Uzunca öpüşmenin temelinde cinsellik var mıdır?

arkadaşlar uzunca öpüşmenin temelinde cinsellik var mıdır ? erkek bunu gerçekleştirirken tabi bu bildiğimiz öpüp bırakmak değil sadece ...uzuncaa fazlaca öpüşmek tabi ellemek falan yok sadece iyice öpüşme var merak ettiğim:bu erkek geceleri vesayire cinsel bağlamda hyal ediyor mudur yoksa kişi sadece öpüşüp bırakıyor mu cinsel şeyler aklına gelmiyor mu öpüştüğü kişiyle lütfen aaptalca cevaplar vermeyin ihtiyacım olan cevabı istiyorumm geyiğe gerek yokk adam akıllı cevaba ihtiyacım var. ...özellikle erkekler cevaplasın

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• uzunca ve ateşli öpüşmelerde tabi ki cinsel heyecan kaçınılmazdır... zaten birbirinize yapışık durumdaysanız elleşme oynaşma olmasa da erkeğin sertliğini hissedersin ister istemez... sonrası kasık ağrısı. ve ilk fırsatta rahatlama. hatta geceye bile bırakılmaz...

1|0
    0|0
    • şey sakın yanlış anlama da ben çaktırmadan şeyine bakıyorum kalkma falan var mı diye göremiyorum

• peki emin misinizz doyamıyorum diyor neden böyle oluyor diyor kesin var yani sonra ellerini saçlarıma götürüp biraz çekti öpüşürken canım yandı azcık bu neyle alakalı

• arzu, tutku.. cinsellik.. duygusallık da varsa işin içinde böyle şeyler olabiliyor... anlattığın gibi ateşli öpüyorsa, bedeninde uyarılma olmaması imkansız... sen burada bahsetmek istemesen de büyük ihtimal sende de oluyordur...

Erkekler Ne Diyor 10

• Öpüşmek cinselliğin ilk adımıdır. Tepkini bilmediği için ileri gitmek istemiyor olabilir ama bir işaret versen ardından dokunup okşamalar, ardından da kaçınılmaz olan boşalma isteği gelir. Seninle olmuyorsa, ilk fırsatta bunu tek başına yapacaktır. Yaparken hayallerini süslemen de garanti. Sonuç olarak uzunca öpüşüp de cinselliği aklına getirmemek erkek için mümkün değil.

2|0
    0|0
    • eminsiniz dimi ama seni öpünce dünyadaki herşeyle bağlantım kesiliyor diyor bana temiz baktığını söylüyor çünkü ...ama uzuncada öpüşüyor benlee

• Zevk almasa bunu neden yapsın ki. Haz alıyor ki uzunca öpüşmek istiyor. Öpüşüp de uyarılmayan erkek erkek değildir.

• ateşli öpmenin temelinde cinsel heyecan vardır gayet doğal. her iki tarafta bu öpüşmenin nereye varacağını bilir.

0|0
    0|0
  • Tabiki de düşünüyor cinselliği..

0|0
    0|0
  • öpüşmek ön sevişmenin startıdır ve çok net cinsellik içerir kısası uzunu farketmez !

0|0
    0|0
    • yani bunu yapan bir erkek geceleri öpüştüğü kişiyi düşünerek boşalıyor mudur

• büyük ihtimal... öpüşmek erkeklerde ereksiyon kızlarda ıslanma sonucunda cinsel zevk verir ve ilerisi yapılmak istenir... yani öpüşmek el ele tutuşmak gibi küçük bir yakınlaşma değildir bildiğin sevişmenin önemli ve vazgeçilmez bir parçasıdır... aksini iddia eden varsa gelsin tartışalım !

• Öpüşmek seksin başlangıç evresidir. Ki uzun öpücükler sevişmeye gider zate.

0|0
    0|0
  • vardır öpüştükten sonra yatağa atarız kızları

0|0
    0|0
  • o anki Arzu ve duygu yogunluğuna bağlidir...

0|0
    0|0
  • evet vardır

0|0
    0|0
  • Bence vardır.

0|0
    0|0
  • daha önce tam ilişki yaşamışsa bunu yeniden ister. sadece öpüşüp bırakırsa masadan yemeği yarıda bırakıp kalkmak gibi bir durum yaşar.

kasıkları acımaya başlar, çünkü vücut belli bir süre sonra boşalmaya odaklanmıştır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• devamı geliyorsa evet

0|0
    0|0
  • Seni arzuluyordurda ondan bizimkisi dayanamıyor genelde hemen beni kendine çekiyor ve bastırıyor ve kalbi bir çarpıyor güm güm güm güm sanki yerinden firlicak...

0|0
    0|0
Yükleniyor...