BEKARET KONTROLÜ/JİNEKOLOĞ BİLGİSİ

Arkadaşlar bekaret kontrolü yaptırıcam ücreti nedir bilen var mı özel bir klinikte yaptırıcam az çok bilgi lazım önerebileceğinizi bir klinik te olabilir

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Şu bekaret kontrolü yapımını hala neden yasaklamazlar ya da doktorlar hala neden yapmaya devam ederler anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • 81 ilden hangisinde olduguna gore değişir, en iyisi sen kentindeki ozelleri netten bul , 444 lerini ara konuş.

0|0
    0|0
  • devlette yaptıra bilirsin ya da kendin yap özelde ise kayıt parası ödersin sadece

0|0
    0|0
  • bu kntrolü yaptırcağına göre biri kapıya geldi zile bastı kaçtı heralde. şimdide korku sardı tabi..

0|0
    0|0
  • Önce hamilelik hemen ardından bakirelik eğlenceli saatler başladı :)

0|0
    0|0
  • nie kızz böle bir yola başvuyorsun? sen bilmiyoyor musun? yoksa gazozuna ilaç mı attılar?

0|0
    0|0
  • bekaret ne :D

0|0
    0|0
  • sok sacma takilmayin böyle seylere..

0|0
    1|0
  • sen bakre olup olmadığını bilmiyormusnu?verdin acemi bir adam oda ne yaptığıjın farkıdna değil şimdi yusuf yusuf edip sağlam olup olmaıdğını merak ediyorsun. aferin sana

0|0
    0|0
  • Ama dikkat et bayan doktora yaptır erkek olursa cillop gibi mıncığa dayanamıyabilir hepten gider bekaret sonra bereketide kalmaz

0|0
    1|0
  • neden yaptıracaksın ki :( yaptıracaksan kendin için yaptır . bir başkası için kesinlikle yaptırma

0|0
    0|0
    • kendim için yaptırıcam önemli... kimsenin haberi olmayacak yardımm

• valla bilgim olsa yardım ederdim canım ya

• kızın başına isteği dışında bir şeyler gelmiş olabilir. hemen nasıl da yargılıyorsunuz !

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne olduğunu anlatırsan yardımcı olabiliriz. Gizlisin zaten kimse görmez

0|0
    0|0
  • şüphelendiğin bir durummu oldu

0|0
    0|0
  • sonuç ne oldu merak ettim?

0|0
    0|0
  • bunu.neden yaptrma ihtiyacci duyuyorsnki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...