Erken boşalma neden olur?

eşim ilişki sırasın da çok erken boşalıyor. düzgün bir ilişki yaşamamıza dahi engel oluyor kimi zaman. bunun sebebi ya da çözümüne yardımcı olabilecek olan varmı?

Güncellemeler:
güncelleme için ilk olarak özür diliyorumm yorumlarınız için teşekkür ederim +1 herkese..

0|0
2|54

En İyi Erkek Görüşü

• burada eşin bencil davranmayacak. paylaşımcı olacak. öncelikli iyi kaliteli ve uzun bir sevişme yaşayın. oral ya da el ile sevişerek seni bir kez orgazm ettirsin. sonra yine kesintisiz devam ederek ikinci orgazma hazırlasın ve sen yaklaşınca içine girsin. o zaman mutlu bir ortam yakalarsınız.

eşine anlat. eşler arasında cinsellik eşit haktır. erkeğe ya da kadına hizmet etmez. her ikiside eşit haklara sahiptir. bu hem insanlık hem sosyal hem dini açıdan böyledir.

ilişki yaşarken hemen içine girerek olmaz bu iş. peygamber efendimiz erkeklere şu öğüdü veriyor. "eşinize direk yanaşmayın. öpün sevin koklayın. zire o hemen hazır olmaz." önce seni düşünüp seni orgazma öpe koklaya hazırlamalı. sen yaklaşınca içine girmeli.

4|14
    0|4

Erkekler Ne Diyor 53

• bazı insanlarda erken boşalma her zaman görülen bir olay. tabi herkes kendine göre bir yol göstermiş.burada ki şeyi önerebilirim. eşin ilk boşaldıktan sonra sonra ikici defa ilişkiye girerseniz çok daha geç boşalır. diğer bir yöntemde sizin aktif olarak ilişkiyi götürmeniz. yani eşiniz altta siz üstte olmalısınız. her türlü hareketi siz yapmalısınız. burada eşiniz pasif durumda oldugu için boşalmıyacaktır. hareket kontrolu sizde olunca istediğiniz gibi iişkiyi sürdüreceginiz için siz daha çabuk orgazım olacaksınız

1|0
    0|0
  • Süre ne kadar yaklaşık?

2|0
    0|1
  • erken boşalmanın bir çaresi bildiğim kadarıyla yok.yanlız benim bildiğim erken boşalmada ölçü zaman değil sensin senden önce boşalan erkek 45 dk sonra bile boşalmışsa erken boşalmıştır.ön sevişmeyi uzatın seninde orgazm olabilmen için vajinal bişeler yapsın ne biliim yalasın iyice ya da elini ii kullansın sen daha önce başlarsan belki aynı anda patlayabilirsiniz.

1|0
    0|1
  • Bu durumdan mutsuz değil, tedavi istemiyor demişsin, hem de 1dk'dan kısa sürmesine rağmen ki asıl çözmen gereken sorun bu. Tedavisi kolay halbuki..

Ön sevişme önemlidir fakat sistemi erkene programlandıysa birşey değişmeyecek, zevk almaya başladığı anda boşalacaktır. Şunu net söyleyebilirim, eşin orgazm olmuyor. Yani kendi de çok şey kaçırıyor. Normalde alacağı zevkin 10'da birini bile almıyor..

Kafasındaki psikolojik bariyerlerin yıkılması lazım ve bunu tek başına yapamaz..

1|0
    0|0
    • yani önerin nedir

• anlatamıyorum işte mümkün değil gitmezde yardım da almaz bunu bir sorun olarak görmüyor erkeklerin %90 nı böyle diyor

• O kısmı anladım o yüzden o olayı çözmen lazım diyorum. Erkeklerin %90'ı öyle değil ama özellikle Türkiye'de %50 vardır. Mastürbasyon ve genelev üzerine kurulu cinsel kültürden dolayı. Probleme kendini de dahil et, olayı onun erken boşalmasını sürme sadece öne. İnan erken boşalma tedavilerinde kadınlarda da çokça sorun (cinsel soğukluk, orgazm bozukluğu vs) çıkıyor. Orgazm olamıyorum ama bu seninle ilgili değil sadece diyip yokla bakalım..

• Hanımefendi bir kaç arkadaş dışında gene gerizekalı akınına uğramış sorunuz. Düzgün , ciddi yazan arkadaşın yorumuna ilave olarak sizinde yardımcı olmanız gerekiyor. Ön sevişmeyi Mümkün olduğunca uzun tutun ve kontrolü ele alın. Sizin üzerine olduğunuz pozisyonda içinize girmesine izin verin ama siz de sabırlı olun. 5 li setler halinde gidip gelin ve 3 dakika bekleyin. Bu şekilde ritmi yakalarsanız beyefendinin aşırı heyecanına da mani olursunuz bunu her ikiniz de ne kadar uzun tutarsanız sonuç ilerleyen safhalarda uzun olacaktır.

