Bıkmadan usanmadan hep aynı soruları soranlara topluca cevap versem soruları tükenir mi?

klasik her 10 soruda bir sorulan ama bir türlü tatmin olmayanlar için toplu cevaplar.

önce erkeklere

***penis boyu 8-16 cmarası olanlar normal işlev yapar. penis boyunun önemi gebelik içindir. sevişmeyi bilene 8 cm yeter bilmeyene balta sapıda yetmez.

***penisin eğrisi damarlısı damarsızı mantarı muzu hep aynı. bir fonksiyonelliği yok. sadece görsellikle alakalı

***penis uzatmaya kalkmayın doğal yapısını bozar amerikayı zengin edersiniz.

***azdırıcılar peşinde koşmayın kadın isterse erkek de becerirse azdırır. onun haricinde içinde olmayan kadını hiç bir kimyasal azdırmaz.

***erken boşalma diye hastalık yoktor erkeğin beceriksizliğinden ve benciliğinden dolayı zamansız başlama vardır. zaten erkek erken boşalır bu sürpriz değil ki. erkek kendini buna göre ayarlamalı. eşini düşünüp onu sevişerek orrgazma yaklaştırıp öyle girerse sorun kalmaz.

gelelim kadınlara

***havuz suyundaki spermden hamile kalınmaz

***çamaşıra değen spermden hamile kalınmaz

***göbeğinin üzerine boşalmayla hamile kalınmaz*

***sperm yutunca hamile kalınmaz

***3 ay önceki sevişmeden bu gün adet bozulmaz hamile değilsiniz.

***üzerinde pantolonla sevişirken bekaret bozulmaz

***partneriniz ceketini üzerinize atsa hamile kalmazsınız

***vajinanızdan pis kokulu beyaz ya da sarı renk sümüksü sıvı geliyorsa vajenitsiniz. mikrop almışsınız. bahane aramayın siz temizliğine dikkat etmeyen birisiniz. ya pis elle vajinanızı yıkıyor ya pis elle mast yapıyorsunuz ya pis kağıt kullanıyor ya da çamaşırınızı sık değişmiyorsunuz veya tüy temizliğinizi yapmıyorsunuz ya da sık banyo yapmıyorsunuz

***kendi derinliğinizi bilmeden erkeklerin ölçüsüne kafa yormayın. erkekleri aptal yerine koyup onlara eline metre al ölç diyeceğinize o aptallığı siz yapın siz derinliğinizi ölçün.

***vajinal klitoral diye orgazm yoktur. orgazm klitoristen olur. vajina içerisinde bir halt aramayın yok. sinir ağları klitoris perine ve vajinanın iç dudaklar ile 2-3 cm ağız kısmındadır. bu nedenle penis ölçüsü ile de işiniz yok.

umarım bu sorular bir daha sorulmaz. gına geldi yahu

Güncellemeler:
yorum katkılarından dolayı tüm arkadaşlara teşekkür ederim. en azından okuyanlar sayenizde yanlış yolda olduklarını anlarlar

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıldızı attım. Zaman zaman farklı düşünsek de KS nin boş kafa olmayan, birikimli düşünen üyelerinden biri olarak sizi takdir etmişimdir.

Bu girişiminizi de anlamakla beraber bizi aynı sorulardan koruyamayacağını düşünüyorum. Bu durumda bu yanıtlarınızın linkine kolay ulaşmanın yolu nedir ?

Hani karşılaştık mı bu soruya link atalım gitsin :))))

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• 5 yıldız... bu sorulardan gına gelmişti artık...

0|1
    0|0
  • Sitenin girişine tabela niyetine asılsın, "hey, belki sen de bunları sormak isteyebilirsin" uyarılı (bunu bir daha gösterme butonu da olan) kutucuk olsun. :)

Ellerinize ve bilginize âfiyet,

0|1
    0|0
  • Birakiniz gencler eglensin.

0|0
    0|0
  • cok guzel anlatmıssınız ya bravo :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• doğru diyon valla :) Adamsın .Bunlarla aynı ülkede yaşadığıma lanet olsun

0|1
    0|1
    • boşver bela anma. okuma araştırma alışkanlığı kazanırlarsa biter bu saçmalıklar

• heyyooooo bütün sorularıma cevap buldum...

Bende boyundan ötürü hep üzülüyordum :)))

teşekkürler

0|0
    0|0
  • nie keyfimizi kaçırıyon :)

0|0
    0|0
    • özür dilerim arkadaşım. benim keyfim bu soruları okumakla kaçıyordu çözüm aradım

• emek vermişsin...emeğe saygı...5 yıldız :)

0|1
    0|0
  • Bi bitmediler.

0|1
    0|0
    • bu gidişle bitmeyecekler de. çünkü p*rno filmleri kendilerine eğitim aracı, interneti de p*rno film arşivi olarak kullandıkça bitmezler. ne zaman ki okuma araştırma alışkanlığı başlar ve internetin bir nimet olduğunu anlarlar doğru kullanırlarsa işte o zaman bunlar biter

• akademik bilgiler için teşekkürler.. ama sakin ol dostum. insanlar biraz da eğlenme amaçlı buluşuyor olamazlar mı? sonuçta burası sosyal bir ortam, okul değil ki! profesör edasıyla bakmayalım lütfen...

0|1
    0|0
    • Her gün bir kaç kişinin " hey kızlar sizce size en çok zevk vermesi için bir penis kaç cm olmalı" sorusunu okumak ve yanıtlamak kimin için eğlenceli oluyor ?

Ya da elbiseli olarak sürtündük hamile kalırmıyım ? sorusunu bin kere okumak.

Bence builder arkadaşın yukarıda yazdıkları da yeterince eğlendirici :)))

• tartışmaya yol açmak istemezdim. üzgünüm.

• düşüncemizi belirtmekten başka bir niyetimiz yok, dolayısıyla benim açımdan bir sorun da yok dostum... eyvallah, anlayışınız için teşekkür ederim...

Yükleniyor...