Neden lezbiyenlik? Neden bir bayan hemcinsine ilgi duyar?

neden bir bayan hemcinsine ilgi duyar ki...yorumları samimiyet ve seviyeli şekilde bekliyorum...

0|0
23|47

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 47

• kadınların vücutları karşı tarafı tahrik etmeye daha müsait, derileri daha yumuşak, misal, parmağını ittirdin mi geri tepiyor, bi de bu gömme olayında biz erkekler daha iyiyiz tamam da, ama emmek, emdirmek filleri söz konusu olduğunda o konularda biz sizle yarışamayız, önsevişmeyi filan sizin kadar ayrıntılı yapamayız... kimileride çift yönlüdür erkekle haşin ilişki yönünü hallederken, hem cinsiylede sevişme yiyişme ağırlıklı ilişkiye girer. ikisindende ayrı ayrı keyif almaya çalışır. bu tanıma genellikle güzel ve çok güzel kadınlar giriyor. tabi bu da hormon fazlalığından ya da doyumsuzluktan kaynaklanıyor.

2|0
    0|0
  • birinci sebebi korkudur.reel olarak görmesede teknolojinin sağladığı kolaylık nedeniyle görmüş olduğu penisi hayali yoldan vajinasına soktuğunu düşünen bazı bayanlar bu durumu hiç etik bulmayabilirler yada ay annecim çok korktum gibisinden hemcinslerine karşı yaklaşım gösteriyor olabillirler. ikinci sebep meraktır. üçüncü sebep nefsani arzulardır. dördüncü sebep yapılan teklifi geri çevirme imkanı kalmayıp mecburen uygulama zorunluluğudur.beşinci sebep şeytan vesvesesidir bir tek sen değilsin bunlar çok normalşeyler düşüncesini empoze etmesidirki bu nefsininde teşvikine yol açmışsa dönüşü yoktur ve denemekle sonbulur.altıncı sebep psikolojik ve hormonal bozukluk değildir kişinin kendi kararıdır tıpkı 10 yıl önce kendi isteğimle 1 kere denemiş olduğum gibi. tıp psikolojik ve hormonal dengesizlik desede ben inanmıyorum. affedilecek birşey yok diyecek kadar ileri giden tövbe etmeyi unutan lut ve diğer kavimlerdemi psikolojik sorun ve hormonal dengesizlik yaşıyordu.? ydinci sebep çevredir. sekizsinci sebep çocuğu olamayn kadınların ayrılıkla son bulan hayatının lezbiyen bir hayata tutunması olabilir.

(allah onları tövbe etmedikleri için+tövbe edilecek birşey olmadığını düşündükleinden dolayı+ve tövbe etmemekte ısrarcı oldukları için helak etti.tövbe kapısı kimseye kapalı değildir. yeterki yapılan yanlıştan dönülsün)

1|1
    1|1
    • vibratör kullanıyolar ama ? onu acıkla madem bu kdr uzun yazdın

• kim ne derse desin gerçekten onların gözünden güzel bir yorum yazmışsın bence +1

• Çok sebebi var. bunların başında bir kere kişinin karşısındakin onu daha iyi anlıycagını düşünür. Ne hissettiğini ne beklediğini , Kadın nihayetinde…

Kesin güzel ve bakımlı olurdu. Sakalları öperken batmazdı falan diye düşünüyorlar.

Küçük yaşta olanların bazıları ise , babaya olan nefretten bile kaynaklanıyor..

2|0
    0|0
  • Hormonal sebepler yada kişilik bozukluğu .

0|2
    1|0
  • sapkınlık başka bişe değil..

0|1
    1|0
  • her 10 kadından 7'si biseksüeldir zaten, neden bilmiorm ama doğuştan oluyor bu hemcinslere ilgi bayanlarda sanırım.

1|0
    0|0
  • olayı yargılamak bize düşmez sonuçta kendi seçimleri evet yanlış mı ? yanlış fakat onların neden öyle olduğunu onlar gibi olmadıkça tam olarak anlamak imkansız sanırım her lezbiyen ve gay o durumda olmaktan mutlu değildir en azından okuduğum bildiğim kadarıyla öyle hormanlar+kişilik ve zamanında yaşamış olduğu olumsuz şeyler bu duruma itmiş olabilir o kişiyi tabi halinden mutlu olanlar evlenenler dolu bence tedavi edilmesi gereken durum,hastalık,sapkınlık veya ne derseniz diyin ama tedavi olunmalı diye düşünüyorum bize düşen o kişilere saygı göstermek yakın çevremizde ise yardımcı olabiliyorsak yardım etmek bu kadar.

