Elinin altında ki or.spusunu kaybetse nasıl hisseder?

5 senelik ilişkim vardı. ilkim, herşeyi onunla yaşadım .Defalarca ayrıldık barıştık, ayrıldık ,barıştık, barıştık...ayrılma sebebim cinsellik olmasına rağmen bir türlü evliliğe razı olmamsıydı. 5 6 yılın sonnda yani 1 senedir artık evlenelim demez oldum. ruhsuzlaştım onunla sadece cinsellik için görüşüyorduk. birbirimizi tatmin ediyorduk sonra herkez kendi dünyasına . ona belli etmesemde içten içe yıkılıyorum. tüm saflığımı bütün değerli zamanlarımı ona verdim hiç mi kıymetli değildim? neden benle evlenmiyor? ilkimdi ondan başkasıda olmadı ki kaşar deyip evlenmesi?şu an hala görüşüyoruz 1 senedir nerdeyse kavga etmiyoruz ona evlilikle ilgili baskı yapmıyorum özeline karışmıyorum sıkmıyorum . 2 senedir görüşmedik ama telde nette onu boşaltıyorum striptiz yapıyorum. kocam gibi görmüşüm ona asla hayır diyemiyorum ama artık iyiden iyiye beni bu durumlara düşürdüğü ve basitleştirdiği kalitemi düşürdğü o* gibi muamale ettiği için onu hayatımdan tamamen öıkarmak istiyorum eskiden hep bitirmeden önce bu konuyu onunla görüşürdüm şimdi hiç bişey demeden daha dün onu boşalttıkdan sonra bir anda ortadan kaybolsan numaramı bütün net adreslerimi değiştirsem acaba ne düşünür ne hisederdi?

0|0
6|36

En İyi Erkek Görüşü

• yani okurken bile yavaş yavaş omuzlarım düştü göz kapaklarım ağırlaştı nabzım düştü birazda üzüldüm heralde 1000 kişi yorum yapsa bile binide aynı fikirde olur yeni bir sayfa aç mail telefon ne varsa değiştir bir şekilde seni bulursada kararlılığını bozma hayatına bence hemen birini almaya çalış çok etkilidir.

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 35

• O seni aşağılamıyor, sen kendini aşağılıyorsun.

Sen evlilik istiyorsun, o istemiyor.

O evlilik öncesi cinsellik istiyor, sen istemiyorsun.

Sonuçta onun dediklerine ve istediklerine göre hareket ediyorsun, zira sen ona aşıksın.

Eğer bunu kabullenemiyorsan çizeceksin üstünü ve önüne bakacaksın.

kimbilir bir gün birini tanıyacaksın ve daha çok seveceksin.

5|1
    0|0
    • Tebrikler düşengeç baba. Süper 1 yanıt yazmışsın..:)

• tamam doğru da işe zor olan ne bu olayı kabullenmek nede üstünü çzimek

• Onla evlensen de inan o evlilik kabus olurdu. O evlenilecek adam değil. Ya önündeki ile yetineceksin, ya da başka birşey deneyeceksin.

Hem o olsun, hem evlensin, hem de istediğim gibi koca olsun, olmaz işte. Kedim olsun üstüne de bineyim diyorsun. Üstüne bineceksen at ya da eşek alacaksın.

Ama kendini kötü hissetmenin nedeni sensin. Sen kendine bunu reva gördüğün sürece o da bunu kullanacaktır.

Cinsellikten bahsetmiyorum. Değer vermekten saygı göstermekten bahsediyorum.

• yanı arada bır duygusallık warsa uzulur bır tarafı ama bır tarafı da sevınırdı kafası artık tamamen bos olucak cunku ve duzgun bır kızla evlenebılecek. acıkcası bence sen duzgun bur kız sınıfına gırmıyorsun artkadasım k bakma yanı benım dusuncem bu. samımıce yazmıssın ama. neyse eger duygusallık yoksa kı bu zor ıhtımal onca senedır yanı erkek adam baglanır bıraz bıraz neyse yoksa ne yaparsan yap cok sıkıntı olmaz. keske bu duygusallık olayını yazsaydın. ama senın hatanı yazım son olarak. sımdı erkek olarak dusun kenıdıı 2 kız war bırı sen gıbı karısı gıbı olmus bırı her defasında kacmıs adam kovalamıs namusunu korumus sen olsan hangını secersın erkeler gozunde kızlar 3 e ayrılık sevmelık eglencelık ve s... yanı fuckbody sen 3 gruba dahıl olmussun ona her defasında hyr deseydın o zmn adam ne namuslu kız deyıp senınle sevmelık kategorusundde beraber olabılırdı. ama bu anlattıklarım tamamen genel erkek profılıne gore arkadasım. kımı erkekte once yatarım kızla sonra evlenırım der ama bunlar daha modern ve maco olmayan erkekler

