Eşcinseller hakkında ne düşünüyorsunuz?

Biz ne dersek diyelim eş cinsel kız veya erkekler var çevremizde ne düşünüyorsunuz açıkçası ben bu korku yüzünden çocuk yapıp yapmama konusunda korkuyorum

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• olmaması gereken bişey olduğunu düşünüyorum. Görürsemde saygı duyarım , mesafe koyarım , yargılamam , ayıplamam.

2|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• neden çocuk yapma konusunda korkuyorsun ki? bu eşcinseller çocuk mu kaçırıyor? organ mafyası kurup organ mı satıyor? çocukları mı dilendiriyor? sen kalk bunca şeyden korkma ama eşcinsellerden kork.. bir insanın eşcinsel oldugu sapık oldugu , yoldan çıktığı anlamına gelmez.. SADECE VE SADECE İLGİSİNİ KENDİ CİNSİNE HİSSETTİĞİ anlamına gelir... sen çocugunu yap ama eşcinsellerden korkma.. sana dünyada eşcinselliğini açıklamış ve de üstüne birde evlatlık alıp güzel güzel geçinmekte olan ünlüleri araştırmanı tavsiye derim.. mesela ricky martin...

2|0
    0|0
  • ya tamam kimisi Allah vergisi de kimisi aşırı ilgi açlığından veya doygunluğundan ileri geliyor... kendi aralarında yaşasınlar elleme... senin yapacağın sadece cocuk doğurmak değil terbiyesini de vermek;)

1|0
    0|0
  • bir kavmi helak eden illet

insani bişey ama güzel bişey değil

ayrıca yeni nesilleri tehdit eder

0|0
    0|1
  • hormonel bi bozukluk bence yani bi hastalık gibi. ayıplamamak lazım

0|0
    0|1
  • Umrumda değiller.Onlar da diğerleri gibi yabancı.

0|0
    0|1
  • saçmalık..

0|0
    0|0
  • :)) korkma ya sen yap çocuğunu

0|0
    0|0
  • çok kötü bişey.uzak dursunlar mümkünse

0|0
    0|1
  • BUNLAR BİR SİTEDEN ALDIĞIM BİR EŞCİNSELE AİT DÜŞÜNCELER Ben bir eşcinsel'im 14 yaşındayım bugüne kadar o kadar zorluklar çektimki..Etrafımın bana olan muamelesi accayip cannımı sıkıyordu.Eşcinsellik hiçbir kimsenin seçimi olmaz.Kim Hemcinsinden hoşlanmayı ve dışlanmayı isterki.Eşcinsel biz olmadık.Allah tarafından yaratıldık.Allah bizi bu hayatta böyle sınıyor.Ben erkek olarak bir erkekle o kadar çok ilişkiye girmek istiyorumki.Hiç kimse ayıp tövbe diyip dışlamasın beni,böyle düşünmeyi bende istemezdim ama böyle.bunu kabullenerek yaşamalıyım.Eşcinsel olduğumu daha kimseye söylemedim.Ama söylemeyi düşünüyorum.Gerçi söylersem üzerimdeki baskı daha çok artıyor.Evet bazı kişilere eşcinsellik ok tuhaf geliyor.Erkeğin erkeklerden hoşlanması onla ilikiye girmek istemesi.Ama Eşcinselin halinden sadece eşcinsel anlar.Bazen banada tuhaf geliyor.Erkek bedenine sahip olmak kız gibi davranmak ve erkek gibi masturbasyon yapmak.Hiç ayıplamayaın bu kelimeler tıp dünyasında hep kullanılıyor.Benim eşcinsellik hakkında düşündüklerim bunlar.Ama bu kadar sorun içerisinde Eşcinsellerede özgürlük hakkı tanınması biraz güç gibi görünüyor.Bazı kişiler ise Eşçinselliğin güzel olduğunu sanıyor hiç kimsenin düşünemedeği gibi düşünmenin ayrıcalıklı olduğunu görüyor.Ben hala kararsızım:/

İnsanlar böyle dünyaya geliyor diye böyle düşünmenizi yadırgıyorum.Sizler böyle dünyay gelse idiniz acaba yine onlara o gözle bakabilecekmiydiniz bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Korkunun nedenini anlamadım tam olarak.

0|0
    0|0
    • çocuğu eşcinsel olacak diye korkuyor...

• O kadarını anladık da; eşcinsellerden neden korkuyor ya da eşcinsellikten?

Kızlar Ne Diyor 2

• tercih meselesi ama saygı duymuyorum

0|0
    1|0
  • çekici buluyorum ben. direkt olarak sempati duyma sebebi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...