Kızlar sanal seksten hoşlanır mı ve ne kadar hoşlanır ?

Bilindiği gibi biz erkekler açık ve net bir şekilde hoşlanırız :)) Amaç rahatlamak sonuçta... Peki kızlar bundan ne kadar hoşlanır ?

Bilinen sitelerden birinde profilimi değiştirdim ve cinsellikle ilgili birşeyler yazdım ve o gün itibari ile bir gecede enazından 3 - 4 kız sanal seks için yazıyor :)))

Bunda garipsenecek birşey yok , bir nevi ihtiyaç olan bir konu... Yalnız başka zamanlarda kızlar erkeklere derki ; ''biz sizin gibi değiliz , kendimizi tutabiliyoruz'' sözünden sonra ne düşünülür ?

Birde o kadar değişik sanal seks fantazileri varki anlatılmaz yaşanır :)) Bakire olup bakireliğini vermek isteyenler , annesi ile birlikte isteyenler (sözde annesi yanındaymış ve okuyomuş yazılanları) , para karşılığı bu işi yapan ama sanal seks sırasında üste para bile vermeyi kabul edenler :))) , vajinalden daha çok analdan zevk alanlar , anal seksi bile kuzeni ile yapanlar :))) ve sayamadığım diğer fantaziler...

Sonuç olarak erkekler içinde kızlar içinde bu bir ihtiyaçtır. Ben bu yoldan düşündüğüm takdirde kızlar erkeklerden daha istekli görünüyor bana göre... Peki size göre ?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• ben hoşlanmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Cevap bile verilmemesinden anla kardeş, herkes yapıyor ama söylemiyor...

0|0
    0|0
  • Hoşlanan çok var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...