0|0
    0|0
  • ben bir kadın cinselliği yaşıyor diye ona o yakıştırmaların yapılmasına çok ama çok karşıyım ..arkadaşım önce şunu bil sen kimsenin malı değilsin tek başınayken de kıymetlisin değerlisin illa onun sana değer vermesine de muhtaç değilsin ...

3|0
    0|1
  • Senin gizemin kalmış mı ona karşı ? Kendine bu soruyu sordun mu?

Seninle evlense merak edeceği bir şey bırakmamışsın ki ona her şeyi yapmışsın.

Her şeyi evlenmeden yapabiliyorken neden seninle evlenip sorumluluk altına girsin?

0|0
    0|0
  • Değmeyecek birinden fazla bir şey beklememelisin, zararın neresinden dönsen iyidir. Sen baştan böyle birine gönül vererek kaybetmişsin.

0|0
    0|0
  • Daha kendini fazla üzme. Bitir. Evlenmese bile adam gibi adam olsa, sana değer verse anlarım. Ama yeter de bitir. Bu adam senin ona karşı dürüst duruşunu kullanıyor. Hayatında başka kadınlar dahi vardır.

0|0
    0|0
  • okurken tüylerim diken diken oldu bırakın bir bayanı hangi insan gururunu bu kadar ayaklar altına alır ya Bugün verdiğim kaçıncı cevab bilmiyorum ama en çok bu kelimeyi kullandım Yazık yazık yazıkkkk

1|0
    0|0
  • Madem istemiyorsun neden görüşüyorsun ayrıca birbirinizi kullanmışsınız adam evlenmek istemiyordur sonuçta seni evleneceğim deyip kandırıp birlikte olmadı hiç zorlama ayrıl

0|0
    0|0
  • başkasını bulur senle seks için görüşür tatmin etmek için sen yoksan senin yerine bir sürü bayan var merak etme zaten seni sevse şimdiye kadar evlenirdi ama seks olunca ha varsın ha yoksun

1|0
    1|1
  • gte gelirdi ama bu saatten sonra başka birine nasıl bakıcaksın onu bilemem bunlar gelmicekmi aklına yazık sonraki adama yaa

0|0
    0|0

• Değere Binersin.

0|0
    0|0
  • sana boyle davranan bırı tuh kusu kacırdık der bır kac gun oyalanır yenısını aramaya baslar dert etme kendıne bence sen kaybettıgın degerlerı yakalamaya calıs tekrardan kazanmaya calıs derım

0|0
    0|0
  • Senin adina üzüldüm senin gibi biri benim hayatımda olsa keşke ilki olsam saniye beklemem evlenirim

0|0
    0|0
  • Ayrılacağına cinselliği kes. Baktın sorun çıkartıyo ayrıl

0|0
    0|0
  • bişey hissetmez senden soğumuş

0|0
    0|0
  • Başka Bir o..pu bulur sen onu merak etme

0|0
    1|0
  • Git birini bul evlen çoluk çocuga karış geç kalmadan...

Yoksa bu p.zevenklikte yapar

0|0
    0|0
  • senin bu kadar anlayışlı davranmana karşı onun böyle davrnması niyetini açıkça ortaya koyuyor arkadaşım.seni sekspartneri olarak görüyor belliki.

0|0
    0|0
  • elinin altındakini or.spusunu kaybetse sen ne hissedersin

1|0
    0|0
    • sinirlenirim bulmaya çalışırım

• biraz boşluk boşluk boşluk ve sanırım balık gibi çırpınırım kendimi yalnız ve kimsesiz hissederim ve tüm hayallerim elimden alınmış

• ozmn or.pluğa devam et gitsin

• neden yapıyorsun ki buna mecbur musun? sen böle yaparsan camda telde seni hiç bırakmaz ve seeninlede evlennmez kanka

0|0
    0|0
    • ne yapim peki

• haklısın kanka bahanesi yok bende yeni anlıyorum sevmediğini

• tekmeyi bas bence sonrada arayıp sorma ortiii ne hali varsa görsün ama pişman olacak bence

• bırak gitsin bence o sizi sadece seks için istiyor

0|0
    0|0
  • Senden alıcağını almış o.Daha hiç uğraşma yoksa kullanmaya devam eder seni. :-/

0|0
    0|0
  • Uzuldum yaa ama hataaa sendeee

0|0
    0|0
  • Vallahi en sonda dediğini yap bence. Bakalım ne yapacak. Yaşlarınız kaç?Meslekleriniz nedir?

