Bayanlar sorum size yardımcı olursanız çok sevinirim, emin olamadım da...

kız arkadaşımla ilişki falan yaşamıyoruz sadece sürtünme vs yaşıyoruz öpüşme falan bugün ben sevgilimin vajinasını okşadım 20 30 dakika falan ama vajinanın girişini değil klitorisi vajinanın girişinide 2 kez okşadım ama içine doğru bi hareket yapmadım sadece çevresini okşadım falan yani içine hiç bir şekilde bişey olmadı yani parmağımı falan sokmadım :s ama ardından kalktığımızda bi 30 dakika tuvaletini tutması gerekti dışarı çıkmıştık çok sıkıştı batar batıyor falan dedi en son tuvaletini yapıncada azcık kan geldiğini söyledi ve tedirgin oluyor acaba zarım mı bozuldu diye acaba bu mümkün mü ? :S bence sanırım çok tuttu tuvaletini o yüzden oldu galiba:s ve kızlık zarı bozulsa o an kan gelmesi gerekli değilmi ?

0|0
208

En İyi Kız Görüşü

• cok az gelmisse adet görüyor olabilir. kendi kendini endilendirmistir belki. bozulunca kan gelmek zorunda degil ayrica. hic gelmeyebilir yada az gelir öyle düsünüldügü gibi cok akmaz. ama bisey oldugunu sanmiyorum. dogal sebeplerden dolayi gelmistir. sürtünmeden gelmez

1|0
    0|0
    • anladım teşekkür ederim adeti zaten yeni yeni bitiyordu :S yani 2 3 gün önce azalmaya başlamıştı artık bitmiştir diye bizde böyle bişey yaptık zaten :s ama bence tedirgin oldu durduk yere çünkü bozulmasını gerektircek bişey yapmadım :s sadece okşadım oda tedirgin oldu heralde :s

• adet döneminin bitisinde genelde az biraz gelir hep.hemde tuttuysa kendini zorladiysa biraz yani normaldir.endiseye hic gerek yok ;)

• evet yaklaşık 30 dakika falan baya tuttu :( yani canı yanıcak kadar tutmak zorunda kaldı :s eve dönüyorduk tekrar dışarı çıkmıştıkda bi :s peki çok teşekkür ederim yorumun için:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• bu soruyu bugün biri daha sormuştu :D kekliyo kızlar sizi :D

0|1
    0|0
    • soruyu ben sormuştum yine fakat :) şimdi bu kadar saat sonra akıntısında bi daha kan olmuşda :)

• yani amaç dışı bi ilişkiyse can sıkıcı olmuştur kız sadece elleteyim derken neler gelmiş başına.. suçlu da hisseder.. geçer bu günler sıkmayın canınızı evlenince unutursunuz :D

• ya zaten bişey olduğu yok da stres oluyor canım sıkılıyo :s

• Bence regl olmuştur veya kist falan olabilir yumurtalıklarında oda bazen adet dışı kanama yapar ağrısı varsa doktora gitsin

0|1
    0|0
    • regl dönemi geçti :s durduk yere hiç bişey yokken bi günde nası olmuş olabilir ki :s

• Ağrısıda olduğuna göre bayanlarda olan kistlerden veya miyomlardan olabilir doktora gitsin.

• zannetmiyorum.

0|1
    0|0
    • peki bu gelen kan neden gelmiştir ? fikrin varmı

• regl öncesi yada sonrası dönemdedir.idrarını tuttuğundan olur vs

• teşekkür ederim :)

• Regl olmustur.

1|1
    0|0
  • Belki yanlışlıkla soktun farketmeden :(

0|2
    0|0
    • yanlışlıkla nasıl sokmuş olabilirim ? :) yanlışlıkla soksam bile en fazla 0.5 cm sokarım bilmeden o da kızlık zarını bozuyorsa dünyada zarını koruyabilen kız kalmaz :S bişeyin üstüne otursan yanlışlıkla bozulcak mı yani ?

