Bakireyim, vajinal ilişkiye giremiyorum.

Partnerim bakire olduğumu bilmiyor. 5 kere seviştik ama vajinal birliktelik sağlayamadık. Zorluyor ama girmiyor. Canım acıyor ben de itiyorum. Ve bu konu hakkında hiç konuşmadık. Bu sorunu nasıl aşabilirim?

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben söylerim, basit bir yolu var yağ gibi girer ama bakireliğine saygımdan dolayı söylemiyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Şu anki durumunuz biraz tedirginliğinizden biraz toyluğunuzdan belki de biraz aceleciliğinizden kaynaklanıyor olabilir. Ön sevişmeyi uzun tutarak ve zevk almaya çalışarak vajinal sıvılarınızın yeterli kayganlığı sağlamasına izin verin gerisi gelir. Vajinal kuruluktan ve gerginlikten bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

0|1
    0|0
  • Erkek için sorun olmaz raht ol :) dar olması her erkeğin rüyasıdır.Nasıl yapılcağına gelince ya partnerin çok çaylak yada yapmak istemiyor senin hissettiğin acı ise fiziki durumunla ilgili böyle gidersen birlikteliğinde 9-10 u bulduğunda artık içinde hissedersin :) ama bir süre sonra arkadaşını yanında bulurmusun onuda sen tart ve yaşadığın duruma karar ver.

1|0
    0|0
    • neden dar olması her erkeğin rüyası ki? dar olunca ne oluyor?

• bence dar olup olmaması aletin kalın veya ince olmasıyla dogrudan iliskilidir.alet ince olursa her delik ona bol gelmezmi.

• burcum81 bu işi çözmüşün ama soruyo soran arkadaş darlığından kendi bahsetti o yüzden söylemiştim birde ilk olması sizin dediğin sürekli bir ilişkide geçerli tabi delik çeşitllilik denemzse kısaca dar veya kalın ilişkide mutlu olunsun yeter :)

• Klişe gibi olacak ama : konuşarak

Zorlamayla olacak şeyler değil, sonra duygusal tramvalar oluyor. İstem dışı kasılıyor olabilirsin, bu nedenle birleşemiyor olabilirsin. Erkeğin önce kadını bulutların üstüne çıkarması gerek, sonra herşey ipek gibi yumuşak ve su gibi akıcı olur... Kısaca olay her hanginizden kaynaklıysa da çözüm kesinlike partnerinde

0|0
    0|0
  • Vajinismus konusunu arastir.

0|0
    0|0
  • Bakireye kadın gibi girmeye çalışırsa herhalde olmaz. Söylemen lazım ona göre alıştıra alıştıra girmesi lazım. Eğer söylemezsen oda bodoslama girerse içine ikiniz içinde seks işkence olur.

1|0
    0|0
  • Bence bunu tamamen kendi kafanda bitirebilirsin, cesitli yontemleri var. Senin gibi bir kiz arkadasim vardi ve bu problemi kolaylikla atlatti...

0|0
    0|0
  • problemi saklamak,yok saymak derinleştirir ve büyütür...bence konuş,durumu anlat...isteyip-istemediğini ve sonuçta mağdur olmayı haketmediğini açık açık söyle...bence ayağa pasla top çevirme,zamana oynama...sen söyleyeceğini söyle,o yorum yapsın...

0|0
    0|0
  • ala ala biraz itme gücü biraz acı BELKİ acıcık kan halbuki...:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sende vajinismus olabilir yoksa o girmeye çalışıyorda nasıl olmuyor ? hadi birinci denediğinizde yapamadınız sürekli deneyip yapamıyorsanız ya sen vajinismussun ya da sevgilin bu işi bilmiyor .

0|0
    0|0
    • evet ben de vajinismus olabilirim diye dusunuyorum.

• ya sevgilin bile olmayan adamla niye böyle birşeyi bozmaya çalışıyorsun yarın gerçekten seveceğin biri çıksa karşına onunla yapmak varken yada evlendiğinde kocanla yapmak varken hiçbirşeyin olmayan bu adama neden kendini teslim etmek istiyorsun anlamadım ilerde bunun yüzünden sıkıntı çekersin yapmanı tavsiye etmem yinde karar senin

0|0
    0|0
  • 5 kere sevismissiniz suana kadar bilmiyor soylemezsen cok yakinda kendisi ogrencek merak etme ;D

millet bakire olmamaktan yakiniyor soyleyemiyor cekiniyor filan sen de bakiresin diye mi cekindin soylemedin anlamadim ki? girmesini istiyor musun istemiyor musun. istiyorsan soyle istemiyorsan da soyle. her iki duurmda onemli cunku bazi erkekler "ilk"yapan erkek olmayi istemezler bazen. diger durumdada eger istemiyorsan de ki biraz dikkatli olsun

0|0
    0|0
    • bekaret kavramindan hoslanmiyorum. kendisi sevgilim de degil dolayisiyla oturup boyle bir seyi konusmak garip geliyor. istiyorum ama anlam veremedigim bir sekilde kasiliyorum. sadece canim aciyor ve hemen kuruyorum.

• güzel bir cevap nichole ben ilk olmaktan hep kaçmışımdır.Sanırım arkadaş hem ağlarım hem giderim modunda şuan

• Bence bebe yagı surebılırsınız erkegın aletıne ama bana kalırsa sevmedıgınız bırıyle bu tecrubeyı paylasmayın

0|0
    0|0
  • gerçekten zor oluyo..biraz sert sokması ve seninde biraz dayanıklı olman gerek.zor diye peş etmeyn..sanırm acıcak diye kendini kaşıyorsun.serbest bırak..öyle açıda yok bence..ama sonra alcağn zevke değer.

0|0
    0|0
  • Sevgilin değilse kim bu ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...