Lezbiyen olduğumdan şüpheleniyorum

Dışardan anlaşılacak gibi değilim. Çekingen biriyim birazda soğuk davranırım insanlara çok samimiyeti sevmem üstüne de kızlardan hoşlanıyorsam gerçekten işim zor :( Daha önce lezce'den biriyle tanışıp denedim sevmeye başlayınca korktum uzaklaştım ama arada dırada yine birilerinden hoşlanıyorum. erkeklerden cinsel manada da etkilenmiyorum denedim ama belki de yanlış kişileri tercih etmişimdir. Lezbiyenlerin takıldığı bara gidip tekrar denemeyi düşünüyorum, yanlış mı yapıyorum, bana bir öneride bulunun:(

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu duygular yoğunlaşmışsa zaten kolay kolay atamazsın kafandan ama eğer bır bayanla görüşmek ıstıyorsan bara gıdıp önüne cıkanla beraber olma bence önce tanı hayranlık uyandırabılıyorsa sende derdı sadece cinsellik değilse o zaman gercek bır lezbıyen ilişki yaşarsın

0|0
    0|0
    • zaten beğenmem hoşlanmam lazım yoksa amacım cinsel bişeyler yaşamak değil.

• bu kadar çok bilgi sahibi değilim ben sadece kendimi biliyorum. daha çok duygusal olarak tatmin oluyorum kızlarla galiba

• duygusallık oldugu için ıstemesende bayanlara yönelıyorsun zaten umarım guzel bırıyle tanısırsın

Erkekler Ne Diyor 9

• hislerini yaşamak yanlış değil.kendinden utanmamalısın.ama kafanda ben şuyum ben buyum diye bir yargıya varma.

0|0
    0|0
  • Öneri mi istiyorsun? Pekala..

İçinde saklı.

link

0|0
    0|0
  • seni seven bir erkekle evlenmek istemezmisin?

0|0
    0|0
    • sevenler oluyor, istemiyorum. kızları seviyorum. daha sıcak geliyor :/

• tensel yakınlaşma yaşadınmı

• ya evet diyorum herşeyi denedim. aylarca midem bulandı aklıma geldikçe ve hala da öyle :(

• ya arkadaslar burada erkekler yaziyor olabilir die. ama bir gay'den bahsedikirse kufur Zibil gibi. bence lezbiyenlikte ayni. arkadasim sen hemcinslerinden uzak dur. karsina muhakkak dogru biri cikacaktir.

0|0
    0|0
  • Yoo içinden geldiği gibi davran.Kötü birşey değil ki

0|0
    0|0
  • denemek denememekten iyidir kesinlikle deneyerek öğrenmiş olursun kesinlikle ama farklılıklar deneyimler peşindeysen konuşabilirz kesinlikle...!

0|0
    0|0
  • bence benim gibi biriyle olarak son defa erkek milletine şans ver

0|0
    0|0
  • bana gel daha gitmessin ona :D

0|0
    0|0
  • offff piyasa zaten durgun sende işimizi daha zorlaştırma ya

0|0
    0|0
    • benim elimde sanki -_-

• iradeli ol düşüncelerine ve kendine hakim ol

Kızlar Ne Diyor 3

• Hmm isin zor,eger lezbiyensen istedigin kadar dogru insanlara takil herzaman kadinlara karsi ilgin olucaktir.

1|0
    0|0
    • bir erkekle çıkarken bir kızı seviyodum, çıktığım çocuğu o kızı sevdiğim kadar sevmiyodum. bende hep böyle olacağını düşünüyorum :(

• Öhömmm öhhhhomm, tabi ben seni anliyamam ama kolay degil

• :D ne dedim ki ya neyse boşver

• kategori yalnış bikere. bence yalnış kişileri tercih etmişsindir bütün erkekler aynı değil

0|0
    0|0
  • o barlar hanzo kaynıyor. lezce en sağlam yer.

1|0
    0|0
    • lezcede de kimle konuştuğunu görmüyosun bazıları çok yapışıyor insan korkuyor tabi

• orda en azından engelleme şansın var. diğerleri daha beter bence :D

• bir bakıp görücez artık :D beni davet een arkadaşım gayet iyi hatta çok iyi biri ama o güzel ortammış gibi anlatıyor. tabi o butch olduğu için rahatsız edilmiyo olabilir bilmiyorum :D

Yükleniyor...