• 2 4 cm içeride. Çok bişey değil.

• tamamda işte yani yanlışlıkla o kadar sokamam :) en fazla taş çatlasın 1 cm :) ki sokmadımda okşadım sadece etrafında dolaştım yani

• çok sert oksadıysan zedelnmiş olablr .s

kız arkdasına sor bi regli günü yakınmıymıs onun lekesi gelmiş olablr

tualetni tutmasıyla ilgisi yoktr ama idrarla kan farklı yerlerden gelior .s

0|0
    0|0
    • şöyleki akıntısıyla karışık biraz kan gelmiş çok sert okşamadım ama

• regl döneminde olabilir birde zedelenme olabilir.

0|0
    0|0
  • niye korkuyorsun evlenmeyecek misiniz?

0|0
    0|0
    • Yoooo evlenicez diye birşey okumadım ben...

• evlenecekseniz korkma nolcak

• yok ben korkmuyorum sevgilim panik oldu :)

• böyle bi durumda bozulacağını sanmıyorum endişelenecek birşey yok

0|0
    0|0
  • ya seni kekliyor. ya da zedelenmiş. bozulduğunu sanmıyorum ama regl bitiminden 3-4 gün sonra kan gelmez. evlat ayık ol.

0|0
    0|0
    • akıntısı kahve rengi oluyormuş ve kasıkları ağrıyor zedelenmemi bu ?

• olmaz ya korkma

0|0
    0|0
  • cinsellik siz erkekler için kızlık zarı mı demek? kızlık zarından başka konuşacak konu yok mu?

0|0
    0|0
    • benim için bu demek değil ama kız arkadaşım için bu demek heralde bişey olmadığı halde bu kadar problem ettiğine göre

• regl olmuştur

0|0
    0|0
  • oha sen benim sevgilim misin yoksa:S:S aynı olay bende de oldu ve benim de reglim başladıktan sonra 6.gündü normalde kan gelmemesi gerekirken aynen akşam akıntıyla beraber açık pembe kan geldi ama biz biraz daha yakınlaşmıştık ssırf el değildi valla ben korkuyorum kaç zamandır bişi oldu diye:S

0|0
    0|0
    • :D:D yok artık :) ama malesef sevgili değiliz korkma bence :) bi sorun yoktur

• kan kahverengiyse sorun etmesin

• fazla okşadıysan tahrişden dolayı zedelenmış olabılır kızlıkla alakası yoktur

0|0
    0|0
    • yani gelen kan önemsiz bi sorun yok dimi

• fazla okşadıysan mı? sen bayan olduğuna emin misin? o kadar anatomi dersi aldım ve okşayarak kızlık zarını zedeleyen ya da yırtabileni ne duydum ne gördüm. arkadaşım kızlık zarı diye bahsedilen şey dokununca zarar gören bişey değildir, kan geldi diyene hani kan dicen unutma ;)

• zar zedelenmiş demedik herhalde abartma durumu :D

• ya üzerine kalıcak onun hesaplarını yapıyor yada ne oldunu kendide bilmiyor

0|0
    0|0
    • bende anlamıyorum yani niye geliyor o kan :s

• Dokunmadıysan parmağını sokmadıysan kızlık zarıyla alakalı birşey değildir. Muhtemelen hasta filan olucaktır. Veya önceki adeti yeni bitmiştir. Bi bayanın orasından kan gelmesi için o kadar çok neden var ki. merak etme seninle alakası yok. kızlık zarında da bi problem yok.

0|0
    0|0
    • peki çok teşekkür ederim :) hastalığı yeni bitti zaten :S

• muhtemelen o yüzdendir. kan içerde kalabiliyor. kaslarn hareketi kasılması akıntıa karışmasına neden olmuştur. içini rahat tut.