0|0
    0|0
    • Eşcinsellik bir hastalık ya da tercih değildir. Nasıl oluyorda kulaktan dolma bilgilerinizle çok biliyormuşsunuz gibi yorum yapıyorsunuz şaşırıyorum. İnternette bilimin eşcinsellik hakkında ne dediğini araştırabilirsin. Google'ı biliyorsun. Ama bunu yapma gereği duymadan kulaktan dolma bilgilerinle insanları yanlış bilgilendiriyorsun.

link

• bu kişiden kişiye değişiyor aslında kiminde hormonlar kimi ancak yakın kız arkadaşıyla bu fırsatı bulduğu için bazıları da bekaret sorunu için :) ama daha önce de söylemiştim hiç bitmeyen bir ön sevişmenin mantığını hiç anlayamadım...

0|0
    0|0
  • İçgüdüsel bir eğilimdir .. kimileri öyledir nedeni yok .. senin erkeklere yada benim hatunlara ilgi duymam kadar normal birşey...

2|0
    0|0
  • cinsel tercihle alakalı birşey. Bir erkek nasıl bir erkekten hoşlanabiliyorsa buda aynı durum. Tamamen tercih meselesi yada ruhsal bi bozukluktan kaynaklıda olabilir.

1|0
    1|0
    • Tercih değil yönelimdir.

• Ben eşcinselim zaten. Kadınlardan hoşlanmak nasıl senin yapında varsa erkeklerden hoşlanmakta benim yapımda var. Ayrıca benim görüşüm sadece benim görüşüm değil aynı zamanda biliminde görüşü. Senin dediğin gibi olanlar var. Ama o küçük bir azınlık. Çoğunluk benim gibi doğuştan gelen bir hisle bu yöne kayıyor.

Ayrıca bu linke bir bak.

link

• ya bu benim görüşüm ben kendi fikrimi söylüyorum. buda senin fikrin. Fikrinede saygı duyuyorum aynı saygıyıda senden bekliyorum...

• Bu nasıl bir zihniyet ya dünyanın temelinde bile kutuplar var. Insanda + - erkek kadın var , miknatista bile + - kutuplari var. Teknoloji bile biliyor haddini insan neden karşı çıkıyor benligine. Bir çift erkek ve bayandan oluşur gerisi lanetlenmis düşüncelerden başka bisey değildir.

0|1
    0|1
    • Eşcinsellik bir tercih değil içgüdüsel bir yönelimdir. Kimse de ömür boyu dışlanacağı bir şeyi bile bile seçmez. Ergenlikte intihar edenlerin yüzde 30'unu eşcinseller oluşturuyor. Sizin homofobiniz yüzünden yaşadığı bunalıma dayanamayarak intihar ediyorlar.

link

• tercih meselesi isteklerini daha iyi karsılıycak düşüncesi falan

0|0
    0|0
  • böyle şeyleri kafana takma yaa güzel kızların bunları umursamaması gerek. yeterince ilgi çekme potansiyelleri var zaten. genelde dışlanmış kızlar böyle şeylere yelken açar

0|0
    3|0
  • Guzel tercih bayan olsaydım bende lezbiyen olurdum kesin..

3|1
    0|3
  • Seçim meselesi..

Kimi esmer sever kimi kumral kimi erkek kimi kız..

Artık özgürlük uç noktalara dayandı. Boşver bize düşmez sorgulamak isteyen istedini sevsin yeterki mutlu olsun. Artık durum bunu gösteriyor

0|1
    0|0
  • hoş görmüyorum...

1|2
    2|0
  • avcı vaar dikkat :D

0|0
    0|0
  • Başımıza taş yağacak yemin ediyorum

0|2
    0|0
  • çağımızda illa başkalarından farklı olacaz mantığıyla kendi kişiliğini tam bulamayan kişilerin yönlendikleri zorlu bir yol bence..

0|0
    0|0
  • arayış başka bir şey değil sadece arayış farklı şeylere ilgi duyma hani derler yasak şeyler tatlı gelir bu yüzden psiklojik nedenler buna cok önemlidir kişinin kendini bulamaması kişil bozuklugu

0|0
    0|0
  • davranış bozukluğu, psikolojik bozukluklar, obsesif kişilik bozukluğundan kaynaklanan saçma bir olay işte

0|0
    0|0
  • Bir erkek nasıl eşcinse oluyorsa bir kadının da lezbiyen olması o yüzdendir.. Hormonal dengesizlik büyük ihtimalle bunun sonucu

0|0
    0|0
  • Erkeklere neden ilgi duyarsa o yüzden, aslında çevre olarak insanlar karşı cinse yönledirilir hep ama doğuştan gelen bir istekle bazı insanlar hemcinslerine ilgi duyarlar bazılarıda biseksüel olurlar.

