Eski sevgilim tehdit ediyor acill yardım edin kafayı yicem

Eski sevgilimle birlikte olduk ilk ti o kadar pismanım ki anlatamam aileme söylemekle tehdit ediyo bugün ya da yarın söylücekmiş napmam lazım nasıl kurtulurum ysrdım edin sizde ailesi bu durumu ögrenen var mı bakire olmadıgını öğrenince naptılar

Güncellemeler:
Onunla tekrar barısmamamın sebebide aldatıldım 2kereaffedemem artık

0|0
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• Polise şikayet et diyenler var? Polisin tecavüzcü olduğu, kendini peygamber sandığı bir ülkede mi?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• blöf yapacaksın ve inanması için dua edeceksin.git ne istersen söyle ailem sana değil bana inanır dayağı karakoluda yanına kar kalır de

0|0
    0|0
  • Eğer böyle bir durum ile beni karşı karşıya bırakırsan direkt savcılığa suç duyurusunda bulunurum alenen tehdit ediyor gelen mesaj varsa onları da delil olarak gösterebilirsin başka şahitin de varsa iyi olur üzme canını hiç bir b.k yapamaz.

0|1
    0|0
  • Beni aileme şikayet etsende etmesende sana asla geri dönmeyeceğim. Bu durum sadece senin adamlığını gösterir. Şimdi s..ktirip gidip istediğini yapabilirsin diye mesaj at :D

1|0
    0|0
  • Ben de seni beni tehdit ettiğin için polise veriyorum şimdi. Elimde beni tehdit ettiğinin kayıtları var diyebilirsin.

0|1
    0|0
    • Dedim ama umruda degil

• O zaman polise şikayet et. Gelip alsınlar onu şantaj yapmaktan da. O zaman gör sen ondaki dötü ;)

• bence git seviş onunla ve sevişirken sarhoşmuş gibi davran. bunları da kameraya kaydet. sonra da sen onu tehdit et.

0|0
    0|0
  • :D Deki sen söylemeden ben babama söyleyeceğim,aksama herseyi anlaticam,benim ailem sanami güvenecek,banami,sen görürsün,sen beni sahipsiz sandin de,ve savciligida vericem seni tüm kayitlari cikarttip.

0|0
    0|0
  • olan olmuş giden gitmiş kalan sağlar bizimdir de geç

0|0
    0|0
  • nekadar kolay bekaret vermek..simdi siradaki gelir onada verirsin..bu böyle devam eder..

0|1
    0|0
  • Toplanın beyler mevzu var.

0|0
    0|0
  • Yapacak bişey yok başa gelen çekilecek

0|0
    0|0
  • sakin ol. yaşın 18den küçük değilmi

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun yazık olmuş sana

0|0
    0|0
  • kırbaçladılar beni :((

0|0
    0|0
  • bide ben s*kerim

0|0
    1|0
  • :D Bisey olmaz onun ustune bide evdekiler s*ker seni :)))

0|1
    1|0
  • bekaret vermek arkadaşa kalem vermek kadar kolay olmuş bu zamanda yazıklar olsun nefsinize ne kadar da düşkün insanlarsınız

0|0
    0|0
  • Hiçbir halt yiyemez,rahat ol,sert görün,hatta mesajlari savciliga kayitlari savciliga vericem diye,söyle.Korkmadigini göster.Babama bu aksam ben anlaticam herşeyi,diye söyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hakettin gözüm.

1|2
    1|1
  • afedersin de bir poh yapamaz

0|0
    0|0
  • polise git dicem -18 isen polis ailene de söyler.

0|0
    0|0
  • Korkma bir şey yapamaz ona aileme söylersen senide öldürürler benide. En kötü ihtimal öyle bir şey yaparsan kaybedecek bir şeyim olmaz canından bezdiririm falan de.

Aslında her şeyi hakediyorsun da üzüldüm yine de. Buda sana akıl parası olsun umarım bir daha bu hatalara düşmezsin.

0|0
    0|0
  • evlendirirler öğrenirlerse ya da evlatlıktan reddederler, bence onları üzmemek için düşünmen gereken şeyler var, allah korusun tabi ki

0|0
    0|0
  • Ailesi nerde bu gerizekalinin ne saniyo kendini.sende hatalisin ama neden kendini bu duruma düsürdün ,annenle konus anlat ona cok kizlada belki ona sahipsiz olmadigini gösterir

0|0
    0|0
  • Bence söyleyemez sıkar biraz söylemesi baban ilk baş onun kafasını kırar aptala bak ya

0|0
    0|0
  • oha ne insanlar var ya.

0|0
    0|0
  • Sana isteksiz yardım edicem üzgünüm, fakat, bunu hiç bir aile hoş karşılamaz.

Kurtulmak istiyorsan, yalanla. Onu tanımamazlık taklidi yap.

0|0
    0|0
  • Sana ne yapman için tehdit ediyor seni?

0|0
    0|0
    • Konusmamız sevgili olmamız icin kabul edemem kacıncı aldatılısım cunku

Yükleniyor...