Mastürbasyon ile erken boşalma alakalı mı ?

internette biraz video izledikten sonra banyoya giriyorum yaptığım mastürbasyon çok kısa sürüyor. tabi kuru kuru yapmıyorum sabununda etkisi var :D ama en fazla 30-50 saniye falan sürüyor. zorlarsam 2-3 dakika olur. hiç ilişkiye girmedim o yüzden ikisi arasındaki farkı hesaplayamıyorum .sizce normal mi yoksa erkenmi boşalıyorum ?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• normal merak etme büyüyünce geçer

1|2
    0|0
    • düzenli ilişki ile uzar mı süre .

• evet ınsanlar genelde mast yaparken en cok zevk veren yerıne dokunur sende oyle yapıosun bayanla seks yaptıgın zaman uzun sürer umarım anlamışsındır

• evet. teşekkür :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendin yapinca dahada hosuna gider cunku nereye nasil dokunucagini hissediyorsunn ama normali 1 dakka tutmak istiyorsan en fazla 3 ama asiriysan yaşında seyse 40 saniyede olur.

1|1
    0|0
    • Acemilik zamanında kız arkadaşım dakikalarca uğraşırdı,ben alırdım kıvama getirip tekrar devam etmesini isterdim,bi patlatırdım ,korkardı :) bam!

• sürekli yapıyosun hiç performans kaydı olmuyor mu ? yani daha erken boşalmak gibi . ortalama kaç dakikada boşalıyosun. benimkinden kısa ise sıkıntı yapmiyim :)

• bak ılknde hızlı hemen bosalıorm dıyerlernde bıraz daha geç

Erkekler Ne Diyor 2

• yapragı yersın fazla asılmaaa

0|0
    0|0
  • erken boşalma teşhisi koymak için cinsel ilişkideki durumun önem kazanır. masturbasyonda geciktirebilirsin acele etmezsen. fırının gibi sıcak bir şeyin içine girmekle aynı şey değil...

0|1
    0|0
Yükleniyor...