75 kilo birisi seksi gelebilir mi? neden ondan utanmamı istiyor?

5 senelik ilişkimdi ilk sevgilim ben şu an 26 yaşındayım o 37 yaşında.onunda 10 yıl sonra ki sevgilisi benim. Mesleği makina mühendisi ,uzak yol da çalışıyor. ilk cinsel deneyimlerim onunla oldu seviştik ama ne anal ne vajinal bişey yaşamadık haliyla bekaret zarım duruyor. Evlenmeyi çok istedik ama nazara geldik aileler istemedi ayrıldık 2 senedir ayrıyız. o da bende bazen hayatımıza birilerini aldık ama 1 ayı geçmedi ayrıldık.Şimdi tekrar görüşüyoruz ama sevgili değiliz bazen sesimizden tahrik oluyoruz biribirmizi hala istiyoruz ve nette cam açıp sanal seks yapıyoruz. Onun sesini duyunca arzuuluyorum o da aynı. geçenlerde cam açmıştım soyundum ben ondan ayrılınca depresyona girdim 2 senedir kendimi eve kapatmıştım kilo aldım 75 kiloyum.boyum 1.60. sadece karnımda belden aldım.

soyunduğumda ,ondan utandım göbeğimi belimi saklamak için şalla kapattım göğüslerim ,omuzlarım bacaklarım açıktı. .boşaldık neyse akşam olunca beni aradı ve " neden göbeğini belini kapattın " dedi ben" kilo aldım ya görmeni istemiyorum " dedim . o" hiç gerek yoktu benden utanmanı istemiyorum doğal ol olduğun gibi ol " dedi.kilolu halimi görse benden soğumza mıydı göbeğimi felan?. beni hala seviyor mu sizce? ne ben ne o ikimizde sevgiden bahsetmiyoruz. yazım imla hatalarından dolayı özür dilerim :).

0|0
5|31

En İyi Erkek Görüşü

• sana öncelikli tavsiyem kocan olmadığı sürece kim olursa osun internette soyunma, aranızda 11 yaş var ailelerin istememesi normal bence isabetli karar onun şuan dahi illlaki sevgilisi yatıp kalktığı birileri vardır. senin ilk sevgilin olduğu için bu seninkisi aşk diil alışkanlık bence yeni kişilerle tanış hayatına bir yön ver yaşın olmuş 26 bu saatten sonra liseli aşıklar gibi dolaşamayacağını bilmen lazım. telini vs değiştir ve iletişimi kez bence.şu ansen onun için sadece rahatlayatıcı bir objesin. aklını başına al bence

1|2
    0|1
    • bilmiyorum nedensen en iyi cevap seçtim. haklısın osyunma konusunda ama nedense zafımı bilio ve beni o noktaya getiriyo. ailem mesleğinden dolayı istemedi.kara da çalışırsa sorun ortadan kalkıcak. yaşı sorun etmiyorum ben çok olgunum evet bazen cinsel anlamda sorun yaşayacagımı biliyorum belki zor güünler yaşayaıcapım ama bilmiom. ilk sevgilim evet aşk değil diye çok düşündüm başka insanlarla tanıştım çok denedim olmuyor onunla çok ii anlaşıyoruz. evet liseli aşıklar gibi dolaşamam

Erkekler Ne Diyor 30

• gerçekten güzel giden bir ilişkiyi aileleriniz yüzünden bittirmek çok yanlış.böyle sanal seks falanda yanlış en kısa zamanda bir araya gelip evlenmelisiniz. ikna etmeye ilk önce annelerinizden başlayın. onlar ikna olmazsa babalarınıza söyleyin. kilolu falanda degilsin endişe etmene gerek yok.

0|0
    0|0
    • benim annem ,kna oluyor ama onun annesi nuh der peygamber demez . evet aile yzünden bitti ne yazık. sanal seks yanlış biliyorum ama ne bileyim bir araya gelmek istemiyorum çünkü bulıuşrsak kendimizi yatakda buluruz.

• Karmaşık bir soru olmuş. Ortada ilişki ve sevgi yok zaten. Onu sorgulamak vakit kaybı, sağlıksız bir ilişki var.

Kiloya gelirsek 160 - 75 kg fazla. Ama bu benim görüşüm, önemli olan ilişkide olduğun kişinin görüşü.

0|0
    0|0
  • Bu ne arkadaş herkez azmış fentezi yazıyor.

Bende yazacak bişeyler olsun isterim.

Yok ki bir kız arkadaş.

