Erkekler bakire kalirmiydi?

hic dusundunuz mu bu zamanin erkekleri kuz olsaydi kac tanesi bakire kalirdi?

Güncellemeler:
verdiginiz cevaplar icin taşşakkur edirem.ben nacizane bedenimi sadece helalimi sunardim.

0|0
27|28

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 26

• Erkeklerin kız olmasına gerek yok ki genelinin ruhu ıraspı.

10|0
    0|1
  • Kadın ve erkek eşittir.

Zar, bakirelik demek değildir.

Zarın işlevi farklıdır.

Millet cahil, bunu kadının üstüne yıkıyor.

Herşey beyinde biter.

15|2
    7|4
  • Kız dediğin İstanbul gibi olmalı, fethi zor Fatih’i tek olmalı.” derler…

Vesselam…

Kız da der ki: “Erkek dediğin de her gördüğü kaleyi düşürme derdinde değil de İstanbul aşkıyla yanıp tutuşan Fatih gibi olmalı…”

Fatih gibi aşık olacaksın ki İstanbul gibi maşuk düşsün bahtına..

Dedim ve geçtim.

3|2
    0|0
  • isteyen kalırdı gene. irade herkeste olan ve isteyenin kullanabilceği bir şey

1|0
    0|0
  • Kimbilir bilemezsin...

0|0
    0|0
  • şu an ne kadarı bakir kalıyorsa o kadarı.

1|0
    0|0
  • şimdi ki kadınlardan daha iyi kendilerini muhafaza edeceklerine inanıyorum :D

1|1
    5|0
  • :D ahahah namus cinayeti işletirlerdi bana

3|0
    0|0
  • Kalanlar olurdu elbette. genel konuşamayız...

0|0
    0|0
  • Önemli olan beyin, zihniyet.. Zarın amacı vajinaya pislik gitmemesi namus şeref göstergesi değil. Soruya gelecek lafı dolandirmayacak olursak, herkesin kendi hayatı nasıl ki kızlarımız da farklılık varsa erkeklerdede olacaktır bakire olmayan..

Ama tek birseyden eminim..

Suan % 70'in ustunde erkekler bakire olmayan kızları istemiyor öğrendiği anda bırakıyor

Biz % 70 olarak erkeklere, Aşkımıza, sevgimize sirtimizi donmezdik..

Saygılar..

1|0
    0|0
  • kızların genelinde 'erkek olsam piç olurdum.' erkeklerin genelinde de ' kız olsam o. olurdum. herkese verirdim.' sözü mevcuttur fakat gel gör ki öyle bir şey olsa hiçte öyle bir şey olmaz . Bunların hepsi kof sözler. Gerçeğe gelince her şey değişir. Örnek verilecek olursa 10 erkekten en az 8 i bakire olurdu.(kız olsaydı)

0|0
    0|0
  • Evet erkekler söz sizde!

Çilekli cugaramı yaktım sizi dinliyorum buyrun!

0|0
    0|1
  • bakire kalmaya çalışmak aşka ve bedene yapılan işkencedir

1|2
    2|2
  • zorlasan yüzde biri :D

3|0
    0|0
  • Her insan bir degil,temiz erkeklerde var

0|0
    0|0
  • 100 de 2 heralde

0|0
    0|0
  • Bakir erkek tercihim olurdu djfjk

Yalnız erkeğin ruhu bakir olmalı djjfkfkfk

0|2
    0|0
  • çoğu kalmazdı :)

0|0
    0|0
  • bence kalmazdi sanki kizlar kalmayi beceriyorda

0|0
    0|0
  • kalmazlardı k

0|0
    0|0
  • toplum erkeklerde de, kadınların üzerlerinde kurdugu baskıyı kursaydı muhtemelen çoğu...

0|0
    0|0
  • Soruuda incelik var :)

0|0
    0|0
  • ahaha sorun harika.

0|0
    0|0
  • Cevap verecektim ama vazgeçtim :)))))))

0|0
    0|0
  • Erkekler de bakire kalırdı. Kanıt oldu mu işler değişiyor. Kızlar inancı ya da değerleri için değil, sadece o kırmızı kanıt için bakire kalıyor %90.

1|1
    0|0
  • Ne bakiresi o. olurlardı :D

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 28

• Hepimiz yollu olurduk.

10|0
    0|2
  • Ben erkek olduğum halde hala bakir isem kız olsam yine sonuç değişmezdi.

4|2
    0|0
  • Başkalarını bilmem de ben bakire kalırdım.

6|3
    0|1
  • Açıkcası bu durum beni düşündürüyor.. Bir kişiyi zar'la sınırlandırmak..