1|0
    0|0
  • sanırım yeni evlisiniz bunu surat asmadan afra tafra yapmadan eşinle konuş muhtemelen ilerleyen zamanlarda düzelecektir.

1|0
    0|0
  • Eşin daha önce çok masturbasyon yapmış. Erken boşalması ondan kaynaklanıyor. Bunu ifade et ve tedavi ettirmeye götür. Yapacak başka yol yok. Daha yeni evlisiniz ve bu durum bir süre sonra aldatmaya gidebilir. Ama bu senin elinde olarak yapabileceğin birşey değil. Ne kadar uyumlu olursanız olun, cinsel uyum çok önemli.

1|0
    0|0
  • Bak arkadaşım burada sana çok büyük görev düşüyor. bir defa sevişmeler iniz de erkeğinin üstte olmasını iste. sen sevişme esnasında fazla ahlayıp, uhlama. bunlar eşini tahrik eder ve boşalmasına sebep verir. bak birde geciktirici krem kullanabilirsiniz. eczanelerde satılan EMLA isimli bir krem var bayanlar bikini bölgesini ağda yaparken kullanırlar. bu kremin uyuşturma gibi bir özelliği var. onu kullanın. fiyatı 60 lira civarında. fazla sürmeyin bu seferde geç boşalır. korkarsınız bir sorun mu oldu diye. tavsiye etmem ama seks shop lar da da geciktiriciler var ama içinde kullanılan malzeme ne olduğu fazla bilinmediği için sıkıntı çıkabilir. MUTLU GECELER...

1|0
    0|0
  • İlişkiden yarım saat önce mast. yapıp boşalsa belki daha uzun sürebilir. Geciktirici krem ya da geciktirici krem içeren prezervatifler belki işe yarayabilir ama bu dediğim şeylerin de istediğin kadar etkili olacağını sanmam. Beyinde bitiyor. Size tavsiyem haftada en az iki kez beraber olun. Bu düzenli olursa zamanla daha uzar ilişki süresi. Bir de, çok çok önemli önsevişme ne kadar uzun olursa cinsel ilişki süresi de uzar. Önsevişme sadece kadın için değil erkek için de gerekli.

1|0
    0|0
    • haftada 1 kez yapıyoruz 3 aydır evliyiz pek bir değiişme yok açıkcası..

• Haftada ikiye çıkarın. Zamanla sürenin uzama olasılığı yüksek. Bir de, biliyorum önsevişmenin uzaması eşleri yorabilir ama çok önemli. Uzun önsevişmeler (en az 15 dk) yapın. Faydasını zamanla görürsünüz. Yarım saat veya birer saat arayla tekrar deneyin. Biraz yorulacaksınız ama fayda görürsünüz bence.

• pelvis kası hareketleri yapsın.. duzenlı yaptıgı takdrde bır ayda sonuc verecektır. bosalma kontrolunu sağlayacaktır.. ve sık pozısyon degıstırın yuzyuze oldugunuz pozısyonlarıda cok sık yapmayın daha cok konsantre olmaya ve bosalmaya neden olabılır.

1|0
    0|0
  • Ben bir ilaç tavsiye edeyim hem sakinleştirici hemde geciktirici özelliği vardır yeter artık dersiniz banada teşekkür edersiniz normalde sakinleştiricidir yan etkisi boşalmayı geciktirir ilişkiden 1 saat önce eşinin alması yeterli Lustral Special 100 mg

1|0
    0|0
  • çokca eli ile iş görsün düzelir kızım gitsin doktora görünsün cilali taş devrinde mi yaşıyoruz mk doktor var tedavisi var sinir oldum gine yaaaa :(

1|0
    0|0
  • yeni evliysemniz biraz zaman bırakın sana alışsın eğer 1 yılı geçikse evlilkte sıkıntı var demek ayrıca süre ne kadar 5 ila 10 dk arası normal olanı içerde olan süre ön sevişme hariç

1|0
    0|0
    • girdiği anda iki gitgel sonrası boşalıyor

• o bu durumdan mutsuz değil ki bu yüzden hiç bir tedavi yöntemine yaklaşmıyor..

• ama sen oprgazım olamıyorsun ya da sürekli ele ya da oral falan belirl ibir müdet sonra ihanete uğrayacağından tedirgin olmuyormu ?

• başta yeterince sevişme yapmamanız olabilir onuz iyi derecede uyarman gerekli, o da içindeyken başlarda hızlı gidip gelmemeli yavaş hareketlerle girmeli ve arada durup devam etmeli

1|0
    0|0
  • Aslında her erkegın bıraz zıhın gucuyle atlatacagı bırsey bu o heyecanı sureklı ust sınıra getırıp orda bıraz sakınlesıp sonra tekrar o sınırı zorlama daha guzel olur bosalma olayı zaten olacak enı sonu bunu ne kadar gecıktırebılır kı ınsan ama frenleye bılmelı bır erkek kendını

1|0
    0|0
  • bu hem kadının hem erkeğin hayatını karartan tamamen psikolojik bir sorun. tavsiyem on sevişme sırasında onu oral ya da aşka bir şekilde boşaltmanız . 2. boşalma çok daha uzun sürecek ve ikiniz de mutlu olacaksınız. ileride bu sorun kendiliğinden ortadan kalkacaktır.

