Bekaret önemli mi acaba?

evlilikte bekaret önemlimi sizce yoksa bakire olmayan biriylede ilk gecenizde kan akmasada olurmu diyorsunuz arkadaşlar

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Önemsiz bir konu

0|0
    0|0
    • bence değil başkasının altına yatan kızı istermisin sen kardeş

• kardes bırakın artık trubunlere oynamayı ya

• Ne alakası var tribünle ya herkesin kendi düşüncesi

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakir olmasin.

0|0
    0|0
  • Ben bakireyim ama kızlık zarımın esnek olduğunu öğrendm.kan gelmeyince noluck o zaman bana inanıckmsn?

0|0
    0|0
    • ya tabiki inanırım bazı kızların kızlık zarları esnek olabikliyor bu senin elinde olan birşey değilki kimse istemez yani ailesinin yüzünü kara çıkartmak

Erkekler Ne Diyor 3

• birbirimiz seviyorsak hiç önemi yok

1|0
    1|0
    • ben bakire olmayan bir kızı hiç bir zaman istemem ama ilk gece o kanı akıtıcam ben

• vajinadaki zardan beyin zarına kadar her şeyiyle önemli tabi...

0|0
    0|0
  • Benim için çok önemli dostum.Şimdi bu yorumuma bazı sığırlar çıkıp önemli olan beyni bakire gerisi önemli değil yobaz,geri kafalı diyecek ama sikinti yok :)

0|1
    1|0
    • benim içinde önemli kardeşim ben doğulu değilimde batılıyım ama böyle şeylere çok önem veririm istemem bende bakire olmayan bir kızı

• Kardeşim ben bu yaşıma kadar kimsenin günahına girmedim,istesem istediğimi yapabilecek bir insanım,yakışıklıyım,param var,çoğu şeye sahibim ama hep evleneceğim insanı bekledim.Karşımdakinin de öyle olmasını istiyorum,bende iç anadoluluyum bu birazda ailenin yetiştirmesi,dini öğretilerle ilgili yani doğu batı farketmez. Allah karşımıza hayırlısını çıkarsın.

• amin kardeşim işallah

Yükleniyor...