Ahı tutar mı? Böyle şeylere inanıyor musunuz?

Ben mantığımla hareket biriyim, hemen aşık olmam. İlişkilerimde önce denerim , baktım olmuyor uzatmaları oynamadan kestirip atarım. Sevgilimle ayrıldık.beş aylık bir ilişkiydi.ona bir kere bile seni seviyorum demedim. o da yapımı bilir, önce denerim çünkü. Yani ona vaadler vermedim. Ama anlaşabilirsek evlilik adımlarıyla başlamıştık bu ilişkiye. Neyse, ben bu ilişkiden bunaldım. Üzerime çok geliyordu, birkaç meseleden sonra kuşkucu tavırlarından sıkıldım. en son ki tartışmadan sonra bardak taştı ve kesin net olarak bitirdim.

Bu kabullenemedi. çok seviyordu beni. eş aylık sürede bayağı bağlandı, kısaca fazlasıyla kaptırdı kendini. Bu arada cinsellik veya herhangi bir yakınlaşma olmadı.Kimsenin vebaline girmem. neyse dedim yaa bu ayrılığı kabullenemedi, ağladı zırladı adeta kendini kaybetti. defalarca yalvardı yakardı, sürekli şanslar istedi durdu.son kez buluşmak istedi kabul etmedim uzatmaya gerek yoktu. o ağladığında buna bayağı sert yaptım. ağlamasını bile kafam götürmüyordu tüm sinirlerimi zıplatıyordu. Bayağı hakaretler ettim buna. benden artık soğusun diye hakaretleri sıraladım, iyice ağlama krizine girdi. hakaret etmeye devam ettim. benden nefret etmesini istedim beni unutsun istedim . bağırdım çağırdım ama o bir şey demedi sadece ah etti.. baktım olacak gibi değil engelledim bunun nosunu. şimdi bunun ahı tutar mı arkadaşlar ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Evet tutacak.Emin ol bundan.Ben bir zamanlar birilerine beddua ettim.Ahim tuttu.Şimdileri kapı kapı çalıp aşk dileniyor.Bir gün olur ektiklerini biçeceksin.Karamsar olmak için yazmıyorum bunları.Ve ya sizi üzmek için.Eğer bende hayatta birisine bunu yaptıysam kollarımı açıyorum ve ne ektkiysem onu biçeceğim diye bekliyorum :).Yaptıklarınız arkasında durmanız çok önemli.Yaptıklarınla yüzleş ve cezanı çek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tutmaz eli eline değmemiş söz de vermemişsin

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten sevdiyse ve onu gerçekten çok üzdüysen, tutar.

0|0
    0|0
  • net tutar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Öyle şeylere inanma, o yüzden bir problem yaşamazsın

0|0
    1|1
Yükleniyor...