1|0
    0|0
  • eşin çok heyecanlı olabilir veya sen onu çok azdıyorsun ki dayanamıyor olabilir.ama en iyisi doktora başvurun size ilaç yazabilir faydasını görürsünüz.gerçi bazıları bu işi tekrarlayarak usta oluyor hani kendini kontrol edebiliyor ama bu arada erken derken ne kadar sürüyor mesela eşinizin boşalması acaba normal de size mi kısa geliyor bide bu açıdan bakmak lazım dimi :-)

1|0
    0|0
    • iki git gel kadar kısa diyebilirm.

• çok kısa sürüyormuş hatta hiç yapmıyorsunuz bile diyebilirim siz kesinlikle bir uzman doktora başvurun size ilaç önersin o ne öyle ya iki git gel bitti .yok yok kesinlikle ilaç alsın eşin yoksa kusura bakmayın ama hep aç kalacaksınız anladınız onu :-)

• ya eşim bunu bir sorun olarak görmüyor değil doktora ilac yan odada olda gitmez yani

• zamanında fazla 31 çekmiştir onunda etkisi vardır..sonra heyecan filan tetikler herşeyi..bu iş beyinde biter...tam boşalmaya yakın kendini tutmasını öğrenmeli

1|0
    0|1
  • canım bu ısler urologun ıslerı. cogu erkekte war bu. kımısı ereksıyonda sorun yasar kımısı lıbıdo sorunu olur vs vs. doktora gıtmelısın artık adamı ıkna etmek sana kalmıs. ama burda kım ne derse bence bos. kendı aranızda denıceksınız bazı yontemler kı denemısınızdır. olmadı doktora gıdeceksınız. ben kendımden bıldgımce cevap verım hanı yavan gelırse kusura bakma artkadasım. bosalmayı hıssettıgımde yawaslıyorum gırcıklarda. aklımdan baska seyler gecırıyorum bır kadının ıcınde oldugumu dusunmuyorum. bu yeterlı oluyo. belkı cıkartır oyle yapar, belkı ılaclar var penısın hıssıyatını azaltan onları kullanır kı onları kullanınca bosalmaya calısır bu sefer bosalamaz sen altında yorulursun. ha son kez kalın prezervatıfte hıssı azaltır o zmn da gecıkır yanı. valla cok zor bır durum en onemlısı kocanın erkeklıgını gururunu zedelemede ne yaparsan yap arkadasım .bu arada hayırlı cumalar yarın cuma

0|0
    0|0
  • Bir ürolog yönlendirmesi ile Psikolojik destek almanızı öneririm.

1|1
    0|0
  • psikoloğa görünün 3 4 seansta halledersiniz , eşinin erken boşalması ergenlik döneminde çok fazla sonuca yönelik masturbasyon yapmasından kaynaklanıyor

1|0
    0|0
  • kafada biter her sey... ben kendimi bildim bileli 1 saati geciririm onceligi partnerime veririm. once o bosalir sonra ben erkek bunu yapmayi bilmelidir.

1|0
    0|0
  • Erken boşalma yoktur az votka vardır.

0|0
    1|0
  • Zamanla geçer merak etme heycan bile kalmaz

1|0
    0|0
  • sürekli mi aynı durum oluyor.aslında onun tedavisi eşinn kendisinde ve tamamn kendi beyninde biten bir durum.ilk ilşkisimi acaba eşinin.

1|0
    0|0
    • ben eşimin eşimde benim ilkim.. her konuda bundan sanırım birazda

• zamanla kendini kontrol etmeyi öğrenir ilişki yaşadıkça .uyarılma beyınde başlar beyinde biter.onun için ilşkı sırasında kendini kontrol etmeyi denemeli.ayrıca vajınanız da çok dardır sonuçta ilk defa ilşkı yaşıyorsunuz zamanla süre bıraz daha uzar dıye düşünüyorum.

• Içine girdikten sonra ne kadar yapabiliyor dakika olarak değil gidip gelme tahminen ne kadar

1|0
    0|0
    • 2 git gel sonrası boşalıyor

• Ilişki öncesinde oral yap ona ya da mastürbasyon yapsın boşalsın biraz dinlendikten sonra ilişkiye girin

• çok heyecan yapıyor

1|0
    0|0
  • ne kadar sürüyoo...

1|0
    0|0
  • stres heyecan

1|0
    0|0
  • dozunda alkol alsın faydası olur

1|0
    0|0