• zaten kız değildir sen bozdun diye senin üstüne atmaya çalışmış

1|2
    0|0
    • yok öyle değil sadece tedirgin oluyor acaba bozuldumu diye

• ya erkekler cok saf bu konuda...

• bence zaten zarı bozuktu seni kekliyo üstüne kalacak :( dikkatli ol derim..

0|1
    1|0
    • yok öyle bişey olmaz eminim güvenimde tam ona :) zaten zarıda bozuk değil :)

• sağol :)

• +1 :) olurmu olur

Erkekler Ne Diyor 8

• çok sert oynadıysan zedelenme oluyor bazen ve ondan dolayı kahverengi gibi bir akıntı geliyor. ama bozulma filan olmaz onu aklından at.

1. idrar yollarında iltihap varsaydı sende onu rahatlattıysan zevk suyuyla birlikte oda gelmiş olabilir

2.kahverengi gibiyse zedelenmiş olabilir

3.adet öncesi yada sonrasıysa rahatlatmadan dolayı gelmiş olabilir fakat adet sonrasıysa kısa zaman önce bitmeli adeti mesela 2 gün önce.

0|0
    0|0
    • adeti biteli 3 4 gün oluyor

• tamam takma kafana bişey yok aynı durumu bende yaşadım kendinden eminsen sorun yok ;) gönlünü ferah tut.

• Kızlık zarı bu kadar kolay bozulacak bir yapıya sahip değildir..Hem bozmuş olsan o an kan gelmesi gerekir..rakamlarla iyi analiz yapmışsın sorunda bunu görüyorum..panik yapma senlik bir durum yok..sevgilinin kadınsal sorunlarından kan gelmiş olabilir..sen okşamaya kurcalamaya devam et korkma bozulmaz..kolay gelsin iyi kurcalamalar..

0|0
    0|0
    • :)) sağolasın teşekkür ederim cevabın için :) bencede ama yinede bi sorayım dedim emin olamadım :S daha önce başıma hiç gelmedi de :)

• sorun idrar yolarından kaynaklı hekime gitmesi lazım şimdiden geçmiş olsun. hymen zarının yırtılmış olduğunu akan kanın süresi ve görünümünden anlarsın 15 dk ile 30 dk arası bi kanama ve yaklaşık 2-3 pedi batıracak kadar kan akar. ayrıca küçük parçacıklar gözlenir...

0|0
    2|0
  • belki önceden bozuktu sana kakalamaya çalışıyordur. sen bişey yapmamışın kıza.

1|0
    1|0
    • yok bence çok tuttu tuvaletini ondan oldu o :s

• tuvalet tutmayla alakası yok ben gece tuvalete gitmiyorum sabaha kadar tutuyorum bi kere bile kan gelmedi böyle bi durumda :D

• bak tamam ama tahrik olduktan orgazm oldukdan sonra her insan tuvalete gitmek ihtiyacı hisseder vücut zorlar buna bunu tuttuğu için diyorum ben :) normal tuvalet olarak algılama yani :S

• Bu orgazımdan değil rahatsızlıktandır bi kere bakire ise orgazım olması zor ama mümkün ve asla orgazm suyuyla kan gelmez 30 gün içinde çıktıysan geri verirsin XD

0|0
    0|0
  • noldu altınamı mıçtın korkudan :)

0|1
    0|0
  • Anlattığın gibiyse kızlık bozulmadı

0|0
    0|0
    • anlattığım gibi :s yani içine ne parmağımı soktum ne bişey zaten vajinanın girişine hiç temas etmedim iki kez temas ettim oda okşadım yani bişey yapmadım içine falan sokmadım :S ki soksamda bu zar 3 5 cm ilerisinde değilmi en az :)

• çok teşekkür ederim :) ben bi emin olmak istedimde çok sağolun yorumlar için :)

• sen de sağol kardeşim

• Keklenme kokusu var biraz durumunda sanki

0|0
    0|0
Yükleniyor...