0|0
    0|0
    • ben estetisyenim o gemici

• antalya bulmak zor değil ki

• Vallahi kendinle ilgili en doğru kararı sen verirsin. Umarım arzu ettiğin gibi 1 isini bulursun.

• Safıım benim. Kızlar ne kadar saf ya.

0|0
    0|0
  • geç bile kalmışssın :/

0|0
    0|0
  • Bknz. Zarın önemi

0|0
    0|0
    • haa kızlık zar ım duruyor ne anal ne vajinal olmadı

• zaten başka çarem olmadıgı için onu evliliğe ikna etmeye çalışıyorum geç oldu pişmanım ne bileyim ben onun amacının gönül eglendirmek oldugunu bilseydim ilklerimi onula yaşarmıydım eger ondan ayrılırsam asla kimseyle evlenemem işte onu kabul etmek çok zor kalbim isyan ediyor bütün güzel hayallerim çöpe gidiyor ondan o an nefret ediyorm benim hayallrimi yıkkığı için ben başka bir erkeğe masum gibi gidemem yüzüne bakamam bu yüzden asla evlilik olmayacak benim için

• Yazık ediyorsunuz, şuan senin yaşadığın duruma yeni başlayan kızlar var, ben hep şunu derim; kız izin vermedikçe erkek bir halt yiyemez, güvendiğiniz erkeğe yakınlaşın tamam da evlenmeden erkeğe kesinlikle cinsellik yaşatmayın, herkes aynı değil ama cinsellik yaşayan erkek o kızı temiz olarak algılamıyor hep kullanıyor, senin başına gelen de bu

• ne yaptın. devam ediyor musun. aradı mı seni?

0|0
    0|0
  • Vay be. dsrtyu

0|0
    0|0
  • bir an önce kurtul ondan. bitirirsen başkasıyla yeni bir hayata başlaman daha kolay olabilir. ona cinsellik sunarak başta hata yapmışsın. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 6

• ne kadar seviyesiz 1 iliskiniz var, sayginin olmadigi yerde, sevgi nin ne isi olurki

2|3
    1|1
  • bi bayan erkge zatten evlilik teklif edince kay beder birakin onlar sevsin teklif ettsin

6 yil olmus adam seni sekaparner yerine komus bukadar süründürmüs evlensenki ne olcak o duygusuzla

1|1
    0|1
    • evlilik teklif etmedim sadece konuyu evliliğe getiriyordum ne zaman evlenicez diye ne bileyim daha düne kadar hala bir umudum vardı evlenice diye ben biraz safım hemen aldanıyorum sanırım o da bunu kullandı vicdanı rahat mı acaba?en azından yuvamı kurardım bir duygsuaz olsada şimdi ondan başkasıylada evlenme itimalim yok

• olmayacak duaya amin demişsin sen. evlenmeye niyetli olsa çoktan evlenirdi zaten. aranzda da 10 yaş var. yazık kullanmış seni.

0|1
    0|0
  • çok yazık olmuş size

0|0
    0|0
  • o kaybetme korkusu yaşasın diye değil kendin için yapmalısın bunu. o istediği zaman tatmin ediyorsun ama ya senin isteklerin? seni yıpratan bir ilişki bu. hem nereye kadar böyle devam eder ki kendine yeni bir düzen kurmalısın şayet bu saatten sonra senle evleneceğini zannetmiyorum...

0|0
    0|0
  • Sen kendini kücük görüyorsun,asagılıyorsun bu lafları o demiyor sana sen kendi kendine diyorsun.

Demek ki senle evlılık düsünmüyor 5 yıldır flört edıyorsunuz zaten evlenmek ıstese onun yasındakı bır adam coktan teklıf ederdı eger niyetin evlenip cocuk kurmak ise ona bunu durumu söyle. Evlenmiyeceksede ondan ayrılıp kendi yolunu ciz sonucta sen ona muhtac degilsin meslegin var, okumus bir kadınsın.

Zorlada evlendirmeye calısma adamı. istemeyerek senle evlenirse zaten mutlu olamazsınız o yuvada.

0|0
    0|0
Yükleniyor...