalıyor yoruyorum sanırım. :)

• peki erkeğin poposuna şaplak atmayı sever misin

• kıvılcım sorum zaten bayanlara görmüyormusun. gey ler ya da isim veremediğim sen gibiler için değil.

• bende hard seviyorum

1|1
    0|0
    • Bende kadina arkadan yaklastigim pozisyonlarda hafifce sirtini isirmayi seviyorum.. ozellikle orgazm aninda :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Bazıları çok seviyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...