Amacını anlayamadım siz ne düşünüyorsunuz?

Sanaldan biriyle tanıştım farklı şehirlerdeydik ve tanıştığımızın ilk günü konuyu cinselliğe getirdi ben rahatsız oldum baya ve sonra açıklamalarda bulundu cinselliğe önem veririm eskiden yaşıyordum baya fakat Şu an bıraktım o yüzden böyle tatmin ediyorum kendimi diye neyse aradan 2 3 gün geçtikten sonra benden ayrıldı sebebi ise benim cinsellk konusunda isteksiz olmamdı yani sevgilisi olucaksam o konuda istekli olmalıymışım çünkü evlenmek için bakıyormuş o artık ve benden çıplak fotoğraf istedi ben göndermedim diye samimiyetsiz oldum. Daha sonra bana açıklamalarda bulundu tekrar barıştık 1 2 gün geçmeden tekrar kavga ettik gene fotoğraf yollamadım diye bana demediğini bırakmadı yani demek istediğim bunun amacı ne ? seven insan sevdiğinden böyle şeyler ister mi normal mi bu ? dışarıda yaşamayı bıraktığı için bunları istiyormuş normalmiş ama bana kalırsa normal değil. Siz ne düşünüyorsunuz? Sevdiğiniz sizden sürekli cinsellik konuşmak istese ve fotoğraflar istese bu isteğini gerçekleştirir misiniz?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• ılk konu cınsellıge geldıyse vur gote tekmeyı ney ney sewgılısı olman ıcın cınsellıge onemmı vercekmıssın ya onun ben sewgısıne sokarım kımse kusura bakmasın ozur dılerım. cınsellıkle sewgımı olur yaa yok ben bu aksam bu seyle cok karsılastımşu anbu sayfadada bu tarz erkek varsa sewgılım olman ıcın cınsellıge onem vermen gerek dıen gecmısınızede gelecegınızede anlamıstır herkez ne demek ıstedıgımı uzak dur o tur serfsız kanı bozuk pıclerden sewgılı olmaz

1|0
    0|0
    • aynen öyle ya

• doğru söylüyorsun ama artık çoğu kişinin derdi cinsellik olmuş

• o zaman gıdıp kendılerını parmaklıycaklar kızları kullanmıycaklar ben sowcem az kaldı ben ulasabılsem be pıc srfsız senın bacın var mıvarsa bı gun onada bu sekıl bırı cıkarsa ne bok yıcen lafını o kdar cok onun yuzune karsı soylemek ısterdım kı

Erkekler Ne Diyor 8

• Üç şey çok heyecanlandırır insanı,

Üç şey çok keyif verir,

Üç şeye çok pişman olur insan

Ve bu üç şey, üç duyguyu da yaşatır

Yemek yemek mesela;

Acıkırsın, istersin, yersin, sonunda bir pişmanlık.

Uyumak örneğin;

yorulursun, istersin, uyursun, keyf alırsın ve gene pişmanlık

Sevişmek hakeza;

Arzularsın, çok zevkli olabilir evet o dakika, biter...

Pişmanlık yanına kar kalır...

1|0
    0|0
  • amacı ne olduğunu anlamadın mı hala ne sevmesi ne aşkı aman diyeyim kardeşim sakın yapma böyle birşey internet senin gibi karşı tarafın sevdiğini düşündüğü için olmadık şeyler yapan kızların fotoğrafları videolarıyla dolu dikkat et ve asla görüşme.

ve evet seven insan sevdiğin böyle şeyler istemez istememli ya da en basitinden ilişki bunun üzerine kurulmaz

1|0
    0|0
  • şuan ayrılmalısın ondan herşeyi geçtim bunlar yaşanıyo ve sen burda soru soruyosun harbiden bazı bayanlar çok saf amacını nasıl anlamazsın :) yaklaşacak ilk fırsatı beklio ..

0|0
    0|0
    • ne biliyim bana dedi dışarda bir sürü var amacım sırf o olsa ben çok rahat bulurum senle işim olmaz falan dedi bende inandım ama gene ayrıldı benden

• tabiki hayır karşı cinsi tuzaga düşürüp amaçları ugruna kullanan insanlara benziomuyum aşk olsun:)

• benzemiyo musun:)

• iki günde sevdiğini nerden çıkarttın üstelik birde sanalda.. şakasınn seeen :)

0|0
    0|0
    • doğru dedin

• genele baktığımızda kesinlikle yapmaz öyle. sevdiği kişinin elini bile tutamayanlar var hatta kalbini kırarım diye karşısında çok az konuşan.inşallah karşına da bu tarz biirisi çıkar sevilmeyi hissetmek iyidir

• inşallah sağol

• aaa fotoğrafını göndermedin mi? Çok ayıp etmişsin..

0|0
    0|0
  • Abi nerden buluyorsunuz boyle ayyaslari merak ediyorum dogrusu.

0|0
    0|0
    • denk geliyor napıyım:(

• Internet aleminde bile kizlarin huyu degismiyor. Illa bir dengesizle iliski kuracaksiniz =)

• amacı resimlerine bakarak osbir çekmek ve ileride buluşunca seninle sevişmek ve kullanmak haha :D

0|0
    1|0
    • şerefsiz olunca insan bu dediklerini yapar

• neden gülüyorsun onu anlamadım ama komik olan ne?

• komik daha demekki şerefsizmiş anladın ama anlamak istemiyorsan sorma

• iki günde insan sevilirmi yaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yolla gitsin. Sapıkmış bildiğin. Normal değil tabikide görüşmeden etmeden.

2|0
    0|0
    • bu sanal alemde herkese hemen güvenmemek gerek belki de söylediği her şey yalandı...

• ondan bişey olmaz ama niyeti belli boşver. ya da bir dene bakalım. eğer hala o konuda baskı yaparsa birdaha görüşme bence.

• ayrıldı zaten

• gerçekleştr yolla internet ten herkez nasiplensin bid burda soruyosun bende kızım ama kız aklı kaz aklı gercektennn guluyorum ve sinirlenyorumm eşek kadar olmuşsun bişeyleri ayırt etme yaşına gelememişsin.. netten kimseyle konuşma faceni maceni hepsibni kapat patik çetik ör çeyıznı hazrla ya da çalış eve ekmk gtr ailene yardım et..bulursun çalıştığın yerde koca

0|0
    0|0
  • sana aşık olduğu için istiyor.

0|0
    1|0
  • adam bildiğin sapık koy dötüne gitsin

0|1
    0|0
  • Sakın fotoğrafını göndermek gibi bir hata yapma!.

Bu adamın amacı kötü.. Sanaldan evlilik olucağını düşünmüyorum.

Bırakmalısın onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...