0|0
    0|0
  • bence haklısın bende kız olsam lezbo olurdum :D

0|0
    0|0
  • oda sapıklık başka birşey deyil

0|0
    0|0
  • bence bunun tek bir sebebi var psikolojik olarak adlandırıyorum ruh sağlığının bozuk olması..

0|0
    2|0
  • lezmisin ?

0|0
    0|0
  • burada soracagına gir araştır ve öğren neden olduğunu.burdakiler lezbiyen uzmanımı

0|0
    0|1
  • Ruhsal bozukluk .

0|1
    2|0
    • Ruhsal bozukluk değil.

link

• Bir eşcinsel tanısaydın onlarında senin gibi gayet normal insanlar olduğuna inanırdın. Belki arkadaşların biri eşcinseldir sen bilmiyorsundur. Toplumsal baskı old. için gizli tutuyorlar.

• hormonsal bozukluk

0|1
    2|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 22

• seni görse vazgeçerler :(

11|4
    0|1
  • etrafta o kadar çekici güzel kadın var ki :)) bazen ben bile tutamıyorum bakıyorum :P şaka bir yana bazı insanların kişilik ve hormonlarıyla ilgili.. onlarda kadınlardan hoşlanıyorlar. erkekler nasıl erkeklerden hoşlanıyorsa bu da normal bir şey.. mesale ellen :) bir kadınla evli ve gayet mutlu gözüküyor ve bunu saklama gereği de duymuyor...

5|2
    0|0
  • ah be bıcırık ben de senin gibi kendime sorardım kızlar neden kendi cinslerine ilgi duyar neden neden neden derdim:)sonra kendimi bi kadının kollarında bulunca aldım cevabını:)to be continued:)

3|1
    0|0
  • aynen ya bn de hiç anlamıorm bakıorm da biraz makyajla bütün kadınlar brbrne benzio ve bnce çok sıkıcıyz bn erkek olsam bi kıza bakmazdm:D

1|1
    1|0
    • Ben erkeğim ve erkeklerden hoşlanıyorum. Yorumunda son derece haklısın :) Hepiniz birbirinize benziyorsunuz. Erkekler daha çekici bence.

• tabi terch meselesi saygı duyarm:)

• Özel bir nedeni yok.

1|2
    0|0
  • link

Kardeşiyle aynı ortamda böyle bişey paylaşan bir adam.. Sapıklık benim için..

Sonra ne oluyor önce abisine ilgi duyuyor sonra erkek erkeklere, kadın kadınlara..

2|3
    6|1
  • Hormonal bozukluk demişti gay akrabamın psikiyatristi.Geçmiyor malesef çoğu zaman.Sen nasıl erkeklere aşık oluyorsan nedenini bilmeden bayanlar da nedenini bilmeden bir hemcinsine aşık oluyor.

2|2
    0|0
  • Bayanların kendilerini daha iyi anlayacaklarını düşündüklerinden. İhtiyaçlarını daha rahat karşılarlar lezbiyenler.

2|2
    0|0
  • Eglenceli oluyor kanimca

4|2
    0|2
  • erkeklere neden ilgi duyuluyorsa o sebep

4|2
    0|3
  • tercih meselesi

2|0
    2|0
  • bu o birey için gayet normaldir bayan hatlarından ve kıvrımlarından haz duyar o bedenle bütünleşmek ister

2|0
    0|0
  • bazen bu tercihtir,bazen meraktır,bazen fantezidir.yaşamadan bunun zevkini bilemezssin.hele lezbıyenlıge sapkınlık yada farklı seyler soyleyen beyınsızler hıc yorum dahı yapmasınlar.

1|0
    0|0
  • Manevi boşluk... Allah korkusu olmaması

1|3
    4|0
  • Başkasından ilgi göremiyordur :(

2|2
    4|1
  • meme seviyodur.

1|3
    2|4
  • onu onlara soracan

0|1
    1|0
  • Hormonlar.

0|1
    0|1
  • EEEiç güdüler hareketli

0|0
    0|0
  • Bu konuda yazım var, onaylandığında okumanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • aptal kişilerin seçimidir tartışmaya yada soruları cevaplamak yok aslında kısaca kişilik bozukluğu ..

0|1
    5|1
  • Neden bilmiyorum ama küçükken düşüdüğüm bişeydi bu ve şuan neden böyle hissediyordum böyle bişey istiyordum acaba diye düşünüyordum. küçükken kendi kendine evlendiğimde rahat rahat istediğim kadınla birlikte olabilirim diyordum :O bu nasıl saçma bi düşünce :/ kadınları düşünerek mastürbasyon yapardım :/ ama küçüktüm o zaman kimliğimi yeni yeni tanımaya başladığım zamanlar.

1|1
    0|1
Yükleniyor...