Yine kaldık ELİZABETH e iyimi

:))))

isyyaannnn

0|0
    0|0
  • dikkat et nette resimlerini videolarını görme sonra

0|1
    0|0
  • aynı duruma benzer bendede var ama sadece arkadaşız

bi insan seviyorsa kilonun cirkinliğin ve beden özürlüğünün bence hiç bir önemi yoktur bence kendini tam göster belini ve göbeğini sevip sevmediğini daha iyi anlarsın

0|0
    0|0
  • bir bayanın bedeni bu kadar ucuz mu arkadaşım ben mi yanlış düşünüyorum evli değilsin evlenecek değilsin yazık değil mi sana hayır ahlak bekçisi değilim ama yarın bigün senin bu görüntülerin nette karşına çıkarsa ailen görürse hiç mi düşünmüyorsun sana ve ailene yazık inan yazık öbür dünyayı düşün zina allah iman bunlar sana bir anlam ifade etmiyorsa gerisini sen bilirsin tabiki

0|0
    0|0
  • iyi akşamlar kardeşim

0|0
    0|0
  • niye doğru düzgün ilişkiye girmiyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Şimdilik seni elde etmediği için kilolu gobekli olman onun umurunda olmaz. Ama sana sahip olduktan sonra seni begenmeyip başkalarına kosacagi kesin...

0|0
    0|0
    • hımmm mantıklı ama bana sahip olamaz artık evlenmeden buluşmayı kabul etmiyorum .istiyyorsan evlilik diyorum

• boynuzları takacağını dşünüyorum o sadık birisi bende zaten depresyondan çıakrsam zayıflarım kilolu halime bile hala güzelim hala herkez bakıyor.eskiden açıktım zayıftım sevgilim ksıkançlk krisizine girerddi şimdi kapandım kilo aldım ama hala bakan bakıo sevgilime göre şimdi dikkati yüzüm çekiyormuş. zayıflayıncada hem seksi hem güzel bir eşi olur neden aldatsın ki o rusları eliyle itip beni aradı brezilyada gene aynı

• Sen bilirsin ben erkek gözüyle sana yardımcı olmaya çalıştım. Yani bence aklını başına al. Kendine dikkat et. Zayıfla ama bu adamla ilişkini bitir. Hem Aynı irmakta iki kez yikanilmaz. Arada akan sular onu artik baska irmak yapmıştır. Tabi bu benim görüşüm. Yinede sen bilirsin...

• Seni seviyordur ama şunu bil ki erkek için sevmek ve şehvet kendisinin bile sınırlarını kolayca koyamadığı duygulardır. Ailelerin ikna edilmesine çalışılması lazım bence.

0|0
    0|0
  • Bikere "Mühendis" düşüncesine sahip,durum pek iç açıcı değil söliyim.

0|0
    0|0
  • Kamera karşısında soyunulur mu ? Tüm bedeninin göstermişken göbeğini saklamaya çalışman çok komik gerçekten ve eğer ailen istemiyse bu adam seni sevseydi bir şekilde evlenirdiniz yaş farkı o kadarda büyük bir şey değil fakat seni oyalıyor bence

0|0
    0|0
  • hımm balık etli süper sanal reel süper zevk verir senle

0|0
    0|0
  • 75 kilo çok değil, hem biraz g.t göbek kadın da fena durmaz. seven adam da bunu kusur olarak değil güzellik olarak görür.

0|0
    1|0
    • ne bileyim kilo aldım kilolu daha güzelsin dedi şaşırdım çok ilginç geldi beni bu kadar sevdiğini bilmiyordum ilk defa bu kadar kilo aldım 50 kiloydum hep

• hımm anladım :)

• eminim anlamışsındır:)

• İkinizde birbirinizi arzuluyorsanız bu tür şeyler engel olmaz size..

0|0
    0|0
  • sanal fuck baddy olmuşsunuz sanırım :D

0|0
    0|0
  • ele avuca gelir iyidir

0|0
    0|1
  • Baliketli hatun bence daha seksi oluyor

0|0
    0|0
  • tabiki gelir şahsen ben kilolu severim

0|0
    0|0
  • egzersiz yap kilo ver okadar açkummmm

0|0
    0|0
  • anlatm bozuklukları var..Birdaha olmasın !

0|0
    0|0
  • Sevdiği kesin bence. Diğer taraftan 1 1 inizden acaip tahrik oluyorsunuz. Sevgilinin penisi nasıl?

0|0
    0|0
    • 13 ya da 14 cm olması lazım

• yooo orta parmak değil tüm elimle zaten dokunca ben boşalıyom. bazen görüyom bazen görmüyom. o dudaklarımı gördüğünde zaten kalkıyo bacaklarımı açınca boşalıyo benden sonra boşalıyo

• Süper. Ne sıklıkta 31 çekersiniz? 31 çekerken ne düşünürsünüz orgazm olmak için?

• gelebilir, utanman hoşuna gidiyordur

0|0
    0|0
  • Sizinki hic denememizlisgin acligi sadece. Bu ates sadece. Sevgi varmi dersen onu sonra gorursun. Eger bakire isen bence onunla da evlenemeyeceksen artik gorusmemelisin.

0|0
    0|0
  • Süper işte 75 kilolu biri.

