KS'de yazdığınız gibi mi yaşıyorsunuz? Yoksa biraz yalan mı sıkıyorsunuz sitede?

Herkes gerçekten cinselliği bu kadar dolu dolu mu yaşıyor? Gizli olsun olmasın bakıyorum da... Bakire-bakir kalmamış. Herkes mutlaka bir şeyler yaşamış zarı korusa da korumasa da.

Hayallerinizi paylaştığınız oluyor mu? Aslında kız oğlan kız olup da burada seks bombası kesilenlerden misiniz?

Gerçekte yaşamadığınız şeyleri yaşıyormuşsunuz gibi yazdığınız oluyor mu sitede?

İlla vajinal seksten bahsetmiyorum. Önsevişme bile cinselliktir.

Gizli kullanıcıya da açık bıraktım ki dürüst olabilelim.

• Cinsel hayatım hiç olmadı. Gerçekte yaşamadığım şeyleri yaşamışım/yaşıyormuşum gibi yazıyorum buraya.
    44% (4)15% (2)27% (6)Oy Ver
  • Eskiden renkli bir cinsel hayatım vardı ama artık yok. Hala varmış gibi yazıyorum.
    11% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Bu sitede aynen yazdığım gibi bir cinsel hayatım var.
    33% (3)69% (9)55% (12)Oy Ver
  • Cinsel hayatım yok, hiç olmadı. Varmış da yaşıyormuşum gibi şeyler yazmıyorum burada.
    0% (0)16% (2)9% (2)Oy Ver
  • Cinsel hayatım eskiden vardı. Artık yok. Olmayan şeyleri de var göstermiyorum burada.
    12% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sitede aynen yazdığım gibi abartısız bir cinsel hayatım var. ama fantezilerim de var tabi...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Zaten yaşayan birisi yaşadıklarını yazar.

Türkiye'de mümkün olmayan bir şeylerden bahsediyorsa kesin kuru sıkı atıyordur.

Yurtdışında üniversite eğitimini tamamladım ben.

Sadece bu bile bir şeyleri anlatıyordur insanlara.. Birilerinin bu konudaki hayranlığını kazanmak için yalan söylemek bize bir şey kazandırmaz.

0|0
    0|0
  • Pek cinsel sorulara cevap vermiyorum çünki geneli aç yadA 18 yaş altı çocukların soruları ve samimi gelmiyo bana. Herneyse sana bunu neden söylüyosam. Öptüm

1|0
    0|0
  • yaşayana var yaşamayanda abartanda

1|0
    0|0
  • Türkiye'de neredeyse her erkeğin yaşamak istediği şekilde bir cinsel hayata sahibim. Ve deneyimlerimi paylaşmak için burdayım.

0|0
    0|0
  • yazdığım gibi yaşarım

0|0
    0|0
  • Yaşıyoruz canm

0|0
    0|0
  • tas gibi delikanliyim. profilimde oyle icim bir disim bir.

0|0
    0|0
  • Yaşayanların sesifazla çıkıyor kardeş. Buradaki kadar değildir, sosyal hayatta nerde yaşıyor bu insanlar diyorum. Benim çevremde benim gib evlilik çağındai birsürü bakir erkek var

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi? Ben bakireyim. Ama çok üzülüyorum çünkü herkes ama herkes cinsellik yaşıyor. Bakire/bakir olduğunu söyleyenler de yalnızca lafta bakire! Çünkü anal oral yaşamışlar. En iyi ihtimal ''yüzeysel sevişme''! Gerçekten dünyadaki tek eldeğmemiş insan olduğumu düşünmeye başladım ve sanıyorum ki kendime eş bulamayacağım.

• Uzun bir süredir ilişkileri olup da cinsellik yaşamayan var mı peki? Hiç şahit oldun mu? 1,5 yıldır falan

• Var evet. Kapalı mekanda baş başa kalmıyorlar. Ama genelde o sürede evleniyorlar zaten bir engel yoksa. Benim gibi hiç ilşkisi olmayan da var.

Bu arada birsürü bakir erkek var derken yanıltmış olmayayım, çevremin yüzde 3-5 i çok benim için :) istanbulda üniversite eğitimli bir çevrem var. 23-28 yaş arası

• hiç yaşamadım öyle bişey.yaşamış gibi de yazmadım :)

1|0
    0|0
  • oyyyyyyyyyy soruya gel 5 yıldız arkadasım sana soru kızlara yonelık oldugu ıcın sadece bunu yazdım ve kactım :)

0|0
    1|0
    • kızlara yönelik? güldüm. ''bakir'' kızlar da mı? ''bakire-bakir'' yazıyor orada.

• çıkmaya başlar başlamaz mı öpüştünüz hemen? yoksa bir süre bekletti mi onun için bile?

• ondada bır altı ay gectı

Kızlar Ne Diyor 4

• insanların çoğunun profili bile fake. ne kadar pembe eklediysem hepsi erkek çıktı. daha kim inanır yazdıklarına.

2|2
    0|0
  • herpsi doğru değil kısacası , yaşayan elbet vardır

0|0
    0|0
  • lezbiyenim.hiç cinsellik yaşamadım ama bir tane sevgilim olmuştu.ya onla ilgli ayrılıkla sorular sordum ya da burçlarla.yalan sıkmam.o yalan söyleyenler genelde ya ergenler ya da kız avlamak isteyen erkekler.

1|0
    0|0
    • cevap için teşekkürler. yaşınız kaç?

• peki ya bir sevgiliniz olduğunda cinsellik yaşamaya ne kadar süre sonra başlarsınız? elbette bunun bir geri-sayımı olmaz, biliyorum. ama kimisi ilk günden başlar bir şeyler yaşamaya az da olsa. kimisi öpüşmek için bile 6 ay bekler...

• benim sevgilim oldu ama ayrıldık.ileri gitmedik onunla.çünkü önemli olan karakterler ve iyi biri olması.zaman bana göre farketmez ama yeni tanıdığım biriylede hemen yatağa giremem.

• cinsellik bölümününu kullananların %80i cidden ergenler. Yaşadıklarından değil, merak, ilgi ve eğlence amaçlı takılıyorlar .

2|2
    0|0
    • maalesef :/

ankete de oy kullanır mısınız?

Yükleniyor...