Yalvarırım Lütfen Fikir Verin

Birini aşığım ve bu kızda çok güzel tatlı bişey ama böyle her erkekle samimi çok yaklaşıo elle temaslar şakalar falan herkese tatlı falan gözüküo ve ben bunu gördükçe kafayı yiyorum böyle birine aşıkta olmak istemezdim ama deli gibide aşık oldum unutamyorumda arası en iyi benle ve en çok bana güvenio hani bir kaç şeyde duydum kıza söylesem benle sevgili olur ama bende böyle çıkma değilde evlilik tarzı ciddi düşünen bir insanım ve bugüne kadarda hiç bişey yapmadım böyle biriyle çıkmakta istemiom ama aşığım ya da nasıl unutcam bu kızı bu kız niye böyle insan az ağır BAŞLI OLUR BE! Ahlak anlayışı olarak zıttız gibi bide ben daha bakirim ya bide bakire değilse napacam ağlıyacam ya of

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• lisede bende bu tip kızı sevmiştim

erkeklerle yan yana sıkışık oturuyordu

kabullenemedim yıllarcada aklımdan çıkmadı

zor kurtulmuştum

tavsiyem kız namusunu korumuyorsa bulaşma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla isin zor arkadasim oyle kizlardanda hauir gelmez be yarn obur su gn evlensende blmiyorum ama bu adani bile aldatr bu tur kizlar genellikle firlama oluyorlar bence onu unut sen ya da sevdigni soyle bir seyler yap kendini yakmadan bliyorm cokzor bliyorm ama ;(((((

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızı dene en yakın arkadaşı ol ilk başta ciddi düşünüyomuş gibi yap ama ciddi düşünme baktın kız evlenilecek kız değil anlarsın zaten.

0|0
    0|0
  • Seni çok iyi anlıyorum. Böyle kızlar var ki bakıyorsun kızdan çok erkeklerle takılıyo. şakalaşmalar gülüşmeler falan. üstelik o erkeklerde kanka ayağı yapan fırsatçı yavşaklar. kızın boş bir anını bekleyip usul usul yaklaşıyo çakallar. Kız dediğin biraz ağırbaşlı olur hanımefendi olur arkadaş ya.

0|0
    0|0
  • oğlum ak a da b.k a da var ya sen o b.k kısmındasın galiba geri ak a dön istersen.

0|1
    0|0
Yükleniyor...