0|0
    0|1
  • Sorun olmaz dese de ister istemez hoşlanmayacaktır.

Çünkü göbekli bir bayanla hem görüntü hem de seks yaparken çok sıkıntı olur.

vajina daha da derinlere gider, bazı pozisyonlarda zevk alınmaz, ayrıca ağırlaştığın için hareket kabiliyetin azalır.

0|1
    0|0
  • o senden sogurmu bilmem ama ben sizden sogudum, ne bicim insanlarsiniz lan, okadar istiyorsaniz bulusup sevisin !

0|0
    0|0
  • Allahın kezbanı :)

0|1
    0|0
  • şalla kapatmakla falan uğraşma daha seksi kıyafetlerle yap bunu,

link

link

link

link

link

link

Buradaki linkleri incele ne demek istediğimi anlayacaksın özellikle vücut çorapları link kusurları örtmek için idealdir.

En güzel evlenmeniz ve senin depresyondan çıkmandır. Seni seviyorsa göbeğinde birkaç kilo fazlayı takmaz, sen onu sevdiğin için takıyorsun bilesin. Hiç problem değil inan bana. Ama kendini sal anlamında demedim spor yap biraz çeki düzen ver kendine tabii ki.

Fazla kilolardan kurtulana kadar kusurlarını örtme amaçlı sonrasında ise fantazi amaçlı attığım linklerdeki gecelikleri kıyafetleri kullanmanı öneririm

0|0
    0|0
    • hımm net için bunları almama gerek yok galiba daha önce açmıştım şal yoktu baya tontiş olmussun dedi bende 2 seferde doğaçlama o an aklıma şal geldi aslında cam açmayı dahi düşünmüyordum. evlenmemiz evet ama nasıl olacak bilmiom ikimizde korkuyoz ben onunla evlenirsem depresyonda çıkarım biliom ne zaman zgün olsam aglasam sesini duysam unutuyom herşeyi. evet bazen bende çok soruyom onu seviom mu diye sonra sevmesem neden hala görüşeyim ki diyorm hiç bir şeyi itici gelmio

• bence bir an önce kendi içinde karar vermelisin, sevip sevmediğin konusunda tereddütlerin var

• Bir araya gelmek ister tekrar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ebatların fazla değil bende 1 64 boyundayım 65 kıloyum mesela .ama sevgılıme o halım cok güzel gelıyor ama benden sana tavsıye arkadasım yapma ınternetten soyunmakta ne ?

Ya adam senı kaydettıyse ya sana karsı koz olarak kullanırsa bunları dusun bu zamanda kımseye guvenme berakeretinin durması ona zarar vermemesi onemlı degıl kı ruhen senı kırlettı dusunsene evlenecegın adamı ? Sevıyorsan onunda sevgsınden emınsen evlenın , ama bı erkek senı sevmeden de arzulayabılır bunu da unutma

0|0
    0|0
  • Onun ne düşüneceğinden kendi bile rahatsız olduğuna göre önce kendin için kilo vermeye çalış , kamerada da soyunma ile soyunacaksan da yüzünü göstermeden soyun .

0|0
    0|0
    • kendim için vermeyi düşünüyorum ama hala depresyondan çıkamadım 2 sene önce kötü ayrılmıştık

• Bitmiş bir ilişkiye yeniden başlaman hata zaten boşver gitsin .

• kesinlikle yüz olayında %100 hak veriyorum :S

• O adam seni sevseydi netten soyunmana izin vermezdi

0|0
    0|0
  • fazla kilon sekse engel değil , bir de sonra pişman olabilrisin

0|0
    0|0
  • adam seni kullaniyor birincisi, ikincisidebunu yarin öbür gün lehine karsi kullanabilecegini biliyormusun ? ya kameraya cekiyorsa seni ve p*rno sitelerine dagitiyorsan neyapacan ?

0|1
    0|0
    • off saçmalama hayatım aldığım insanları sokakta mı topluyorum ona foto çekip gönderdiğimde fotoyı sil dediğimde silen adam telinde foto çektiğimde fotomu başkası görmsein diiye silen adam.37 yaşında makina mühendisi 15 milyar maaş alıcak 20 mürettabatı var ablasıyla enişesiyle tanıştım annesini biliom karakterini 7 yıldır biliom 7 yıldır ben küfür ettiğimde etmeyen ben ah ettiğimde etmeyen ben hakaret ettiğimde sadece susan adam o kadar karaktersiz olamaz.

• annesi babası 70 yaşında ve ailenin tek oğlu tabi kide ailesinden çekinecek annesi üzerine titiryo sanırım sizin anna babanız sizi dogurup sokaga atmış ki anne baba nedir bilmionuz

• adam 37 yasinda kadar gelmis kendi karar veremiyorsa artik bisey demiyorum yani hahaha sana da düsmez ailemiz hakkinda yorum yapmaya

Yükleniyor...