"Kızlık zarı kadınların bebekken kakalarından mikroplardan pisliklerden korunmaları içindir. Tuvalet eğitiminden sonra işlevini yitiren olmasının hiçbir faydası anlamı ve gerekliliği olmayan küçücük bir zardır. Bekaret beyindedir bacak arasında değildir"

2|0
    0|0
  • biz de kızlar gibi bakireliğimizi kaybedene kadar : "bakirelik önemlidir , namustur, eşine sunulacak en büyük hediyedir" derdik. kaybettikten sonrada;" amaann aptal bir zar bakirelik göstergesi mi olur,biraz modern olun, bakirelik bacak arasıyla değil beyinle olur"derdik olur biterdi işte.

0|0
    0|0
  • ben bu zamanda yaşıyorum hiç kimseye ihanet etmedim ne eşimden önce nede sonra, eşimle evlenirkende bakirdim. insan illa kendini bir şeye mecbur hissetmemeli... herkes kaşar olmak zorunda değildir.

1|0
    0|0
  • neden karıştırılıyoki aynı kızlar gibi olurdu erkeklerin bakire kalmamasının nedeni zar mar olayı olmaması yok cogu kalırdı

0|0
    0|0
  • Ben de ablamlara benzerdim herhalde.kalırdım diye düşünüyorum.hatta kız olsaydım çoktan evlenmiş ve çoluk çocuğa karışmıştım bence :)

0|0
    0|0
  • Bekaret erkeler için önemli olmasaydı kadınlar bekareti için evliliği bekler miydi ? Sanmıyorum :) ...

Gerçi modern ülkelerde bekarete önem veren kadınlar sevdiği bir erkeğe vermeye önem verirler yani illa evlilik şartı yok. İlkler özeldir.

İstisnalar vardır ama kaideyi bozma.

0|0
    0|0
  • Benim bir çok arkadaşım erkek oldukları halde hiç ilişki yaşamamış bu tarz insanlar da var, eminim onlar bakire olurdu :-)

0|0
    0|0
  • yahu arkadaş illa kadın omaya gerek yokki. bizdede bakirlik kavramı var ve ben şu an bakirsem diğer ihtimali düşünmeye bile gerek yok.

0|0
    0|0
  • Ne evlenirdim ne de sevişirdim toprak olsun bu hınzırlara vereceğime :)

0|1
    0|1
  • Hiç biri bakir kalmazdı.. Çünkü biz sevdiğimiz için feda edebilecek birşeyimiz varsa, saniye düşünmeyiz!...

0|0
    0|0
  • biz erkek halimizle oldukça ileri yaşlara kadar kaldık. demekki kalırdık.

0|0
    0|0
  • Bn erkek halimle bakir kalmşm... kız halimlede kalırdm herhalde bakire :D

0|1
    0|0
  • kalmazdi kalir gibi davranip ustlerine yikmaya calisirdik

veya esnekti zartti zurttu

bahanaleri

amk

asdfgh

0|0
    0|0
  • erkeklerin şimdiki zihniyeti şimdi erkek olduğu için böyle. eğer kız olsalardı böyle bir soruyu gerektirecek ekstra bir hissiyat olmazdı

0|0
    0|0
  • Kalmaz ya ne kalacak :D

0|0
    0|0
  • erkek olmamıza rağmen bakiriz, kız olsaydık dünyayı kurtarırdım heralde :)

1|0
    0|0
  • Ben Kalırdım. . . . Dostum

0|0
    0|0
  • yas 19 tik yok evlenmeden yapmam zaten

0|0
    0|0
  • Ben erkek halimle bile bu kadar dayandıysam kız olsam heralde aklıma bile getirmezdim

0|0
    0|0
  • kalmazdı bence

0|0
    0|0
  • Ben açık görüşlü biri olduğum için bekaretimi sorun etmezdim.

0|0
    0|0
  • 18 . yas gunumu kutladıgımın ertesı gıttı benım bekaret

0|0
    0|0
  • 26 yasındayım bakıreyım. kendımı evlenecegım kıza saklıyorum. ha sımdı abaza dıyeceksınız. ole gordugum her kıza okuz gıbı bakıp sarkıntılık da etmıyorum...erkek hlımle bunu yapıyosam kız olsam da yanısını yapardım

2|0
    0|0
  • ben herkeze verirdim amk. dershane taksidini yatırmayıp garıya gitmiş adamım. gavurun ammı gibi yanardı benim ki kesin :D

0|0
    0|0
  • ırıspı olsa ne yazar olmasa ne yazar. hiç sevgilisi olmayan erkek sayısı hiç sevgilisi olmayan kız sayısından fazladır bu ülkede.

1|1
    2|0
Yükleniyor...